| GROCLIN MA ZASTĄPIĆ ALMĘ | ~RECARO | 18 | 2019-10-26 19:05 |
| Groclin jak Volkswagen nic nie warty | ~Ted | 14 | 2019-10-23 13:38 |
| Ulala | ~Pietia | 46 | 2019-10-22 19:20 |
| Koniec tego tyg. | ~Pietia | 4 | 2019-10-22 16:08 |
| Rysowanie świec na miesięcznym i kwartalnym | ~Inwestor | 8 | 2019-10-18 17:34 |
| Niebawem 3 zł | ~Ted | 12 | 2019-10-16 23:10 |
| Quercus do obserwacji.. | ~Jonatan | 2 | 2019-10-11 14:56 |
| Czas odbić na 3,00pln..... | ~Dexter | 1 | 2019-10-11 14:35 |
| Kurs Groclin- kierunek | ~Realny55 | 6 | 2019-10-11 10:09 |
| Kurs Groclin obroty | ~Dino | 2 | 2019-10-08 17:50 |
| TO TOILET PAPIER | ~RECARO | 31 | 2019-10-05 19:22 |
| Wyniki | ~Prawda | 14 | 2019-10-01 20:50 |
| podtrzymuje najlepszym rozwiązaniem | ~jj | 4 | 2019-09-18 21:23 |
| Zarzad zarabia krocie..... czemu nie skupuje akcji GCN ????? | ~gcn | 136 | 2019-09-18 11:17 |
| Co się dzieje w vw w Poznaniu ? Nie płacą ! | mul_roboczy | 2 | 2019-09-17 09:58 |
| C/WK TO AŻ 0,56 CO SIE STAŁO Z MAJĄTKIEM GCN | ~Holus | 35 | 2019-09-12 18:09 |
| W Bośni chyba Car Trim jest. | ~Hmm | 6 | 2019-09-11 14:47 |
| Groclin pierwszy do spadków ostatni do wzrostu | ~Ted | 4 | 2019-09-10 13:23 |
| Tanio C/WK = 0,62 | ~Ted | 10 | 2019-09-09 16:36 |
| GROCLIN | ~kamerdyner44 | 2 | 2019-09-09 16:29 |
| wydmuszka | ~golec | 10 | 2019-09-07 23:13 |
| Wygląda na to że mamy koniec korekty | ~maxx | 30 | 2019-09-04 19:22 |
| Rekomendacja 5.12 | ~analityk_rynkowy | 9 | 2019-09-03 17:10 |
| Rakieta startuje | ~Poinformowany | 15 | 2019-09-02 12:03 |
| Wykresy pokazują 4 zł | ~Gracz | 4 | 2019-09-02 10:55 |
| Dzisiaj niestety koniec podbitki | mul_roboczy | 17 | 2019-09-02 09:10 |
| Niepotrzebnie was straszą | ~muł_roboczy | 5 | 2019-08-30 12:43 |
| KTO TAK SKUPUJE GROCLIN ?????????? | ~knut | 21 | 2019-08-28 16:24 |
| Dziad dla dziada szyje pokrowce | ~Ted | 3 | 2019-08-27 09:55 |
| przeciez tu za chwile bedzie jazda na polnoc jak cholera | ~inwestorbdm | 16 | 2019-08-27 08:55 |