Forum giełdowe spółki INDATA SOFTWARE

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
To już koniec ~SDS 1 2016-12-16 10:32
Wizjonerzy szczekają, Indata obsuwa się dalej ~donalt_tramp_ek 5 2016-12-16 09:06
Spoldzielnia wkoncu wychodzi ~Max 7 2016-12-15 18:00
Ja tam jestem zarobiony ~Zarobiony 5 2016-12-15 18:00
20 szt maro66 3 2016-12-15 16:54
Mizerne obroty ~Spec 1 2016-12-15 16:51
(wiadomość usunięta przez moderatora) (usunięty) 1 2016-12-15 13:22
Autor tego wątku ograniczył dyskusję tylko do zarejestrowanych użytkowników forum Analiza techniczna przed sesją 7 grudnia _halsky 12 2016-12-15 13:18
Smorszczewski przechodzi do indaty ~Znawca 9 2016-12-15 10:57
Spoldzielnia doprowadzila do totalnej spekuly ~Rafal 3 2016-12-15 10:35
Czekam na mądre porady. ~Kermit 5 2016-12-15 09:52
Czekam na mądre porady. ~kermit 6 2016-12-14 18:25
Czekam na mądre porady. ~Kermit 2 2016-12-14 18:23
Grzegorz Czapla ~Holek 4 2016-12-14 18:20
Czekam na mądre porady. ~kermit 2 2016-12-14 18:02
witam . ~kermit 4 2016-12-14 17:59
Jedziemy do gory ~Antyspoldzielnia 1 2016-12-14 14:44
P.A.N.I.K.A. !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ~cefał 6 2016-12-14 14:21
Skup trwa w najlepsze ~Tragaz 2 2016-12-14 13:57
Gdzie się zatrzyma kurs??? ~add 6 2016-12-14 11:28
Wash sale? ~Segandith 9 2016-12-14 10:05
Kontrakt na 27 mln netto ~Zapaleniec 2 2016-12-14 09:13
11 mln grant dla INDATY z NCBIR ~Miesniak 8 2016-12-13 23:35
6,5 mln ebitda i 105 mln zl przychodow ~Zawiedzionygielda 4 2016-12-13 23:13
Kontrakt z energa ~Inwestor 2 2016-12-13 23:03
Sw mikolaj sprzedanje akcje ~Elf 1 2016-12-13 23:01
Kontrak z Tauron Dystybucja ~Inwestor 6 2016-12-13 22:59
kasuja watki ~tomi 13 2016-12-13 22:58
Obecna kapitalizacja to jakieś nieprozumienie dla tej spółki ~Kubełek 5 2016-12-13 22:57
Kapitalizacja - spoldzielnie i spekulanci ~Jaro 1 2016-12-13 18:52
[x]
INDATA 0,00% 0,31 2018-05-18 02:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.