|
Kiedy info?
|
~Ad
|
4
|
2019-12-13 21:04
|
|
Kiedy to 0,8?
|
~Ad
|
4
|
2019-12-13 11:05
|
|
kto to kupuje,
|
~jj
|
3
|
2019-12-12 21:12
|
|
Jaki scenariusz dla GCN - do czego dążą Niemcy !
|
~Holus
|
16
|
2019-12-12 16:24
|
|
Wybicie z konsolidacji
|
~technik
|
2
|
2019-12-12 15:21
|
|
dno i metr mułu
|
~jj
|
4
|
2019-12-12 11:06
|
|
Czy to już jutro + 15%
|
~Gracz
|
11
|
2019-12-11 22:03
|
|
Czy taczka dla prezesa jest już uszykowana ?
|
~Mig
|
21
|
2019-12-11 16:32
|
|
Kto to kupuje?
|
~lool
|
6
|
2019-12-04 18:43
|
|
Jak nie chce spadać to...
|
~AnalitykGPW
|
4
|
2019-12-04 13:38
|
|
Herr Prezes i rodzinka piękny wynik minus 90 % w trzy lata
|
~Mig
|
2
|
2019-12-02 02:45
|
|
świetlana przyszłość
|
~normalny
|
31
|
2019-11-28 23:12
|
|
u nas Black Friday trwa już 3 lata
|
~Optimista
|
2
|
2019-11-28 15:29
|
|
za rok o gcn zapomną jak o velto ! zapomnieli ?
|
~agonia
|
4
|
2019-11-28 10:16
|
|
Fabryka na Ukrainie teraz najcenniejsze aktywo
|
~Rodt
|
2
|
2019-11-28 03:51
|
|
Her Prezes piękny wynik minus 90 % w trzy lata
|
~Mig
|
2
|
2019-11-27 18:29
|
|
KNF i CBA powinni zainteresować się tą spółką
|
~Ben
|
15
|
2019-11-26 20:44
|
|
ILE LUDZIE STRACILI INWESTUJAC W GROCLIN?
|
~gcn
|
79
|
2019-11-26 15:48
|
|
A o dywidendzie znowu zapomnieli...
|
~Napoleon
|
4
|
2019-11-26 12:02
|
|
Po wynikach będzie wystrzał
|
~Pietia
|
4
|
2019-11-26 11:17
|
|
Jutro zamknięcie pow. 2,19
|
~Pietia
|
3
|
2019-11-21 15:50
|
|
doradzałem brac 01 cybaton
|
~hihi
|
11
|
2019-11-20 18:43
|
|
Kiedy perła daje wyniki
|
~PytonTrader
|
4
|
2019-11-16 08:06
|
|
dawać dziada kto naganiał na 01 cybaton
|
~zenon
|
45
|
2019-11-15 18:27
|
|
Poszly konie...3.8 opor dopiero
|
~PytonTrader
|
2
|
2019-11-13 12:44
|
|
Czy Groclin nie zamierza wyjść z giełdy ?
|
~BoB
|
9
|
2019-11-12 13:22
|
|
Groclin 16.10
|
~Kris
|
4
|
2019-11-05 14:25
|
|
podbitka by wyrzucić ostatnie pakiety
|
~jj
|
40
|
2019-11-04 16:31
|
|
KNF i prokuratura powinnna zająć się Groclinem
|
~Ben
|
30
|
2019-10-28 15:39
|
|
kiedyś te akcje miałem po 50 zł kupione ----- czy pójdzie na 20 zl
|
~antek
|
12
|
2019-10-28 12:53
|