Forum giełdowe spółki INDATA SOFTWARE

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Wynik ~ral 3 2016-08-31 18:58
gdzie te wzrosty? ~lll 2 2016-08-31 17:33
KURS 12.05.2011-1,51zł - KURS PO 5 LATACH 12.08.2016- 0,84 grosze ~halsky 14 2016-08-31 15:23
SZYKUJE SIE OSTRE WYBICIE UP ~Pewniak 12 2016-08-31 14:59
W tym tygodniu nowe palta na zime ~prezes 16 2016-08-31 12:55
Dzisiaj rewelacyjne WYNIKI! ~Indata 18 2016-08-31 12:55
INDATA ruszyła! ~technik 53 2016-08-31 12:48
Czyżby strata za II. kw. ? ~ppp 41 2016-08-31 11:57
zobaczcie Panstwo na spolke EC2, dzis wybija z rocznego dolka ~II 1 2016-08-31 09:17
GIOGANTYCZN EYDATKI PANSTWA NA IT ~herman 1 2016-08-31 08:48
Wzrosty INDATA zaskoczą wielu. ~Fix-Fax 33 2016-08-31 07:46
Klasyczne zbieranie przed skupem ~Kazik 32 2016-08-31 07:04
sygnał kupna ~irekal 24 2016-08-31 07:01
Gigantyczny wzrost kursu ~Fix-Fax 21 2016-08-30 19:32
Nadchodzą WSPANIAŁE WYNIKI ! ~uwaga 13 2016-08-30 12:46
Ktoś zaczyna zbierać ~Ciocia 35 2016-08-30 08:01
Indata planuje scalenie i skup akcji ~Xxxx 2 2016-08-30 07:43
Nagonka na spadki nasila się. _halsky 25 2016-08-29 10:45
Tutaj wyjdziecie na prostą! ~Fix-Fax 23 2016-08-29 07:36
większego naganania nie widzialem... ~lll 2 2016-08-28 08:33
śmieć spada w rankingu popularności ~lisek 1 2016-08-27 21:30
Kupuj, gdy leje się krew! ~Fix-Fax 31 2016-08-27 09:58
Indata ma kontrakty w branży energetycznej na łącznie ponad 14 mln zł ~Indek 6 2016-08-26 07:38
Prognozy dla polskiego rynku IT: 34 mld zł i utrzymanie dynamiki wzrostu ~analizycornix 12 2016-08-25 21:58
Prezes INDATY powinien dostać Nobla. ~adam 10 2016-08-25 18:04
Prawdziwego kolarza poznaje się po tym jak jedzie pod górkęA nie z górki ~Grandt 3 2016-08-25 11:42
Indata - wyczuwam ruch :) Obroty się podnoszą ~Obrót 24 2016-08-25 08:57
ERA INDATY - NADESZŁA! ~halsky 32 2016-08-24 09:46
Spokojnie, to tylko KOREKTA TRENDU WZROSTOWEGO ~halsky 17 2016-08-24 08:57
Topyfi ~olga 22 2016-08-23 21:32
[x]
INDATA 0,00% 0,31 2018-05-18 02:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.