.....mieli racje " znawcy " , którzy przewidzieli już kilka sesji temu...... Centka na widłach, tylko patafiany nie wiedziały od której strony będą te widły wbijać ( ja od dawna już wiem, że zawsze od tej, która ....boli ). Obśmiałem się i dalej chichoczę, jak czytam głąbów piszących o świetlanej przyszłości tego śmiecia. Nie rozumieją przegrane głupole, że tego badziewia nie da się już wskrzesić. Krętacz ( a może nawet oszust ?) o to już zadbał. Nie widzą, że kurs jest sterowany przez tą , nazwijmy To To umownie...... osobę i nie ma najmniejszych szans na jakąś zdecydowaną poprawę waszej udręki. Wystarczy , że ktoś poda kilka tysięcy akcji stojącemu na " K ", a natychmiast reszta znika i pojawia się kilkaset tysięcy na "S". Robi to ta sama, nazwijmy "OSOBA" i zapewne odbywa się to z tego samego rachunku inwestycyjnego ?. Zresztą zaraz zobaczycie, że jak ktoś weźmie od stojącego na "S" nieco większą ilość, ten natychmiast wycofa resztę i przeskoczy na "K", chyba, że tak duzo szybko podadzą, że18 gr. będzie na "S" wtedy ten scenariusz obowiązywać będzie na niższym poziomie. Kopiecie się z koniem "panowie" drobni akcjonariusze !!! Jesteście mocni, ale .............................tylko w gębie. GOLASY!. Inwestorzy z was , jak z koziej ........... trąba. I jak się tu z was nie rechotać ?!