obstawiam taki wariant- Centrozap pewnego dnia (już wkrótce) otwiera się z luką i mamy kurs 0,38zł, a potem drugi dzień +38%, trzeci +21%, czwarty +10%, piąta sesja +44%, szósta +11%
tylko sześć sesji, a wielki Centrozap jest powyżej 1 zł za 1 akcję!
i tak będzie! JUZ WKRÓTCE!