|
Biegły zkończył pracę.
|
~elektro
|
1
|
2011-10-03 10:36
|
|
JAK BEDZIECIE SWIETOWAC ZAMKNIECIE TYGONIA NA ZERO ,JEDZIECIE DO KOMI ??
|
~IRENEUSZ
|
1
|
2011-09-30 16:43
|
|
No i ................................................!
|
zyga_1
|
12
|
2011-09-30 08:12
|
|
CENTROZAP !! SłYSZELIśCIE KTO MA OBJąć EMISJę PO ZECIE !! ALE JAJA
|
~CDMPKOSA
|
18
|
2011-09-29 15:19
|
|
JAK TO SIĘ MA DO REALIÓW
|
~stach
|
13
|
2011-09-28 12:31
|
|
Mam pytanie, co sie dzieje ze spółka zalezna STATOIL z Sosnowca???
|
~japa
|
1
|
2011-09-28 09:31
|
|
MOCNY WYSZCZAŁ NA CENTROZAPIE!!!!
|
~IRENEUSZ
|
9
|
2011-09-27 22:02
|
|
VENTURE INCUBATOR 10mln dotacji(100% projektu) 6mln akcji po 0,33
|
~AT
|
2
|
2011-09-27 15:46
|
|
Bioton i Actavis złożyły w UOKiK wniosek o zgodę na...
|
~przez pomyłkę
|
1
|
2011-09-27 13:33
|
|
NIC CIAGLE NIE MOZE SPADAĆ !!SA TYLKO WYJATKI TAKIE JAK BIOTON OIL CZP
|
~IRENEUSZ
|
1
|
2011-09-26 12:58
|
|
Z KLONEM MOZEMY MIEC NIEZŁY PAKIET MUSIMY ZROBIC BAY BECK CO WY NA TO
|
~IRENEUSZ
|
1
|
2011-09-26 12:36
|
|
ZDĄZYMY WSIASC DO POCIAGU JAK ODJEDZIE ??????? TAK BO ON JEDZIE .....
|
~IRENEUSZ
|
2
|
2011-09-26 11:39
|
|
PERLA NIECHCE ROSNAC ?CHYBA Z LASÓW KOMI LEPIEJ WYJSC NIZ Z GNIOTA BEZ -
|
~IRENEUSZ
|
1
|
2011-09-26 11:14
|
|
banda !!!!!
|
~JAy
|
14
|
2011-09-26 10:53
|
|
OBDARCI Z MARZEN I ZŁUDZEN ZOSTAJE PANORAMA KOMI I LAS RAK O CUD !!!!!!!
|
~IRENEUSZ
|
1
|
2011-09-26 09:43
|
|
KOMI- SROMI
|
~JAy
|
2
|
2011-09-24 20:34
|
|
Grzech nie sprzedać w tej cenie ;)
|
~xxx
|
4
|
2011-09-24 18:04
|
|
KOmi - SROMI
|
~JAy
|
1
|
2011-09-24 10:30
|
|
jeszcze pare fajnych powiązań ....
|
~AJy'
|
1
|
2011-09-24 10:24
|
|
jeszcze pare fajnych powiązań ....
|
~AJy
|
1
|
2011-09-24 10:23
|
|
dlaczego centrozap spada?
|
~mlody
|
12
|
2011-09-24 09:20
|
|
ZNACZACA UMOWA
|
~ON76
|
1
|
2011-09-23 11:22
|
|
Zobaczcie w tabelkę ofert tu na Bankierze !!!
|
~Badziewiak
|
12
|
2011-09-22 22:25
|
|
SWIETO TRZECH KRÓLI PLUS JEDEN GRATISS Z DRZEWEM Z KOMI W STYCZNIU
|
~IRENEUSZ
|
1
|
2011-09-22 15:37
|
|
One zloty w tym roku!
|
~kolega Jessici
|
7
|
2011-09-22 03:00
|
|
PYTANIE
|
~obserwator
|
1
|
2011-09-21 19:59
|
|
CO JEST GORSZE STRATA KAPITAŁU CZY NADZIEJI ZE SIĘ JEJ NIE ODZYWSKA BO
|
~IRENEUSZ
|
1
|
2011-09-21 16:27
|
|
Zapraszamy na EFH
|
~Paj Chi Wo
|
16
|
2011-09-21 15:59
|
|
Centrozap: przed szansą na wzrosty
|
~sytz
|
8
|
2011-09-21 11:09
|
|
TO KUPNO PO 0,84 PO ZA RYNKIEM DO DZIS CHYBA SWIETUJA A DLA KNF KASEMAJA
|
~IRENEUSZ
|
1
|
2011-09-20 16:01
|