|
Dziś powrót do wzrostów - rewelacyjne wyniki nadchodzą!
|
~Fix-Fax
|
21
|
2016-08-23 12:52
|
|
1,20 zł będzie jeszcze przed wynikami?
|
~Fix-Fax
|
15
|
2016-08-22 21:28
|
|
INDATA wchodzi do WIG20 ?
|
~Fix-Fax
|
18
|
2016-08-22 06:34
|
|
Halsky, nie grzeszysz rozumem.
|
~wzrost
|
29
|
2016-08-20 20:50
|
|
Zakup Indata (IDT) pod technikę :)
|
~Sensei
|
31
|
2016-08-19 09:11
|
|
Dwa pytanie: CO MĄDRY ROBI JAK MA ROSNĄĆ , A NIE ROŚNIE ? i DRUGIE :
|
~Fix-Fax
|
3
|
2016-08-18 20:54
|
|
Manipu i słu forum prawdziwe dno czy warto zainwestoeać
|
~D-M
|
1
|
2016-08-18 19:11
|
|
cena ostatniej emisji a obecna cena
|
~nikos
|
1
|
2016-08-17 22:28
|
|
INDATA - CHCE PRZEJĄC SPÓŁKĘ IT...
|
kinkin
|
27
|
2016-08-17 20:47
|
|
Czy to czasami jakieś OFE nie włazi nam do akcjonariatu ???
|
~Kazik
|
27
|
2016-08-17 20:45
|
|
Asad kupować czy sprzedawać
|
~D-M
|
1
|
2016-08-17 01:06
|
|
SPÓJRZCIE NA SYGNITY
|
~franek
|
6
|
2016-08-16 15:54
|
|
Chwała wielkiej INDACIE !
|
~sanders
|
23
|
2016-08-16 11:28
|
|
styczen 2015 r -ponad 3 zl, dzis 84 grosze przy hossie na gieldzie
|
~adam
|
2
|
2016-08-14 19:21
|
|
panie Czapla kury szczac prowadzac jak mawial Pilsudzki
|
~adam
|
2
|
2016-08-14 19:14
|
|
Scalenie akcji i dalszy zjazd
|
~Władek
|
3
|
2016-08-14 01:43
|
|
Tu może być jeszcze gorzej niż w raporcie Sygnity
|
~Gostek
|
6
|
2016-08-13 23:20
|
|
Indata wchodzi do S&P, ale bedźe jazda
|
~Fix-Fax
|
2
|
2016-08-13 13:12
|
|
Indata jak Radwańska i Zielińscy w Ryjo .A śpiewa Krys Ryja.
|
~Fix-Fax
|
1
|
2016-08-13 07:01
|
|
syf
|
~yyy
|
1
|
2016-08-12 22:12
|
|
Zacisnąć zwieracze i ustawić Stop Loss
|
~Sensei
|
1
|
2016-08-12 22:09
|
|
KURS PO DWÓCH LATACH 3 zł!!!
|
~halsky
|
1
|
2016-08-12 19:29
|
|
ale petarda to spółka
|
~eo
|
1
|
2016-08-12 14:29
|
|
Artykuł w Rzeczpospolitej
|
~metrino
|
5
|
2016-08-12 10:24
|
|
beda wzrosty
|
~irekal
|
12
|
2016-08-11 23:04
|
|
nie sprzedawać
|
~uno
|
2
|
2016-08-10 16:37
|
|
Sprzedaj INDATA ostatnia szansa
|
~Armagedon
|
13
|
2016-08-10 15:36
|
|
Wyniki 31 sierpnia - jak obstawiacie ???
|
~Kazik
|
18
|
2016-08-10 15:20
|
|
dzisiaj sprzedałem i przechodze na ERG bo w czwartek będą super wyniki
|
~Prezes
|
2
|
2016-08-09 21:22
|
|
-4,40 % co wy na to optymiści???
|
~hitel
|
8
|
2016-08-09 18:39
|