Forum giełdowe spółki JRH

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
To jak jutro ? Utrzyma się powyxej 5 zl ? ~INWESTOR 8 2026-04-20 18:19
CAŁA PRAWDA O JRH LINK, MY SIE OSZUKUJEMY! A ON TO WIE,! POLECAM OGLADAC ~Oze 24 2026-04-19 07:48
MITOMAN LISTOW NIE OISZZEY? BRAK KASY NA ZNACZKI ~Oze 2 2026-04-18 12:52
INFO W DRODZE! UWAZAC! UPADLOSC CZY KNF I CBA? CZEKAMY! NA FINAL ~Oze 5 2026-04-16 14:54
TAK SIE ROBI BIZNESY UCZYĆ SIĘ KŁAMCY ~Oze 5 2026-04-16 09:47
Jest moc jr ~Ksionc 4 2026-04-15 19:04
JAK TERAPIA KTORA MIALA BYC DO KONCA 2025 ROKU? ZNOW KLAMSTWO! ~oze 3 2026-04-15 09:47
6 w tym tyg ~mmacc 9 2026-04-14 21:18
Dlaczego ? ~INWESTOR 10 2026-04-14 19:10
PONOC GENERAL Z JRH BIERZE W UDZIAL W WALKACH W IRANIE! SZOK! LINK ~oze 3 2026-04-14 13:52
DYWIDENDA OD JRH!!! SZOK! 2ZL NA AKCJE? ~Oze 4 2026-04-13 18:48
pęknie dziś 5 zł ??? ~INWESTOR 14 2026-04-13 12:44
Czy JRH przebije 6 zł w kwietniu ? ~INWESTOR 14 2026-04-13 12:38
jrh to jest uśpiony potwór ~MEGAWONSZ 2 2026-04-13 09:42
MITOMAN Z JODERA ODBLOKOWAL CIESNINE ORMUZ, JAK ZECHCE ZABLOKUJE ~oze 7 2026-04-12 17:06
UP NA 7 BEDZIE ~mmacc 8 2026-04-10 12:42
Hossa na jr to kwestia krótkiego ~Ksionc 6 2026-04-08 11:06
W MAJU JAK W RAJU! KURS JRH 2 CYFROWY! PO 7 LATACH BEDZIE MOWIE WAM ~Oze 1 2026-04-08 06:50
JAK IDZIE SKUP? NIE LICZE OKRESU ZAMKNIETEGO? WYBITNIE ! ~Oze 4 2026-04-07 12:42
SMART LINK O WARTOSCI 100 MLN EURO! PAMIĘTAMY KLAMCO ~Oze 1 2026-04-06 06:48
3 MLD KAPITALIZACJI DO KOŃCA 2022 , MITOMAN ~Oze 1 2026-04-04 05:52
Odpala Farada - JRH ma większość w niej ~Drony 8 2026-04-02 12:47
JAK TERAPIA SM? SLUCHAMY WYZNAWCOW MITOMANA? UPS? ~Oze 1 2026-04-02 06:44
Coś się zaczyna dziać obroty i plus 5 procent teraz ~Inwestor 5 2026-03-31 21:38
ZACZELA SIE NOWA ERA JODERA CODZIENNIE PO -4% 7 ;LAT KLAMSTW! ~Oze 12 2026-03-31 21:26
Kazde info to dobry moment ~Difihuho 11 2026-03-25 04:59
APS i Eycore zwiększają moce produkcyjne w projekcie ORBITEO. ~Anna 12 2026-03-24 09:43
Firma APS beneficjentem programy SAFE w od kwietnia. ~Anna 4 2026-03-24 05:15
DRONY OD JRH NAD CIESNINĄ ORMUZ! TERPIA SM W ZEA! SZOK, IDZIEMY NA 5ZL ~oze 3 2026-03-20 09:44
Hejt vs insynuacje tych samych piszących sami ze sobą i liczących na les ~lau 3 2026-03-17 18:15
[x]
JRH 2,25% 4,99 2026-06-23 09:19:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.