CMS się wycofał z PRONOXA,
Jak widać wolał oddać upadający okręt ze stratą, tylko dlaczego Centrozap to kupił, a no dlatego że to są kolesie i nie pozwolą im stracić. A czp pokaże jaki to sukces i zarobek na tej transakcji kupił po 0,48 a bilanise wykaże po około 0,70 - 0,72 gr. OMG toż to ponad 1 MM zł do przodu. a co dopiero z tamtymi 50 MM akcji które cała grupa łykneła. ehh po 10gr były obierane a na rynku po 70gr . SIC.
Jeszcze te umowy znaczące i poprzednia operacja sprzedaży małego pakietu akcji.
w sierpniu jak będzie raport będzie szaleństwo, takie obroty jak stąd do księżyca.
Zysk w dziesiątkach milionów.
Premia dla p. Króla, zasłużył dajmy mu 100% podwyżki.
Pozdro
Michał