Forum giełdowe spółki IDEON

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Info z jakiejś tam gazety odnośnie GKSKAT ~michał 8 2011-08-05 20:49
NA S PO 20 JEST 532 540 ,A CAŁY A92% POSIADA OKOLO 300 000 000 SZT ~IRENEUSZ 2 2011-08-05 16:32
pozew przeciwko prezesowi Centrozapu-Królowi??? ~rozsądek 5 2011-08-05 16:10
POSTAWILI 3 MILIONY NA KUPNIE BY ZACHĘCIC DO BRANIA PO 0,2 A NALEZY ... ~IRENEUSZ 1 2011-08-05 13:47
JAK WAM ZABIORĄ SZTUCZNY TŁOK NA K BEDZIE ZNOWU POŁOCH A WSZYSCY Z WAS ~IRENEUSZ 1 2011-08-05 13:44
a ja mam was w d.... naganiacze ~edek 2 2011-08-05 13:39
bankrut? ~młody 21 2011-08-05 11:53
Kiedy ogłoszenie upadłości ~Ciekawy 12 2011-08-05 11:26
0,19 ZA CHWILE BO NIEMA CHĘTNYCH NA KUPNO ,SORRY UŚREDNIANIE NIE WYSZŁO ~IRENEUSZ 2 2011-08-05 08:52
i co irek? ~michu 2 2011-08-04 22:59
a ja jutro ustawie sie na 0,01 na 10.000.0000 szt ~on taki 1 2011-08-04 20:31
GEM .........................SET ...........................GAMER OVER ~putin 1 2011-08-04 20:26
Golo.upce! ~Klakier 2 2011-08-04 18:42
to nie żadna katastrofa!To wręcz zbawienne dla tych co myśleli o kupnie ~olek 3 2011-08-04 17:13
jaka piekna katastrofa ~bubu 3 2011-08-04 16:15
juz niedlugo bedzie info.... ~edek 35 2011-08-04 16:14
Uwaga, wskaźniki nagięte jak sprężyna, ryzyko kusi ~Jacek z Grochowa 4 2011-08-04 15:45
czy mozłiwe 0,08 ??? z wykresu wychodzi opór??? ~ewakorepta 1 2011-08-04 14:08
diabelskie widly ~w- bany 2 2011-08-04 13:56
JESTEM ,JESTEM WSZYSTKIE WASZE PROŚBY I CHECI PRZYJMUJE ZA DOBRĄ MONETE ~IRENEUSZ 3 2011-08-04 13:31
Tani centrozap pod przejęcie- Tylko 35mln!!! ~emeryt 5 2011-08-04 13:13
Test pilota Centka ~t.l. 2 2011-08-04 12:34
WYGLADA NA TO ŻE KASY NIE MACIE NA UŚREDNIANIE NIŻEJ ,TOCO BEDZIEZKURSEM ~IRENEUSZ 1 2011-08-04 11:07
wasz mgr od Centrozapu sie zaszwedal w innej spoleczce-prorok ~lucek 2 2011-08-04 10:52
Centrozap ~2323 1 2011-08-04 10:14
IRENEUSZU PRZYJACIELU ~PRZYJACIEL IRENEUSZA 6 2011-08-04 10:09
GRATULUJE DECYZJI ZOSTANIA W A92% TERAZ USREDNIAC DO GÓRY I ZETA MACIE ! ~IRENEUSZ 1 2011-08-04 09:56
Ostrzegałem dawno temu- ścierwo- trza dawać nogę.... ~Maksymilianek 1 2011-08-04 08:53
odbicie ~marqqo 3 2011-08-04 00:51
w prawdzie to tylko pieniądze ale... ~xxx 2 2011-08-03 22:26
[x]
IDEON 3,67% 0,01 2018-05-18 02:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.