Forum giełdowe spółki IDEON

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Centrozap 23 ~2323 3 2011-07-25 13:31
O spółce zależnej VENTURE INCUBATOR pisze The Wall Street Journal !!!!! ~Admin 2 2011-07-25 09:03
CENTROZAP ~piotr 7 2011-07-24 20:24
SPEKULACJA NA PARKIECIE I PO ZA NIM ~Co to ma być? 4 2011-07-24 01:52
UWAGA NA CENTROZAPA. BĘDZIE WYBICIE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ~Center 11 2011-07-23 01:46
uklepywanie dna ~bak 3 2011-07-22 18:48
Centrozap = Bioton ~Wasyl 5 2011-07-22 14:13
Panie Król! Dlaczego Pana fundusz GEM nie przekroczył 5%? ~Super 5 2011-07-22 12:05
Mam nadzieję,że juz wiecie.................................. zyga_1 5 2011-07-22 09:25
Szwindel ~Mendel Gdański 6 2011-07-22 01:28
CENTROZAP- 1akcja po 2,88zł? Co wtedy zrobicie? ~magik 10 2011-07-21 22:54
Coraz bliżej końca tej pseudospóły niż odszkodowania czy komi ~kali 1 2011-07-21 17:06
Rozprawa - Odszkodowanie !!!!! ~kukuruqu 5 2011-07-21 14:17
Odszkodowanie pewne .. tylko kiedy cholera ?!?!?!?!?!? ~zimoar 3 2011-07-21 13:33
Klasyczny odpał ~PD 12 2011-07-21 13:08
Dramat akcjonariuszy drobnych trwa. ~kali 1 2011-07-21 11:44
I kolejne odbicie poszło jak psu w dupe ~kali 2 2011-07-21 11:33
CENTROZAP PRALNIA? ~killbill 1 2011-07-21 11:26
Centrozap ~2323 2 2011-07-21 08:56
Centrozap: walka z oporem ~weda 3 2011-07-20 17:05
Pożyczone akcje trzeba kiedyś oddać ~Michał 1 2011-07-20 08:14
Centrozap ~1234 4 2011-07-20 08:09
procedura startu :-) ~centek ck 3 2011-07-20 05:18
NA siłe hamują wzrosty. KRÓL ma coś na sumieniu ~sciema krol 2 2011-07-19 18:51
Finansowanie do końc września tak powiedział król ~gem 1 2011-07-19 18:44
na siłę usiłują podbić kurs na 32gr i ubrać naiwnych ~olek 2 2011-07-19 17:23
Manipulacja zleceniami trwa nadal. Czy KNF tegio nie widzi? ~kali 4 2011-07-19 16:48
No i jest znany powód tego wzrostu,he,he,he (patrz pkt 5) ~kolunio 4 2011-07-19 16:45
A jednak Oszustwo Panie Krol!!!! Teraz pozwy indywidualne i odszkodowani ~emeryt 7 2011-07-19 16:26
podpuszczają ~lizus 12 2011-07-19 16:07
[x]
IDEON 3,67% 0,01 2018-05-18 02:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.