|
Spółka upada
|
~Opinia
|
8
|
2019-08-26 19:38
|
|
Puszczają historyczne wsparcia 1 zł na widoku
|
~TechnikAT
|
4
|
2019-08-26 17:26
|
|
Pojedzie jeszcze to poniżej 2,10 zł ?
|
~miki
|
37
|
2019-08-26 16:56
|
|
Lepiej spojrzcie na IDH jakie nowe info, jakie zyski a kurs po groszu
|
~Maciej
|
1
|
2019-08-23 12:52
|
|
Zaraz gruby odbierze od was zabawki
|
~Kamil
|
6
|
2019-08-23 12:05
|
|
KOLEJNY BANKRUT
|
~RECARO
|
4
|
2019-08-23 08:24
|
|
czy to już koniec tej spółki
|
~jj
|
3
|
2019-08-22 21:38
|
|
gcn to spółka od wielu lat w likwidacji i wyprzedaży !
|
~bankrut
|
4
|
2019-08-22 14:05
|
|
Lecim do śmieci
|
~siglo
|
28
|
2019-08-22 13:50
|
|
Kiedy raport?
|
~PytonTrader
|
3
|
2019-08-22 10:01
|
|
stracone lata, utracony majątek !
|
~Holus
|
9
|
2019-08-21 21:25
|
|
GROCLIN
|
~kamerdyner44
|
3
|
2019-08-20 22:30
|
|
Groclin będzie niebawem po 4 zł
|
~Ted
|
13
|
2019-08-20 17:24
|
|
Wsiadać drzwi zamykać cel 3 zł
|
~Konduktor
|
16
|
2019-08-14 12:11
|
|
RGR się wypełnia...
|
~siglo
|
3
|
2019-08-07 16:13
|
|
Brak informacji o spółce
|
~Holus
|
4
|
2019-08-03 20:30
|
|
na Zepak wezwanie, moze i tu Niemiec zrobi podobnie
|
~Holus
|
5
|
2019-08-02 08:01
|
|
na Zepak wezwanie, moze i tu Niemiec zrobi podobnie
|
~Holus
|
6
|
2019-08-01 21:17
|
|
Groclin - wybicie z konsolidacji, ruch powrotny, dywergencja
|
~Pawel
|
3
|
2019-07-31 22:29
|
|
Mocny popyt przy 2,1 się aktywuje
|
~Technik-AT
|
4
|
2019-07-31 21:03
|
|
Dziś Groclin minus 5%
|
~Antoni01
|
7
|
2019-07-30 21:55
|
|
Do 30 września nie przewidywałbym tu wzrostów
|
mul_roboczy
|
3
|
2019-07-28 14:10
|
|
2,2 i jak pójdzie to potem 2,4 mamy
|
~Technik-AT
|
2
|
2019-07-26 10:39
|
|
W ciągu jednej sesji kurs osiągnie 3 zł
|
~BoB
|
14
|
2019-07-25 08:25
|
|
nie tykajcie syfa, to nic nie warte
|
~dobraRada
|
4
|
2019-07-24 18:30
|
|
Czy to już jutro +20%
|
~Ted
|
7
|
2019-07-22 07:18
|
|
Niemcy mają niecałe 37% a kto ma ponad 63%
|
~golec
|
7
|
2019-07-21 07:39
|
|
GROCLIN - wezwanie sie szykuje?
|
~jw6312
|
24
|
2019-07-16 22:24
|
|
Kółko z 2,4
|
~Technik-AT
|
5
|
2019-07-14 21:18
|
|
nikt nie chce za padlinę przepłacać
|
~jw
|
14
|
2019-07-14 11:45
|