|
W gazecie dostrzegłem ogłoszenie:......
|
zyga_1
|
5
|
2011-06-27 11:08
|
|
PREZES OBDAŻYŁ WAS DUZYM ZAUFANIEM I ODDAJE WASZE RECE AKCJIE
|
~IRENEUSZ
|
1
|
2011-06-27 10:51
|
|
TEŻ DZIEKUJE ZYDZE TYLKO CO ZROBI RESZTA POSIADACZY GNIOTA TU JEST KLAPA
|
~IRENEUSZ
|
1
|
2011-06-27 08:25
|
|
Podziękowania dla zygi - uchroniłeś mnie przed wielkimi stratami!
|
~Inwestor
|
3
|
2011-06-27 07:49
|
|
czemu śmieć tak spada? co się stało?
|
~balu
|
4
|
2011-06-26 21:59
|
|
KTO KONTOLUJE KRÓLA ?
|
~SYLWESTER
|
10
|
2011-06-26 13:25
|
|
W poniedziałek tu będzie -30%
|
~kali
|
7
|
2011-06-25 19:42
|
|
Czy ktoś z GRUBASÓW kontroluje te spadki ???
|
~Arek
|
2
|
2011-06-25 12:53
|
|
TECHNICZIE POWINO WAM SIĘ ODBIĆ BO CZEŚC UŚREDNIA JAK ROŚNIE
|
~IRENEUSZ
|
2
|
2011-06-25 11:48
|
|
jak mamy 92% akcji załóżmy spółdzielnię
|
~sidney
|
3
|
2011-06-24 22:28
|
|
Zjazd na 0
|
~Michał
|
4
|
2011-06-24 20:43
|
|
LIST I KARTKA Z WAKACJI WAM AKCJONARIUSZOM SIE NALEZY JAK NICZA WSPARCIE
|
~IRENEUSZ
|
2
|
2011-06-24 19:14
|
|
to bankrut
|
~erni
|
7
|
2011-06-24 18:28
|
|
centrozap za 0,28 zł??? chyba tak!
|
~koniec
|
1
|
2011-06-24 17:25
|
|
Centrozap: nowe minima i test 0,30
|
~sytz
|
3
|
2011-06-24 17:24
|
|
TO KONIEC
|
~ANKH
|
1
|
2011-06-24 17:23
|
|
(wiadomość usunięta przez moderatora)
|
~(usunięty)
|
3
|
2011-06-24 17:15
|
|
kto chce kupić dobrą spółkę za groszę ?!!!!!
|
~ogłoszenie
|
3
|
2011-06-24 15:48
|
|
28 NA WALNYM GRUBY PODZIELI SIĘ ZYSKIEM 2010 KUPICIE BILET DO KOMI
|
~IRENEUSZ
|
2
|
2011-06-24 15:47
|
|
czyżby 30 gr to już dziś ?Uśredniaj sadowniku, dejokacie i hanysie
|
~olek
|
4
|
2011-06-24 15:42
|
|
No golaski ! Pokażcie, że jesteście...............................
|
zyga_1
|
11
|
2011-06-24 15:18
|
|
LOGIKA - SKORO KRÓL MA KONTOLĘ A WY NIC ?
|
~SYLWESTER
|
5
|
2011-06-24 15:07
|
|
WIDZE ZE DOFINANSOWANIE PLACU BUDOWY KOMI TRWA JEST JUZ SWIATEŁKO
|
~IRENEUSZ
|
4
|
2011-06-24 14:50
|
|
PODAM WAM AKCJONARIUSZE STRONE GDZIE KRÓL ODPOWIADA NA WASZE PYTANIA
|
~IRENEUSZ
|
1
|
2011-06-24 14:30
|
|
Lepiej przepijcie tą kasę niz tej katowickiej maffi dać
|
~kali
|
1
|
2011-06-24 13:53
|
|
wytłumaczcie mi to
|
~kk
|
1
|
2011-06-24 13:23
|
|
GEM i wszystko jasne
|
~Do Irka Króla
|
6
|
2011-06-24 13:20
|
|
już chyba najgłupsi widzą co się dzieje!Pozdr dla hanysa,dejokata
|
~olek
|
27
|
2011-06-24 13:19
|
|
cały alfabet przed nami
|
~ankh
|
1
|
2011-06-24 13:13
|
|
Dzięki Królikowi możemy czuć sie już bankrutami.
|
~kali
|
6
|
2011-06-24 13:06
|