Forum giełdowe spółki IDEON

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
NA PRONOXE ZAWRACAJA SZYBCIEJ TO TAKIE DOBRA Z WYSZEJ PÓŁKI ~IRENEUSZ 4 2011-10-13 12:56
JA NAWET NIE ZŁAWAZYŁEM ZE BYLI TACY CO PO 0,27 BRALI TERAZ USREDNIAC .. ~IRENEUSZ 1 2011-10-13 12:03
CENTROZAP-IDĄ INFO , TEŻ TAK CZUJECIE?KRÓL PARKIETU NA TEN MIESIĄC. gpwmaster 9 2011-10-13 12:03
W 24 GODZINY MOZE BYC NIEZŁA STRATA 20%ALE PEWNIE MIELISCIE SWIADOMOSC ~IRENEUSZ 1 2011-10-13 11:59
JAK MYŚLICIE CZY TO GEM KUPIŁ WCZESNIEJ ZASTAWIONE Z GORY AKCJIE BO KTO ~IRENEUSZ 1 2011-10-13 08:13
UWAGA - ostrzegam - szykuje się większa przecena i ostry zjazd ~Jacek z Grochowa 42 2011-10-12 22:50
PO TAKIEJ PODBIYCE BEDZIE KASA NA KARE DLA KNF-U MILION DZIS TO 25% MNIE ~IRENEUSZ 1 2011-10-12 22:36
NO TO TERAZ SPRÓBUJCIE TO SPRZEDAC !!!!!!!!!!!!!! ~IRENEUSZ 3 2011-10-12 21:05
Szcześciarze......................... zyga_1 11 2011-10-12 17:31
DZISIEJSZA UMOWA ENERGETYCZNA DO 2012 R TO NA PLAC BUDOWY W KOMI ???? ~IRENEUSZ 5 2011-10-12 17:08
Król zarabia 2mln a wartosć firmy spada systematycznie ~nedza 1 2011-10-12 16:03
Już czas na 0,30 ~Matrix 11 2011-10-12 02:18
Co to za forum??? Wklejają nawet nie wiedząc co ~Badziewiak 3 2011-10-11 17:27
CYTAT... ..proszę sobie wyobrazić kilkaset tirów .... ~IRENEUSZ 7 2011-10-11 10:11
CENTROZAP JEST DOBRĄ FIRMĄ ENERGIA JEST W CENIE........ ~Rekin 4 2011-10-11 08:55
Król zarabia 2mln a wartosć firmy to 60mln. ~gem 6 2011-10-10 21:04
KOMUNIKAT ~MAM MAŁEGO 4 2011-10-09 09:38
ku przestrodze kolejna emisja slowa prezesa z parkietu ~br 4 2011-10-08 20:34
Indeksy od kilku sesji .............. zyga_1 17 2011-10-08 02:18
CENTROZAP - INFO KOMI ~GEKKO 7 2011-10-07 14:20
centrozap !!!!! brać,brać,brać !!! ~jacek 3 2011-10-07 02:35
BEDZIE ODPAD UPS ODPAŁ TYLKO ZAPAŁKI POTRZEBNE BY LOND PODPALIC ~iRENEUSZ 7 2011-10-06 16:00
Wchodzic w Monnari brak akcji w arkuszu bedzie mega odpal!! ~darek 1 2011-10-06 10:24
CENTROZAP-czy to realny scenariusz? ~QUEEN 11 2011-10-06 08:04
całe szczęście wyleczyłem się z tej spółki ponad rok temu !! ~zyga mial racje 1 2011-10-05 14:29
Centrozap ~Olliwia_x_ 1 2011-10-04 22:18
Kto wie... ~ciekawy 2 2011-10-04 22:10
RECESJA !!BEDA BUDOWAC DOMY Z DRZEWA MOŻE COS WEZMA Z KOMI ~IRENEUSZ 6 2011-10-04 19:49
UŚREDNIACIE W GÓRE CZY Z DOŁU BRALISCIE I DO ILE MACIE SIŁE BRAC !!! ~IRENEUSZ 7 2011-10-03 19:36
komi-we wrześniu miał być inwestor strategiczny-buhahahaa ~olek 1 2011-10-03 12:00
[x]
IDEON 3,67% 0,01 2018-05-18 02:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.