Forum giełdowe spółki IDEON

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
W gazecie dostrzegłem ogłoszenie:...... zyga_1 5 2011-06-27 11:08
PREZES OBDAŻYŁ WAS DUZYM ZAUFANIEM I ODDAJE WASZE RECE AKCJIE ~IRENEUSZ 1 2011-06-27 10:51
TEŻ DZIEKUJE ZYDZE TYLKO CO ZROBI RESZTA POSIADACZY GNIOTA TU JEST KLAPA ~IRENEUSZ 1 2011-06-27 08:25
Podziękowania dla zygi - uchroniłeś mnie przed wielkimi stratami! ~Inwestor 3 2011-06-27 07:49
czemu śmieć tak spada? co się stało? ~balu 4 2011-06-26 21:59
KTO KONTOLUJE KRÓLA ? ~SYLWESTER 10 2011-06-26 13:25
W poniedziałek tu będzie -30% ~kali 7 2011-06-25 19:42
Czy ktoś z GRUBASÓW kontroluje te spadki ??? ~Arek 2 2011-06-25 12:53
TECHNICZIE POWINO WAM SIĘ ODBIĆ BO CZEŚC UŚREDNIA JAK ROŚNIE ~IRENEUSZ 2 2011-06-25 11:48
jak mamy 92% akcji załóżmy spółdzielnię ~sidney 3 2011-06-24 22:28
Zjazd na 0 ~Michał 4 2011-06-24 20:43
LIST I KARTKA Z WAKACJI WAM AKCJONARIUSZOM SIE NALEZY JAK NICZA WSPARCIE ~IRENEUSZ 2 2011-06-24 19:14
to bankrut ~erni 7 2011-06-24 18:28
centrozap za 0,28 zł??? chyba tak! ~koniec 1 2011-06-24 17:25
Centrozap: nowe minima i test 0,30 ~sytz 3 2011-06-24 17:24
TO KONIEC ~ANKH 1 2011-06-24 17:23
(wiadomość usunięta przez moderatora) ~(usunięty) 3 2011-06-24 17:15
kto chce kupić dobrą spółkę za groszę ?!!!!! ~ogłoszenie 3 2011-06-24 15:48
28 NA WALNYM GRUBY PODZIELI SIĘ ZYSKIEM 2010 KUPICIE BILET DO KOMI ~IRENEUSZ 2 2011-06-24 15:47
czyżby 30 gr to już dziś ?Uśredniaj sadowniku, dejokacie i hanysie ~olek 4 2011-06-24 15:42
No golaski ! Pokażcie, że jesteście............................... zyga_1 11 2011-06-24 15:18
LOGIKA - SKORO KRÓL MA KONTOLĘ A WY NIC ? ~SYLWESTER 5 2011-06-24 15:07
WIDZE ZE DOFINANSOWANIE PLACU BUDOWY KOMI TRWA JEST JUZ SWIATEŁKO ~IRENEUSZ 4 2011-06-24 14:50
PODAM WAM AKCJONARIUSZE STRONE GDZIE KRÓL ODPOWIADA NA WASZE PYTANIA ~IRENEUSZ 1 2011-06-24 14:30
Lepiej przepijcie tą kasę niz tej katowickiej maffi dać ~kali 1 2011-06-24 13:53
wytłumaczcie mi to ~kk 1 2011-06-24 13:23
GEM i wszystko jasne ~Do Irka Króla 6 2011-06-24 13:20
już chyba najgłupsi widzą co się dzieje!Pozdr dla hanysa,dejokata ~olek 27 2011-06-24 13:19
cały alfabet przed nami ~ankh 1 2011-06-24 13:13
Dzięki Królikowi możemy czuć sie już bankrutami. ~kali 6 2011-06-24 13:06
[x]
IDEON 3,67% 0,01 2018-05-18 02:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.