Forum giełdowe spółki JRH

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
W PONIEDZIALEK WITAMY 17ZL! MÓWIE WAM TO JA WIEM W SUMIE PO 6 LATACH ~Oze 5 2025-10-25 09:31
Konferencja ORBITEO 27.10 w ICE w Krakowie ~Prorok 11 2025-10-24 18:24
List Intecyjny ~mr 4 2025-10-23 22:17
Farada artykuł pb ~Abc 5 2025-10-23 21:06
3 MLD KAPITALIZACJI! SZOK, TERAZ PRZY 3 STRATEGII TO JZU 10MLD ~oze 10 2025-10-23 16:05
Drony wojskowe nad Warszawą (ćwiczenia) - jedyna nadzieja w ORBITEO !!! ~Sami 2 2025-10-23 10:48
NOWY DZIEN NOWE WYBITNE POSTY OZE, MAKLER BANKEIRA CZEKAMY DAWAJ ~oze 1 2025-10-23 07:15
27 PAZDZIERNIK OBIECALEM WAM 17ZL MOZE TO NIE 100ZL ALE JA WIEM ~oze 3 2025-10-23 05:59
ZACZYNA. SIE WIELKA ERA JR,A. TAK JAK POWIEDZIAŁ ~oze 4 2025-10-22 20:35
POCZYTAJCIE O JANUARYM I ORBITEO NA CEO.COM.PL ~oze 9 2025-10-22 20:32
NA NASZYCH OCZACH TWORZY SIE WIELKI HOLDING TECHNOLOGICZNY ~oze 5 2025-10-22 16:18
JESTEM PODNIECONY GDY MYŚLĘ O JRH ~oze 3 2025-10-22 04:30
Dawno mnie tu nie było ~Kuku 7 2025-10-21 22:31
jutro juz 6.... ~difihuho 4 2025-10-21 10:43
BYŁY SZCZEPIONKI COVID W KAZDEJ BIEDRONCE, TESTY COVID,TERAZ CZOLGI WOW ~Oze 7 2025-10-21 07:08
ILE W TYM TYGODNIU MITMAN WYPRODUKUJE ESPI? PRODUKCJA ESPI TRWA ~Oze 6 2025-10-21 05:32
NOWY TYDZIEN NOWE PRODUKTY Z TASMY ESPI JRH, LODZIE PODWODNE? ~oze 10 2025-10-21 05:00
ODLICZAMY DO 27 PAZDZIERNIKA, 7 DNI I MAMY 17ZL MÓWIE WAM POZNIEJ 100WK ~oze 4 2025-10-20 23:40
Kurs spada i co robi Januar? ~difihuho 11 2025-10-20 08:31
200 TYSIECY AKCJI SKUPIONE W SKUPIE WŁASNYM ~oze 11 2025-10-20 08:09
OBSTAWIAM, ZE DO 27 PAZDZIERNIKA... ~Oze 7 2025-10-20 04:16
Autor tego wątku ograniczył dyskusję tylko do zarejestrowanych użytkowników forum pamiętam jak złorzeczono austriak22 1 2025-10-19 20:24
CampusAI wchodzi do ORBITEO JRH - INFO Espi ~Włodek 3 2025-10-19 10:51
JRH chce przejąć dronową Farada Group i dołączyć ją do projektu Orbiteo ~Stooq 4 2025-10-19 10:23
Czerwono ~difihuho 6 2025-10-17 09:37
Mitoman jak zawsze spóźniony link ~Matka 1 2025-10-17 05:33
January Ciszewski dzisiaj o godz. 10:00 na Invest Cuffs Warsaw ~Sami 7 2025-10-16 22:38
Cały czas trwa akumulowanie akcji. ~Ksionc 2 2025-10-15 16:07
sporo akcji poszło za jednym strzałem ~Songoq 15 2025-10-15 09:15
15.10. W OCZEKIWANIU NA PRODUCENTA ESPI, CO DZIS WYPRADUKUJE ZA MILIONY ~Oze 4 2025-10-15 08:24
[x]
JRH 0,41% 4,90 2026-06-23 15:44:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.