| To już koniec | ~SDS | 1 | 2016-12-16 10:32 |
| Wizjonerzy szczekają, Indata obsuwa się dalej | ~donalt_tramp_ek | 5 | 2016-12-16 09:06 |
| Spoldzielnia wkoncu wychodzi | ~Max | 7 | 2016-12-15 18:00 |
| Ja tam jestem zarobiony | ~Zarobiony | 5 | 2016-12-15 18:00 |
| 20 szt | maro66 | 3 | 2016-12-15 16:54 |
| Mizerne obroty | ~Spec | 1 | 2016-12-15 16:51 |
| (wiadomość usunięta przez moderatora) | (usunięty) | 1 | 2016-12-15 13:22 |
Analiza techniczna przed sesją 7 grudnia
|
_halsky | 12 | 2016-12-15 13:18 |
| Smorszczewski przechodzi do indaty | ~Znawca | 9 | 2016-12-15 10:57 |
| Spoldzielnia doprowadzila do totalnej spekuly | ~Rafal | 3 | 2016-12-15 10:35 |
| Czekam na mądre porady. | ~Kermit | 5 | 2016-12-15 09:52 |
| Czekam na mądre porady. | ~kermit | 6 | 2016-12-14 18:25 |
| Czekam na mądre porady. | ~Kermit | 2 | 2016-12-14 18:23 |
| Grzegorz Czapla | ~Holek | 4 | 2016-12-14 18:20 |
| Czekam na mądre porady. | ~kermit | 2 | 2016-12-14 18:02 |
| witam . | ~kermit | 4 | 2016-12-14 17:59 |
| Jedziemy do gory | ~Antyspoldzielnia | 1 | 2016-12-14 14:44 |
| P.A.N.I.K.A. !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! | ~cefał | 6 | 2016-12-14 14:21 |
| Skup trwa w najlepsze | ~Tragaz | 2 | 2016-12-14 13:57 |
| Gdzie się zatrzyma kurs??? | ~add | 6 | 2016-12-14 11:28 |
| Wash sale? | ~Segandith | 9 | 2016-12-14 10:05 |
| Kontrakt na 27 mln netto | ~Zapaleniec | 2 | 2016-12-14 09:13 |
| 11 mln grant dla INDATY z NCBIR | ~Miesniak | 8 | 2016-12-13 23:35 |
| 6,5 mln ebitda i 105 mln zl przychodow | ~Zawiedzionygielda | 4 | 2016-12-13 23:13 |
| Kontrakt z energa | ~Inwestor | 2 | 2016-12-13 23:03 |
| Sw mikolaj sprzedanje akcje | ~Elf | 1 | 2016-12-13 23:01 |
| Kontrak z Tauron Dystybucja | ~Inwestor | 6 | 2016-12-13 22:59 |
| kasuja watki | ~tomi | 13 | 2016-12-13 22:58 |
| Obecna kapitalizacja to jakieś nieprozumienie dla tej spółki | ~Kubełek | 5 | 2016-12-13 22:57 |
| Kapitalizacja - spoldzielnie i spekulanci | ~Jaro | 1 | 2016-12-13 18:52 |