Centek wczoraj doszedł do wsparcia (opadającego co prawda), dzisiaj testują, może jakieś odbicie...Wniosek : nie wiem co robić, czy wchodzić, poradźcie...
P.S. Może na GPW zaprowadzić prawo koraniczne, na zasadzie: prezes się stara dla akcjonariuszy, kurs ma ręce i nogi, to prezes też... :)))