Forum giełdowe spółki IDEON

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Nie uśredniaj w dół na przegranych akcjach” ~IRENEUSZ 1 2011-07-06 08:46
CIEKAWI MNIE GDZIE GEM POCHOWAŁ WSZYSTKIE EMISJIE OBJETE PO ZETA ,A WAS? ~IRENEUSZ 9 2011-07-05 20:30
NIE NO PANIE PANOWIE PRZY TAKICH OBROTACH TO KOMI NIGDY NIE WYBUDUJA BA. ~IRENEUSZ 1 2011-07-05 14:58
CZY W HOTELU W KOMI JEST TYLE MIEJSCA DL A WSZYSTKICH AKCJONARIUSZY 92% ~IRENEUSZ 2 2011-07-05 10:15
centrozap oszustwo ~arek 9 2011-07-05 09:15
wyprowadzanie aktywów trwa ~killbill 2 2011-07-05 08:16
zamiast narzekać powinniście powiadomić KNF o fałszywym infie!! ~olek 6 2011-07-04 22:16
centrozap zapierdala na 1 zl ~andrzej tolpa 4 2011-07-04 22:12
Centrozap-ktoś nawala kupno z ukrytego! Jedziemy! ~pancerniak 4 2011-07-04 21:26
POLOLENIE A92% UTWÓRZCIE RZĄD PODZIEMNY I PRZEJMIJCIE KONTROLĘ NAD PEREŁ ~IRENEUSZ 2 2011-07-04 21:22
GDZIE SIĘ PODZIAŁ OPTYMIZM I POCZUCIE HUMORU A92% NUDĄ WIEJE OD WAS ~IRENEUSZ 1 2011-07-04 17:02
KOLEJNY DZIEN UDEPTYWANIA DNA ......................KTÓREGO TU NIE MA ~IRENEUSZ 1 2011-07-04 16:44
PYTANKO CZY FUNDUSZE OBECNE W AKCJONARIACIE MOGĄ UŚREDNIAĆ BEZ INFA ... ~IRENEUSZ 4 2011-07-04 16:33
CZP TO JAK FONTANA W KOMI WRZUCASZ DROBNE I WIECZNIE WRACASZ BY DORZUCIĆ ~IRENEUSZ 3 2011-07-04 13:43
ROZPRAWA ... ~ROBIN 1 2011-07-04 13:30
centrozap-zaraz coś się wydaży! czuje to! ~grubasek 9 2011-07-04 13:04
agito sa ~zbigniew 6 2011-07-04 12:27
DNO UKLEPANE ?UŚREDNIAMY W GÓRE CZY CZEKAMY NA DOFINANSOWANIE W DÓŁ ? ~IRENEUSZ 5 2011-07-04 10:03
TU BEDZIE NUMER STULECIA...ALE NIE WIEM W KTÓRA STRONE...:( ~Lucek 4 2011-07-04 00:29
co za sknera ~zbigniew 13 2011-07-02 18:27
MOŻE POKOLENIE A92% ZORGANIUJE JAKIES SPOTKANIE INTEGRACYJNE W KOMI ???? ~IRENEUSZ 1 2011-07-01 15:21
nie do wiary ~dowcipniś 24 2011-07-01 14:59
SA DWA SPOSOBY BY PODBIC KURS CZP , PIERWSZY TO NOWA EMISJIA DL A GEMU . ~IRENEUSZ 3 2011-07-01 14:05
Autor tego wątku ograniczył dyskusję tylko do zarejestrowanych użytkowników forum Prośba. Popyt 12 2011-07-01 10:23
WITAM Z RANA AKCJONARIAT 92% JAK NIE ZACZNIECIE USREDNIAC W GORE TO .... ~IRENEUSZ 3 2011-07-01 09:43
BU haha TO NIE LUKA TYLKO VADER LUB GAME OVER KIEDYŚ Z RANA BEDZIE ~IRENEUSZ 1 2011-06-30 20:18
CENTROZAP-LUKA UCIECZKOWA/POPYTOWA JUŻ WKRÓTCE! ~IRENEUSZ 2 2011-06-30 18:25
krol kupil akcje... ~moi 8 2011-06-30 17:14
centrozap skupuje pronoxa bankruta !!! ~mmm 2 2011-06-30 16:24
KOLEJNY DZIEN TYDZIEN MIESIAC PÓŁROCZE ROK STRACONE A W KOMI .. ~IRENEUSZ 1 2011-06-30 16:21
[x]
IDEON 3,67% 0,01 2018-05-18 02:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.