|
Info z jakiejś tam gazety odnośnie GKSKAT
|
~michał
|
8
|
2011-08-05 20:49
|
|
NA S PO 20 JEST 532 540 ,A CAŁY A92% POSIADA OKOLO 300 000 000 SZT
|
~IRENEUSZ
|
2
|
2011-08-05 16:32
|
|
pozew przeciwko prezesowi Centrozapu-Królowi???
|
~rozsądek
|
5
|
2011-08-05 16:10
|
|
POSTAWILI 3 MILIONY NA KUPNIE BY ZACHĘCIC DO BRANIA PO 0,2 A NALEZY ...
|
~IRENEUSZ
|
1
|
2011-08-05 13:47
|
|
JAK WAM ZABIORĄ SZTUCZNY TŁOK NA K BEDZIE ZNOWU POŁOCH A WSZYSCY Z WAS
|
~IRENEUSZ
|
1
|
2011-08-05 13:44
|
|
a ja mam was w d.... naganiacze
|
~edek
|
2
|
2011-08-05 13:39
|
|
bankrut?
|
~młody
|
21
|
2011-08-05 11:53
|
|
Kiedy ogłoszenie upadłości
|
~Ciekawy
|
12
|
2011-08-05 11:26
|
|
0,19 ZA CHWILE BO NIEMA CHĘTNYCH NA KUPNO ,SORRY UŚREDNIANIE NIE WYSZŁO
|
~IRENEUSZ
|
2
|
2011-08-05 08:52
|
|
i co irek?
|
~michu
|
2
|
2011-08-04 22:59
|
|
a ja jutro ustawie sie na 0,01 na 10.000.0000 szt
|
~on taki
|
1
|
2011-08-04 20:31
|
|
GEM .........................SET ...........................GAMER OVER
|
~putin
|
1
|
2011-08-04 20:26
|
|
Golo.upce!
|
~Klakier
|
2
|
2011-08-04 18:42
|
|
to nie żadna katastrofa!To wręcz zbawienne dla tych co myśleli o kupnie
|
~olek
|
3
|
2011-08-04 17:13
|
|
jaka piekna katastrofa
|
~bubu
|
3
|
2011-08-04 16:15
|
|
juz niedlugo bedzie info....
|
~edek
|
35
|
2011-08-04 16:14
|
|
Uwaga, wskaźniki nagięte jak sprężyna, ryzyko kusi
|
~Jacek z Grochowa
|
4
|
2011-08-04 15:45
|
|
czy mozłiwe 0,08 ??? z wykresu wychodzi opór???
|
~ewakorepta
|
1
|
2011-08-04 14:08
|
|
diabelskie widly
|
~w- bany
|
2
|
2011-08-04 13:56
|
|
JESTEM ,JESTEM WSZYSTKIE WASZE PROŚBY I CHECI PRZYJMUJE ZA DOBRĄ MONETE
|
~IRENEUSZ
|
3
|
2011-08-04 13:31
|
|
Tani centrozap pod przejęcie- Tylko 35mln!!!
|
~emeryt
|
5
|
2011-08-04 13:13
|
|
Test pilota Centka
|
~t.l.
|
2
|
2011-08-04 12:34
|
|
WYGLADA NA TO ŻE KASY NIE MACIE NA UŚREDNIANIE NIŻEJ ,TOCO BEDZIEZKURSEM
|
~IRENEUSZ
|
1
|
2011-08-04 11:07
|
|
wasz mgr od Centrozapu sie zaszwedal w innej spoleczce-prorok
|
~lucek
|
2
|
2011-08-04 10:52
|
|
Centrozap
|
~2323
|
1
|
2011-08-04 10:14
|
|
IRENEUSZU PRZYJACIELU
|
~PRZYJACIEL IRENEUSZA
|
6
|
2011-08-04 10:09
|
|
GRATULUJE DECYZJI ZOSTANIA W A92% TERAZ USREDNIAC DO GÓRY I ZETA MACIE !
|
~IRENEUSZ
|
1
|
2011-08-04 09:56
|
|
Ostrzegałem dawno temu- ścierwo- trza dawać nogę....
|
~Maksymilianek
|
1
|
2011-08-04 08:53
|
|
odbicie
|
~marqqo
|
3
|
2011-08-04 00:51
|
|
w prawdzie to tylko pieniądze ale...
|
~xxx
|
2
|
2011-08-03 22:26
|