|
Centrozap 23
|
~2323
|
3
|
2011-07-25 13:31
|
|
O spółce zależnej VENTURE INCUBATOR pisze The Wall Street Journal !!!!!
|
~Admin
|
2
|
2011-07-25 09:03
|
|
CENTROZAP
|
~piotr
|
7
|
2011-07-24 20:24
|
|
SPEKULACJA NA PARKIECIE I PO ZA NIM
|
~Co to ma być?
|
4
|
2011-07-24 01:52
|
|
UWAGA NA CENTROZAPA. BĘDZIE WYBICIE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
|
~Center
|
11
|
2011-07-23 01:46
|
|
uklepywanie dna
|
~bak
|
3
|
2011-07-22 18:48
|
|
Centrozap = Bioton
|
~Wasyl
|
5
|
2011-07-22 14:13
|
|
Panie Król! Dlaczego Pana fundusz GEM nie przekroczył 5%?
|
~Super
|
5
|
2011-07-22 12:05
|
|
Mam nadzieję,że juz wiecie..................................
|
zyga_1
|
5
|
2011-07-22 09:25
|
|
Szwindel
|
~Mendel Gdański
|
6
|
2011-07-22 01:28
|
|
CENTROZAP- 1akcja po 2,88zł? Co wtedy zrobicie?
|
~magik
|
10
|
2011-07-21 22:54
|
|
Coraz bliżej końca tej pseudospóły niż odszkodowania czy komi
|
~kali
|
1
|
2011-07-21 17:06
|
|
Rozprawa - Odszkodowanie !!!!!
|
~kukuruqu
|
5
|
2011-07-21 14:17
|
|
Odszkodowanie pewne .. tylko kiedy cholera ?!?!?!?!?!?
|
~zimoar
|
3
|
2011-07-21 13:33
|
|
Klasyczny odpał
|
~PD
|
12
|
2011-07-21 13:08
|
|
Dramat akcjonariuszy drobnych trwa.
|
~kali
|
1
|
2011-07-21 11:44
|
|
I kolejne odbicie poszło jak psu w dupe
|
~kali
|
2
|
2011-07-21 11:33
|
|
CENTROZAP PRALNIA?
|
~killbill
|
1
|
2011-07-21 11:26
|
|
Centrozap
|
~2323
|
2
|
2011-07-21 08:56
|
|
Centrozap: walka z oporem
|
~weda
|
3
|
2011-07-20 17:05
|
|
Pożyczone akcje trzeba kiedyś oddać
|
~Michał
|
1
|
2011-07-20 08:14
|
|
Centrozap
|
~1234
|
4
|
2011-07-20 08:09
|
|
procedura startu :-)
|
~centek ck
|
3
|
2011-07-20 05:18
|
|
NA siłe hamują wzrosty. KRÓL ma coś na sumieniu
|
~sciema krol
|
2
|
2011-07-19 18:51
|
|
Finansowanie do końc września tak powiedział król
|
~gem
|
1
|
2011-07-19 18:44
|
|
na siłę usiłują podbić kurs na 32gr i ubrać naiwnych
|
~olek
|
2
|
2011-07-19 17:23
|
|
Manipulacja zleceniami trwa nadal. Czy KNF tegio nie widzi?
|
~kali
|
4
|
2011-07-19 16:48
|
|
No i jest znany powód tego wzrostu,he,he,he (patrz pkt 5)
|
~kolunio
|
4
|
2011-07-19 16:45
|
|
A jednak Oszustwo Panie Krol!!!! Teraz pozwy indywidualne i odszkodowani
|
~emeryt
|
7
|
2011-07-19 16:26
|
|
podpuszczają
|
~lizus
|
12
|
2011-07-19 16:07
|