Złodziej król bez skrupułów dyma wszystkich równo. Mam tylko nadzieje że kiedyś poniesie za to wszystko karę i dobiorą mu się do dupy a jeszcze lepiej jak ktoś w koncu odstrzeli mu łeb bo tego bandytyzmy i oszust już za wiele z jego strony. Państwo bezprawia a pajac ma jeszcze tupet sądzić SP