1. Zobaczcie na: http://notowania.pb.pl/pytania/PLCNTZP00010
ostania odpowiedź - 23.09.2011 - czyli równo rok temu !!!
Dlaczego - chyba się ktoś pogubił w kłamstwach i stwierdził że lepiej NIC nie mówić !
Co to znaczy ? BANDA !
ps - właśnie wtedy zrobiło się goraco na forum - aby wystąpić do sądu ....
2. Odszkodowanie - brak jakiejkolwiek informacji dot. KONKRETNEGO TERMINU !
3. Lewe zakupy ? A dlaczego wcześniejsze oddał żonie w darowiznę - może wolno było jej sprzedać na rynku i utłuc choćby trochę kasy ? BANDA !
4. Plany, wizja, strategia ??? BUHAHAHAHAHAHAH
Moim zdaniem - największe dziadostwo i sk.......syństwo na giełdzie !
ps: szkoda że media były tak naiwne a teraz nie nagłaśniają i już nie są dociekliwe w poszukiwaniu prawdy oszukanych małych .... niestety - nie warto panom redaktorzynom maczać się i wspierać inwestorów , a szkoda .....
pozdrawiam - czekam na sąd, ale nie na odszkodowanie
jak będą chętni - zapraszam