|
Król was udupił, mamił infami
|
~maciek
|
1
|
2011-07-19 15:34
|
|
No i nic na śmieciu się nie zmieniło. Nadal sypanie na całego
|
~kali
|
1
|
2011-07-19 14:39
|
|
za jaja wzieli wreszcie to towarzystwo...abw dawno powinno zgarnac krola
|
~lucek
|
2
|
2011-07-19 14:17
|
|
21. lipca o 11 wznowienie rozprawy
|
~Mirek
|
1
|
2011-07-19 14:00
|
|
Król wczoraj zachęcał do inwestycji w giekse buhaha.
|
~kali
|
8
|
2011-07-19 13:14
|
|
jak się Wam podobał wywiad w TVNCBC?Ja jestem zachwycony
|
~olek
|
7
|
2011-07-19 10:21
|
|
Do jakiej ceny minimalnej zdąża ten śmieć?
|
~nairam
|
2
|
2011-07-19 07:20
|
|
Prezes antywskaźnik
|
~vit
|
2
|
2011-07-18 22:02
|
|
Jak tam, Ynwestory, pouśredniali na ostatnich spadkach...
|
~chłop z mazur
|
35
|
2011-07-18 17:58
|
|
Centrozap
|
~2323
|
6
|
2011-07-18 17:28
|
|
Pronox goni cenę Centka
|
~Michał
|
1
|
2011-07-18 16:29
|
|
Bardzo atrakcyjna cena na VENTURE INCUBATOR dostali dotacje 10mln
|
~Admin
|
1
|
2011-07-18 15:43
|
|
W poniedzialek o godz 9:30 w TVNCNBC bedzie prezes Król
|
nieporozumienie
|
9
|
2011-07-18 09:22
|
|
zdjecia KOMI?
|
~poszukiwacz
|
1
|
2011-07-17 21:30
|
|
centrozap!!
|
~lechuon
|
1
|
2011-07-17 10:43
|
|
nie lękajcie się!Po wystąpieniu bossa uśrednicie po 25gr no może.....
|
~Pełnonocnik
|
2
|
2011-07-15 22:08
|
|
I tak zostaniecie wszyscy wydymani
|
~belka
|
1
|
2011-07-15 17:47
|
|
CENTROZAP- czy widzicie to co ja?!!!
|
~kobra - okularnik
|
1
|
2011-07-15 17:35
|
|
ten co sprzedał po 29gr 100tys akcji działa na niekorzyść spółki
|
~Pełnonocnik
|
3
|
2011-07-15 17:12
|
|
dodam, że proces wytoczę też tym którzy sprzedawali po 59...29gr
|
~Pełnonocnik
|
9
|
2011-07-15 15:53
|
|
0,32..0,31...0,30...0,29....0,10....0,09...0,08
|
~ufo
|
5
|
2011-07-14 21:12
|
|
Drewno drożeje, a szmaty...??? Dobra wiadomość jest.
|
~grek3
|
2
|
2011-07-14 13:13
|
|
A JAK SIE ZACZNIE WINDOW DRESSING NA 0,31 KONCEM MIESIACA TO ....
|
~IRENEUSZ
|
10
|
2011-07-13 23:12
|
|
JAKIS HAOS PANUJE NA WATKU JAK MNIE NIE MA , USREDNIANIE NA 0,3 TO DOBRY
|
~IRENEUSZ
|
3
|
2011-07-13 23:05
|
|
Centrozap i coś o nas, drodzy inwestorzy!
|
~rasputin
|
5
|
2011-07-13 22:58
|
|
Do Zyga_1
|
~chłop z mazur
|
1
|
2011-07-13 20:01
|
|
r o z p r a w a - c z a s n a p o d b i t k e
|
~mily
|
1
|
2011-07-13 19:04
|
|
NIEDLUGO ROZPRAWA :)
|
~NN
|
2
|
2011-07-13 18:38
|
|
zawiodłem się na centrozapie
|
~Gunar
|
5
|
2011-07-13 17:17
|
|
wykorzystują waszą niewiedzę, drobnica nie wie co kupuje
|
~hej
|
1
|
2011-07-13 12:06
|