Forum giełdowe spółki JRH

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
RODZYNEK NA TYM WIELKIM TORCIE BEDZIE ZAKONCZENIE ~oze 9 2025-10-08 11:55
Wojsko polskie wchodzi do JRH - ESPI Info ~Anna 6 2025-10-08 10:55
WZROSTY BEZ POPARCIA! SPEKULACJA! TU NIE MA I NIE BEDZIE ZADNYCH ZYSKOW ~oze 8 2025-10-08 08:07
JRH PRODUKCJA ESPI BEZ POKRYCIA ~Oze 3 2025-10-08 05:54
Panie January - Lexbono na orbicie ~fidel 1 2025-10-08 00:48
NIE DAJCIE SIE NABRAC NA ZADNE 100ZL 70ZL CZY 150ZL! OSZUKUJA WAS ~Oze 4 2025-10-07 18:08
Czy Lexbono dołączy do Orbiteo? ~asahin 1 2025-10-07 17:16
Ciekawe osoby ~0-0 4 2025-10-07 14:23
JRH - SatRev ( SKY VISION) ~Prorok 2 2025-10-07 12:37
JRH już zarobiło swoje. Pora na L E X B O N O! ESPI mocne! ~Rezerwowy 1 2025-10-07 11:26
TOP 50 BANKIER I TOP 20 BIZNESRADAR ~Prorok 1 2025-10-07 05:06
TERAZ CZEKAMY NA INFO Z ONEGENO O POZYTYWNYM ~oze 4 2025-10-06 23:59
Lexbono - spółka AI ~horner 2 2025-10-06 20:11
ile kurs w poniedziałek ~prorok 10 2025-10-06 15:11
Podali nazwę ORBITEO ~Prorok 2 2025-10-06 12:45
ZAPOWIADA SIE PIĘKNA KONCOWKA ROKU NA JRH ~oze 7 2025-10-06 10:09
JRH i SYGNIS ruszaja z produkcją dronów - INFO ESPI ~Anna 2 2025-10-06 09:41
WYZNAWCY mitomana ~Matka 4 2025-10-06 08:28
JRH BĘDZIE PRODUKOWAĆ ZA 10 LAT KAPISZONY SZOK ~oze 4 2025-10-04 23:32
KIEDYS W WYWIADACH JANUARY MÓWIŁ O TYM ZE CHCE ~oze 18 2025-10-04 17:30
WIELKI CZAS DLA JRH ~oze 2 2025-10-04 05:34
JRH zwiększa zaangażowanie w CAMPUA.AI ~extra 5 2025-10-03 18:06
Wybitne rakiety i czołgi od JRH na miarę testów covid i szepionek ~Matka 3 2025-10-03 05:58
O ludzie ~Lewar 3 2025-10-03 02:01
Otworzy się jutro? ~Tom 25 2025-10-02 20:09
Ciekawa postać wchodzi do RN ~donjuan 3 2025-10-01 17:51
Generał Paweł Bielawny w RN JRH ~Extra 3 2025-10-01 17:49
Szczury uciekają z jej haha Kaleta haha ~Matka 3 2025-10-01 14:47
SatRev chce wchodzić na Giełdę ~Ksionc 5 2025-09-30 12:40
JEDZIEMY NA JRH ~oze 7 2025-09-29 18:06
[x]
JRH 0,41% 4,90 2026-06-23 15:44:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.