Forum giełdowe spółki IDEON

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Król was udupił, mamił infami ~maciek 1 2011-07-19 15:34
No i nic na śmieciu się nie zmieniło. Nadal sypanie na całego ~kali 1 2011-07-19 14:39
za jaja wzieli wreszcie to towarzystwo...abw dawno powinno zgarnac krola ~lucek 2 2011-07-19 14:17
21. lipca o 11 wznowienie rozprawy ~Mirek 1 2011-07-19 14:00
Król wczoraj zachęcał do inwestycji w giekse buhaha. ~kali 8 2011-07-19 13:14
jak się Wam podobał wywiad w TVNCBC?Ja jestem zachwycony ~olek 7 2011-07-19 10:21
Do jakiej ceny minimalnej zdąża ten śmieć? ~nairam 2 2011-07-19 07:20
Prezes antywskaźnik ~vit 2 2011-07-18 22:02
Jak tam, Ynwestory, pouśredniali na ostatnich spadkach... ~chłop z mazur 35 2011-07-18 17:58
Centrozap ~2323 6 2011-07-18 17:28
Pronox goni cenę Centka ~Michał 1 2011-07-18 16:29
Bardzo atrakcyjna cena na VENTURE INCUBATOR dostali dotacje 10mln ~Admin 1 2011-07-18 15:43
W poniedzialek o godz 9:30 w TVNCNBC bedzie prezes Król nieporozumienie 9 2011-07-18 09:22
zdjecia KOMI? ~poszukiwacz 1 2011-07-17 21:30
centrozap!! ~lechuon 1 2011-07-17 10:43
nie lękajcie się!Po wystąpieniu bossa uśrednicie po 25gr no może..... ~Pełnonocnik 2 2011-07-15 22:08
I tak zostaniecie wszyscy wydymani ~belka 1 2011-07-15 17:47
CENTROZAP- czy widzicie to co ja?!!! ~kobra - okularnik 1 2011-07-15 17:35
ten co sprzedał po 29gr 100tys akcji działa na niekorzyść spółki ~Pełnonocnik 3 2011-07-15 17:12
dodam, że proces wytoczę też tym którzy sprzedawali po 59...29gr ~Pełnonocnik 9 2011-07-15 15:53
0,32..0,31...0,30...0,29....0,10....0,09...0,08 ~ufo 5 2011-07-14 21:12
Drewno drożeje, a szmaty...??? Dobra wiadomość jest. ~grek3 2 2011-07-14 13:13
A JAK SIE ZACZNIE WINDOW DRESSING NA 0,31 KONCEM MIESIACA TO .... ~IRENEUSZ 10 2011-07-13 23:12
JAKIS HAOS PANUJE NA WATKU JAK MNIE NIE MA , USREDNIANIE NA 0,3 TO DOBRY ~IRENEUSZ 3 2011-07-13 23:05
Centrozap i coś o nas, drodzy inwestorzy! ~rasputin 5 2011-07-13 22:58
Do Zyga_1 ~chłop z mazur 1 2011-07-13 20:01
r o z p r a w a - c z a s n a p o d b i t k e ~mily 1 2011-07-13 19:04
NIEDLUGO ROZPRAWA :) ~NN 2 2011-07-13 18:38
zawiodłem się na centrozapie ~Gunar 5 2011-07-13 17:17
wykorzystują waszą niewiedzę, drobnica nie wie co kupuje ~hej 1 2011-07-13 12:06
[x]
IDEON 3,67% 0,01 2018-05-18 02:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.