|
Zaraz górne widły po raz pierwszy:)
|
~Inwestor
|
7
|
2026-03-17 18:12
|
|
Farada Group zogromnym kontraktem dla wojska.
|
~Stach
|
13
|
2026-03-17 12:54
|
|
Obraz ofiar top wybić pod papierowe biznesy.
|
~lau
|
6
|
2026-03-17 09:51
|
|
Jej odwrócenie trendu
|
~Natalia
|
17
|
2026-03-16 10:22
|
|
Realna ocena aktualnej sytuacji na walorze
|
~Niezalogowany
|
23
|
2026-03-16 09:40
|
|
Zaczyna się odbiór akcji,coś się
|
~Ksionc
|
7
|
2026-03-15 18:30
|
|
OSZUKANI ESPI PAP!
|
~Oze
|
2
|
2026-03-13 09:50
|
|
KIEDY WNIOSEK O UPADŁOŚĆ?
|
~Oze
|
6
|
2026-03-07 13:55
|
|
DZIS CHCIALBYM PRZEDSTAWIC KOLEJNY SUKCES JRH, EKIPA HOLDING KURS
|
~Oze
|
1
|
2026-03-06 08:50
|
|
*Joker-em, as-em ELQ czy JRH... a może kto pierwszy..
|
~iknac
|
1
|
2026-03-05 10:37
|
|
FILM! CZLOWIEK WIELU SUKCESÓW! JEDNOROZCÓW! ZLOTYCH GRALI!
|
~Oze
|
6
|
2026-03-04 15:42
|
|
Tak się kończy 7 lat kłamstw
|
~Bolek
|
2
|
2026-03-02 16:55
|
|
Upadek Narcyza
|
~Difihuho
|
9
|
2026-03-02 10:56
|
|
Zamiast kupić akcje porządnej spółki kupiliście Jrh i macie!
|
~Matka
|
1
|
2026-02-28 13:12
|
|
Jak tam guru kłamców?
|
~Bolek
|
1
|
2026-02-26 12:58
|
|
mimo najwyższych wyników, hejt wymęczył najgłębszy dołek notowań
|
~iknac
|
4
|
2026-02-25 10:19
|
|
MAMY TO! TERAPIA SM W KAZDYM PUNKCIE W POLSCE NFZ! OD MARCA LECA MILIARD
|
~Oze
|
3
|
2026-02-24 15:34
|
|
IDZIEMY NA 100ZL PREDKO! TUZ TUZ, TERAPIA SM WSPANIALA! CUDA PANIE
|
~Oze
|
4
|
2026-02-24 09:38
|
|
Na ELQ jak na JRH przyczółek hejterski mimo, że tam biznes żywy.
|
~lau
|
2
|
2026-02-20 15:20
|
|
Tak zbudowanej sytuacji jeszcze tu nie było
|
~iknac
|
13
|
2026-02-17 18:00
|
|
Czas wracac na 6
|
~difihuho
|
13
|
2026-02-15 20:49
|
|
Już kupować?
|
~Qwerty
|
3
|
2026-02-12 09:45
|
|
Cała prawda o Jrh! Od ,50 sekundy! Film, nie oszukujcie się!
|
~Matka
|
5
|
2026-02-12 09:24
|
|
Ktoś tu tupie i wola o akcje w podstępny sposób -
|
~iknac
|
10
|
2026-02-11 18:35
|
|
INFO BEDZIE I POMPA PLUS 30
|
~MAC1
|
10
|
2026-02-10 17:29
|
|
O KROK PRZED RYNKIEM BUAHAH
|
~Oze
|
4
|
2026-02-10 11:02
|
|
Oczekiwanie na ESP ; kto pierwszy JRH czy Cann...
|
~iknac
|
1
|
2026-02-06 15:45
|
|
Kiedy podbitka na 7zl?
|
~Pan
|
2
|
2026-02-05 18:50
|
|
może jakieś espi?
|
~natalka
|
5
|
2026-02-05 11:11
|
|
NAWET MITOMAN SPRZEDAJE AKCJE
|
~Oze
|
6
|
2026-02-02 12:57
|