Forum giełdowe spółki LESS

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Spółka upada ~Opinia 8 2019-08-26 19:38
Puszczają historyczne wsparcia 1 zł na widoku ~TechnikAT 4 2019-08-26 17:26
Pojedzie jeszcze to poniżej 2,10 zł ? ~miki 37 2019-08-26 16:56
Lepiej spojrzcie na IDH jakie nowe info, jakie zyski a kurs po groszu ~Maciej 1 2019-08-23 12:52
Zaraz gruby odbierze od was zabawki ~Kamil 6 2019-08-23 12:05
KOLEJNY BANKRUT ~RECARO 4 2019-08-23 08:24
czy to już koniec tej spółki ~jj 3 2019-08-22 21:38
gcn to spółka od wielu lat w likwidacji i wyprzedaży ! ~bankrut 4 2019-08-22 14:05
Lecim do śmieci ~siglo 28 2019-08-22 13:50
Kiedy raport? ~PytonTrader 3 2019-08-22 10:01
stracone lata, utracony majątek ! ~Holus 9 2019-08-21 21:25
GROCLIN ~kamerdyner44 3 2019-08-20 22:30
Groclin będzie niebawem po 4 zł ~Ted 13 2019-08-20 17:24
Wsiadać drzwi zamykać cel 3 zł ~Konduktor 16 2019-08-14 12:11
RGR się wypełnia... ~siglo 3 2019-08-07 16:13
Brak informacji o spółce ~Holus 4 2019-08-03 20:30
na Zepak wezwanie, moze i tu Niemiec zrobi podobnie ~Holus 5 2019-08-02 08:01
na Zepak wezwanie, moze i tu Niemiec zrobi podobnie ~Holus 6 2019-08-01 21:17
Groclin - wybicie z konsolidacji, ruch powrotny, dywergencja ~Pawel 3 2019-07-31 22:29
Mocny popyt przy 2,1 się aktywuje ~Technik-AT 4 2019-07-31 21:03
Dziś Groclin minus 5% ~Antoni01 7 2019-07-30 21:55
Do 30 września nie przewidywałbym tu wzrostów mul_roboczy 3 2019-07-28 14:10
2,2 i jak pójdzie to potem 2,4 mamy ~Technik-AT 2 2019-07-26 10:39
W ciągu jednej sesji kurs osiągnie 3 zł ~BoB 14 2019-07-25 08:25
nie tykajcie syfa, to nic nie warte ~dobraRada 4 2019-07-24 18:30
Czy to już jutro +20% ~Ted 7 2019-07-22 07:18
Niemcy mają niecałe 37% a kto ma ponad 63% ~golec 7 2019-07-21 07:39
GROCLIN - wezwanie sie szykuje? ~jw6312 24 2019-07-16 22:24
Kółko z 2,4 ~Technik-AT 5 2019-07-14 21:18
nikt nie chce za padlinę przepłacać ~jw 14 2019-07-14 11:45
[x]
LESS 3,04% 0,24 2026-06-22 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.