Forum giełdowe spółki IDEON

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
DO TEJ CANADY PO INWESTORA TO ZARZAD POSZEDŁ NA KOLANACH ????? ~IRENEUSZ 3 2011-10-26 10:44
Ewenement !!! zyga_1 27 2011-10-26 10:22
BEZ KOMENTARZA..."Największe przekręty w historii polskiej giełdy&# ~IRENEUSZ 9 2011-10-26 10:15
ZNACIE NAZWE FIRMY TRANSPORTOWEJ I TRASE KILKU SET TIRÓW JADACYCH DOKOMI ~IRENEUSZ 2 2011-10-26 10:04
zyga i ireneusz już kupili a czy reszta zdąży !!!!!! ~jacek 4 2011-10-25 13:58
co król zrobi z setkami tirów gdy dojadą do komi : quiz łyk-endowy ~drewniak 7 2011-10-25 10:06
Durne wpisy ~zdziwiony 16 2011-10-25 09:56
centrozap !!!!! brać,brać,brać pociąg odjeżdża $$$$$$$$$$$$$$$$$$$$ ~jacek 1 2011-10-25 09:50
nowa inwestycja ~ziomek 9 2011-10-25 01:14
Widly... ~ciekawy 4 2011-10-24 19:59
@#$ CENTROZAP C/Z 1.6 -CZY TO AKTUALNY WSKAZNIK? @#$ ~Romek 8 2011-10-24 18:16
CENTROZAP- w 6 sesjach +400% ~mgr finansów 27 2011-10-24 18:14
centrozap ~ziomek 1 2011-10-23 21:36
INFO -TU BEDZIE GRUBO 2012 POWYZEJ 1 ZŁ ~P[ERŁA GPW 1 2011-10-22 15:26
czy jest tu jeszcze ktos normalny ~redaktor 10 2011-10-21 11:36
CENTROZAP!!!!!!!!!!!!!!WIDŁOWY POBUDKA. gpwmaster 17 2011-10-20 11:46
wydupcyli wszystkich naiwnych na centku jak przez ostatnie 3 lata ~peTROL 4 2011-10-18 11:52
ładnie was ubrali, oj naiwni!!Mądrzy dziś sprzedawali,durnie kupowli ~olek 18 2011-10-17 17:54
CZAS CHYBA ZREALIZOWAC ZYSKI GEMU Z OSTATNIEJ PODBITK CO O TYM SADZICIE ~IRENEUSZ 3 2011-10-17 16:06
Kto sprzedał zapraszam na Polski Jadło 400% w dwa tygodnie ~Gordat. 2 2011-10-17 12:56
CHCIAŁBYM ZAPROTESTOWAĆ !!!......NIE WOLNO ODBIERAĆ WAM NADZIEJI !!!!!!! ~IRENEUSZ 3 2011-10-16 13:34
centrozap !!!!! brać,brać,brać dziś 0,35 pln !!!!! rusza KOMI ~jacek 15 2011-10-14 12:58
PRZEPRASZAM WAS ALE WSZYSTKO JUZ 'JASNE 'DLA MNIE OTO ODPOWIEDZI ~IRENEUSZ 3 2011-10-14 11:57
JAK KTO BRAŁ PO 0,24-5-6-7 DZIS MOZE USREDNIC PO 0,23 JEST OKAZJIA !!! ~IRENEUSZ 5 2011-10-14 11:08
JESTESCIE NAJLEPSI DZIS WIG 40 ALE TO TEORIA A ZYCIE NA CZP SWOJE ~IRENEUSZ 1 2011-10-14 10:20
W POCIE BEDZIECEI OCZEKIWAĆ KOLORU ZIELONEGO I POZIOMÓW 0,23-27 ~IRENEUSZ 1 2011-10-13 20:27
SPÓLKI O ZDROWYCH FUNDAMENTACH ZYSKACH REALNYM BIZNESIE OBRONIA SIE SAME ~IRENEUSZ 4 2011-10-13 16:58
SZCZESLIWI POSIADACZE CENTKA WPISYWAC SIĘ A TAK BYŁO BLISKO BU haha ~IRENEUSZ 7 2011-10-13 15:30
PAMIETAJCIE MUSI DROGE ZMROZIC DO KOMI BY TRANSPORT RUSZYŁ ~IRENEUSZ 1 2011-10-13 14:48
no i widły ... ~aaski52 5 2011-10-13 14:32
[x]
IDEON 3,67% 0,01 2018-05-18 02:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.