Forum giełdowe spółki LESS

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
GROCLIN MA ZASTĄPIĆ ALMĘ ~RECARO 18 2019-10-26 19:05
Groclin jak Volkswagen nic nie warty ~Ted 14 2019-10-23 13:38
Ulala ~Pietia 46 2019-10-22 19:20
Koniec tego tyg. ~Pietia 4 2019-10-22 16:08
Rysowanie świec na miesięcznym i kwartalnym ~Inwestor 8 2019-10-18 17:34
Niebawem 3 zł ~Ted 12 2019-10-16 23:10
Quercus do obserwacji.. ~Jonatan 2 2019-10-11 14:56
Czas odbić na 3,00pln..... ~Dexter 1 2019-10-11 14:35
Kurs Groclin- kierunek ~Realny55 6 2019-10-11 10:09
Kurs Groclin obroty ~Dino 2 2019-10-08 17:50
TO TOILET PAPIER ~RECARO 31 2019-10-05 19:22
Wyniki ~Prawda 14 2019-10-01 20:50
podtrzymuje najlepszym rozwiązaniem ~jj 4 2019-09-18 21:23
Zarzad zarabia krocie..... czemu nie skupuje akcji GCN ????? ~gcn 136 2019-09-18 11:17
Co się dzieje w vw w Poznaniu ? Nie płacą ! mul_roboczy 2 2019-09-17 09:58
C/WK TO AŻ 0,56 CO SIE STAŁO Z MAJĄTKIEM GCN ~Holus 35 2019-09-12 18:09
W Bośni chyba Car Trim jest. ~Hmm 6 2019-09-11 14:47
Groclin pierwszy do spadków ostatni do wzrostu ~Ted 4 2019-09-10 13:23
Tanio C/WK = 0,62 ~Ted 10 2019-09-09 16:36
GROCLIN ~kamerdyner44 2 2019-09-09 16:29
wydmuszka ~golec 10 2019-09-07 23:13
Wygląda na to że mamy koniec korekty ~maxx 30 2019-09-04 19:22
Rekomendacja 5.12 ~analityk_rynkowy 9 2019-09-03 17:10
Rakieta startuje ~Poinformowany 15 2019-09-02 12:03
Wykresy pokazują 4 zł ~Gracz 4 2019-09-02 10:55
Dzisiaj niestety koniec podbitki mul_roboczy 17 2019-09-02 09:10
Niepotrzebnie was straszą ~muł_roboczy 5 2019-08-30 12:43
KTO TAK SKUPUJE GROCLIN ?????????? ~knut 21 2019-08-28 16:24
Dziad dla dziada szyje pokrowce ~Ted 3 2019-08-27 09:55
przeciez tu za chwile bedzie jazda na polnoc jak cholera ~inwestorbdm 16 2019-08-27 08:55
[x]
LESS 3,04% 0,24 2026-06-22 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.