Forum giełdowe spółki IDEON

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Biegły zkończył pracę. ~elektro 1 2011-10-03 10:36
JAK BEDZIECIE SWIETOWAC ZAMKNIECIE TYGONIA NA ZERO ,JEDZIECIE DO KOMI ?? ~IRENEUSZ 1 2011-09-30 16:43
No i ................................................! zyga_1 12 2011-09-30 08:12
CENTROZAP !! SłYSZELIśCIE KTO MA OBJąć EMISJę PO ZECIE !! ALE JAJA ~CDMPKOSA 18 2011-09-29 15:19
JAK TO SIĘ MA DO REALIÓW ~stach 13 2011-09-28 12:31
Mam pytanie, co sie dzieje ze spółka zalezna STATOIL z Sosnowca??? ~japa 1 2011-09-28 09:31
MOCNY WYSZCZAŁ NA CENTROZAPIE!!!! ~IRENEUSZ 9 2011-09-27 22:02
VENTURE INCUBATOR 10mln dotacji(100% projektu) 6mln akcji po 0,33 ~AT 2 2011-09-27 15:46
Bioton i Actavis złożyły w UOKiK wniosek o zgodę na... ~przez pomyłkę 1 2011-09-27 13:33
NIC CIAGLE NIE MOZE SPADAĆ !!SA TYLKO WYJATKI TAKIE JAK BIOTON OIL CZP ~IRENEUSZ 1 2011-09-26 12:58
Z KLONEM MOZEMY MIEC NIEZŁY PAKIET MUSIMY ZROBIC BAY BECK CO WY NA TO ~IRENEUSZ 1 2011-09-26 12:36
ZDĄZYMY WSIASC DO POCIAGU JAK ODJEDZIE ??????? TAK BO ON JEDZIE ..... ~IRENEUSZ 2 2011-09-26 11:39
PERLA NIECHCE ROSNAC ?CHYBA Z LASÓW KOMI LEPIEJ WYJSC NIZ Z GNIOTA BEZ - ~IRENEUSZ 1 2011-09-26 11:14
banda !!!!! ~JAy 14 2011-09-26 10:53
OBDARCI Z MARZEN I ZŁUDZEN ZOSTAJE PANORAMA KOMI I LAS RAK O CUD !!!!!!! ~IRENEUSZ 1 2011-09-26 09:43
KOMI- SROMI ~JAy 2 2011-09-24 20:34
Grzech nie sprzedać w tej cenie ;) ~xxx 4 2011-09-24 18:04
KOmi - SROMI ~JAy 1 2011-09-24 10:30
jeszcze pare fajnych powiązań .... ~AJy' 1 2011-09-24 10:24
jeszcze pare fajnych powiązań .... ~AJy 1 2011-09-24 10:23
dlaczego centrozap spada? ~mlody 12 2011-09-24 09:20
ZNACZACA UMOWA ~ON76 1 2011-09-23 11:22
Zobaczcie w tabelkę ofert tu na Bankierze !!! ~Badziewiak 12 2011-09-22 22:25
SWIETO TRZECH KRÓLI PLUS JEDEN GRATISS Z DRZEWEM Z KOMI W STYCZNIU ~IRENEUSZ 1 2011-09-22 15:37
One zloty w tym roku! ~kolega Jessici 7 2011-09-22 03:00
PYTANIE ~obserwator 1 2011-09-21 19:59
CO JEST GORSZE STRATA KAPITAŁU CZY NADZIEJI ZE SIĘ JEJ NIE ODZYWSKA BO ~IRENEUSZ 1 2011-09-21 16:27
Zapraszamy na EFH ~Paj Chi Wo 16 2011-09-21 15:59
Centrozap: przed szansą na wzrosty ~sytz 8 2011-09-21 11:09
TO KUPNO PO 0,84 PO ZA RYNKIEM DO DZIS CHYBA SWIETUJA A DLA KNF KASEMAJA ~IRENEUSZ 1 2011-09-20 16:01
[x]
IDEON 3,67% 0,01 2018-05-18 02:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.