Forum giełdowe spółki IDEON

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
CENTROZAP OSIĄGNIE ok. 1,93 zł/AKCJE JESZCZE W TYM ROKU! ~~IRENEUSZ 7 2011-06-30 16:11
ZA 25 TYS OD MAJ AWYDĄŁ NA ZAKUP A WCISNĄ W RYNEK ZA MILIONY BU haha ~IRENEUSZ 1 2011-06-30 14:26
Prezes płacił ,64 za sztukę, a wy z promocji (-50%) nie korzystacie? ~grek3 1 2011-06-30 14:11
no i zaczyna się to układać w całość ~kair 1 2011-06-30 14:03
A CZY AKCJONARIAT 92% BYŁBY ZAINTERESOWANY DOFINANSOWAIEM JESZCZE Z GEM ~IRENEUSZ 1 2011-06-30 13:35
Eee, TAM 1,93 PO 12,07 ZŁ BEDZIE CHODZIŁ TYLKO MUSICIE KUPOWAĆ ~IRENEUSZ 1 2011-06-30 11:11
DOBRA KĄZDY DARCZYNCA MA SWOJACEGIEŁKĘ , GDZIE JEST MOJE DRZEWO W KOMI ? ~IRENEUSZ 10 2011-06-30 11:05
POTRZEBNE DOFINANSOWANIE PLACU BUDOWY W KOMI ,JESTESCIE GOTOWI ~IRENEUSZ 1 2011-06-30 09:22
wnusio ~ostatni powstaniec 1 2011-06-29 21:46
To dopiero plątanina ~Michał 4 2011-06-29 18:05
DLA GRUBEGO I GEMU SPRZEDAZ I KUPNO TO TYLKO KOSZT TRANZAKCJI A WSZYSTKO ~IRENEUSZ 1 2011-06-29 15:02
LASY W KOMI MAJA DUŻY POTENCJAŁ POTRZEBUJĄ TYLKO WASZEO DOFINANSOWANIA ~IRENEUSZ 5 2011-06-29 11:45
CENTROZAP S.A.: Akcjonariusze powyżej 5% na ZWZ ~alojłyz 3 2011-06-29 10:14
Prośba. ~Pobyt 2 2011-06-28 21:31
WY AKCJONARIUSZE DROBNI MAJĄC 92% UDZIAŁOW MOŻECIE ZDJĄC GNIOTA Z GIEŁDY ~IRENEUSZ 3 2011-06-28 17:38
2-3 GROSZE JESZCZE I OTARLIBYSCIE SIĘ O GÓRNE WIDŁY , ODWAGI KUPOWAC ~IRENEUSZ 1 2011-06-28 17:36
Widze ze Gang Wasacza ma udzialy, zle to wyglada ~Thor 1 2011-06-28 16:39
W tym tempie to do tej pory spadały tylko firmy po ogłoszeniu bankróctwa ~cezary 3 2011-06-28 14:30
LICZYŁEM ŻE SIĘ ODBIJE I CZEŚĆ INWESTORÓW WIECZNOTERMINOWYCH UŚREDNI W.. ~IRENEUSZ 1 2011-06-28 13:53
Jeszcze 400k musisz nasypać do milionowego wora głupia gawiedzio ~kali 1 2011-06-28 13:16
Trzeba być wrednym żeby nie szanować własnego akcjonariatu ~kali 9 2011-06-28 08:55
NALEZY WAM SIĘ ODBICIE BEDZIECIE UŚREDNIAC W GÓRE !!! ~IRENEUSZ 1 2011-06-28 08:47
Witam ,szanownych formułowiczy i zachecam do merytorycznej dyskusji .... ~Ireneusz Krol 6 2011-06-27 23:46
Masakra ~gnblsin 9 2011-06-27 23:04
jednak bedzie dwojka z przodu.... ~Ewa 1 2011-06-27 22:05
CMS się wycofał. ~Michał 2 2011-06-27 20:40
SPOKOJNIE ~czas 2 2011-06-27 20:38
Extra nakręcają frajerów... ~AXEL F 2 2011-06-27 17:35
JAK WEZME PO 32 TO W PLECY 3% JAK SIE USTAWIE NA 31 TO MNIE UBIORĄ .... ~IRENEUSZ 1 2011-06-27 16:26
PIEKNE WYBICIE CHYBA WEJDE ZARAZ JAK MYSLICE MAM SZANSE ZOSTAC ... ~IRENEUSZ 1 2011-06-27 16:16
[x]
IDEON 3,67% 0,01 2018-05-18 02:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.