|
nowa emisja i podbitka pod dystrybucje ?
|
~xxx
|
2
|
2011-08-12 17:40
|
|
sami juz nie wiecie jak naganiac na spadki
|
~edek
|
7
|
2011-08-12 16:06
|
|
NO TO MAMY ZARAZ WIDŁY KTOS SIĘ ZAŁAPIE? UŚREDNI W GÓRE CZY ODDA ?
|
~IRENEUSZ
|
2
|
2011-08-12 13:26
|
|
Budowa w Komi
|
~dziziuś
|
3
|
2011-08-12 10:33
|
|
BUDOWA W KOMI ,POTRZEBNI FACHOWCY DO KOPANIA DZIURY W PIACHU ?
|
~IRENEUSZ
|
3
|
2011-08-12 09:40
|
|
to jak będzie ?
|
~xxx
|
4
|
2011-08-12 08:53
|
|
Rakieta dzisiaj
|
~kair
|
5
|
2011-08-12 08:43
|
|
Trochę zdrowego rozsądku
|
~Michaił
|
16
|
2011-08-11 08:20
|
|
(wiadomość usunięta przez moderatora)
|
(usunięty)
|
7
|
2011-08-11 00:17
|
|
HISTORIE CZP ZNACIE JUŻ TERAZ PISZECIE JEJ DALSZĄ CZESĆ A FINAŁ TAKI ..?
|
~IRENEUSZ
|
2
|
2011-08-10 21:44
|
|
PIĘTNAŚĆIE GROSZY TYLKO PROSZĘ TO TYLKO 3 GROSZE !!!!
|
~IRENEUSZ
|
3
|
2011-08-10 17:37
|
|
12 groszy
|
~LLLO
|
1
|
2011-08-10 17:27
|
|
CENTROZAP- czujecie to co ja???!!!
|
~F-16 SUPERSONIC
|
13
|
2011-08-10 15:43
|
|
ILU MAKLERÓW Z GEMU PRACUJE NAD ROLLERCOASTEREM BY ZAPIĄC DOFINANSOWANIE
|
~IRENEUSZ
|
4
|
2011-08-10 13:56
|
|
IDEALNA OKAZJIA DO WCIŚNIĘCIA WAM GNIOTA DL A UŚREDNIAJACYCH W GÓRE
|
~IRENEUSZ
|
1
|
2011-08-10 08:24
|
|
dziś kupiłem po 0,18 zł, w piątek sprzedam po 0,28 zł
|
~timing
|
4
|
2011-08-10 00:23
|
|
http://notowania.pb.pl/pytania/PLCNTZP00010
|
~odp
|
1
|
2011-08-09 20:31
|
|
NALEŻĄ SIĘ BAWA DLA GEMU ALBO GRUBEMU ŻE KURS BRONI PEWNIE PO TO BY ...
|
~IRENEUSZ
|
4
|
2011-08-09 20:03
|
|
ZAWRACAMY NA GLOBALNYM POWOLI ......................... ALE BEZ WAS
|
~IRENEUSZ
|
2
|
2011-08-09 17:44
|
|
WASZE OCZEKIWANIA SĄ TYLKO JEDNE ALE NIE OZNACZA ŻE SIĘ SPEŁNIĄ
|
~IRENEUSZ
|
1
|
2011-08-09 16:43
|
|
CHODŹCIE Z NAMI, chodźcie z nami-doganiajcie nas.Razem lepiej
|
~chłopcy-biotonowcy
|
1
|
2011-08-09 11:55
|
|
PEWNIE FUNDUSZE SPRZEDAJĄ CO SIE POCHOWAŁY W GNIOCIE I UMARZAJĄ ........
|
~IRENEUSZ
|
1
|
2011-08-09 10:29
|
|
0,10 zł
|
~nairam
|
2
|
2011-08-09 09:52
|
|
MAŁO CZASU DZIS MIAŁEM DL A WAS ALE DO 0,10 ZBLIZYCIE SIE SZYBCIEJ NIŻ..
|
~IRENEUSZ
|
2
|
2011-08-09 09:40
|
|
im niższy kurs tym wyższe odszkodowanie zapłaci prezes krol
|
~maciek
|
1
|
2011-08-08 20:11
|
|
NA SZEROKIM IDZIE ODBICIE A WY ZOSTAJECIE Z REKĄ W NOCNIKU BO KTO ......
|
~IRENEUSZ
|
4
|
2011-08-08 17:42
|
|
NIE MACIE CO PANIKOWAĆ KIEDYŚ PEWNE ZA ZETA SPRZEDACIE TERAZ UŚREDNIAC
|
~IRENEUSZ
|
1
|
2011-08-08 08:57
|
|
pozew przeciwko I.Król za manipulacje informacjami
|
~gem
|
6
|
2011-08-07 09:58
|
|
IRENEUSZ już przestał spamować ?
|
~JoseMourinho
|
1
|
2011-08-06 17:29
|
|
Panie Król chętnie panu dostarcze sznur do użytku własnego.
|
~xxx
|
2
|
2011-08-06 16:31
|