Dziś jest środa 2011-03-09...........Wiecie jak jest 2011-03-30 EPIGON ma walne (są aktualnie dolne widły (0.18 --gurne 0.26 można zarobić) Czyli powolny wzrost . Teraz zachodzi pytanie w którym momencie wsiądziesz..... BO EXPRES DZIŚ RUSZYŁ (sprawdż) już ruszył i za ile kupisz i za ile się wysypiesz............................To jest normalne zachowanie..........(Zaznaczam żeby niebyc gołosłownym EPIGON 2,5 mln zysk)............................Czekamy na powrót 0.25 do walnego a póżniej (RÓBTA CO CHCETA jak mówi Jurek..........................