Forum giełdowe spółki IDEON

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
nowa emisja i podbitka pod dystrybucje ? ~xxx 2 2011-08-12 17:40
sami juz nie wiecie jak naganiac na spadki ~edek 7 2011-08-12 16:06
NO TO MAMY ZARAZ WIDŁY KTOS SIĘ ZAŁAPIE? UŚREDNI W GÓRE CZY ODDA ? ~IRENEUSZ 2 2011-08-12 13:26
Budowa w Komi ~dziziuś 3 2011-08-12 10:33
BUDOWA W KOMI ,POTRZEBNI FACHOWCY DO KOPANIA DZIURY W PIACHU ? ~IRENEUSZ 3 2011-08-12 09:40
to jak będzie ? ~xxx 4 2011-08-12 08:53
Rakieta dzisiaj ~kair 5 2011-08-12 08:43
Trochę zdrowego rozsądku ~Michaił 16 2011-08-11 08:20
(wiadomość usunięta przez moderatora) (usunięty) 7 2011-08-11 00:17
HISTORIE CZP ZNACIE JUŻ TERAZ PISZECIE JEJ DALSZĄ CZESĆ A FINAŁ TAKI ..? ~IRENEUSZ 2 2011-08-10 21:44
PIĘTNAŚĆIE GROSZY TYLKO PROSZĘ TO TYLKO 3 GROSZE !!!! ~IRENEUSZ 3 2011-08-10 17:37
12 groszy ~LLLO 1 2011-08-10 17:27
CENTROZAP- czujecie to co ja???!!! ~F-16 SUPERSONIC 13 2011-08-10 15:43
ILU MAKLERÓW Z GEMU PRACUJE NAD ROLLERCOASTEREM BY ZAPIĄC DOFINANSOWANIE ~IRENEUSZ 4 2011-08-10 13:56
IDEALNA OKAZJIA DO WCIŚNIĘCIA WAM GNIOTA DL A UŚREDNIAJACYCH W GÓRE ~IRENEUSZ 1 2011-08-10 08:24
dziś kupiłem po 0,18 zł, w piątek sprzedam po 0,28 zł ~timing 4 2011-08-10 00:23
http://notowania.pb.pl/pytania/PLCNTZP00010 ~odp 1 2011-08-09 20:31
NALEŻĄ SIĘ BAWA DLA GEMU ALBO GRUBEMU ŻE KURS BRONI PEWNIE PO TO BY ... ~IRENEUSZ 4 2011-08-09 20:03
ZAWRACAMY NA GLOBALNYM POWOLI ......................... ALE BEZ WAS ~IRENEUSZ 2 2011-08-09 17:44
WASZE OCZEKIWANIA SĄ TYLKO JEDNE ALE NIE OZNACZA ŻE SIĘ SPEŁNIĄ ~IRENEUSZ 1 2011-08-09 16:43
CHODŹCIE Z NAMI, chodźcie z nami-doganiajcie nas.Razem lepiej ~chłopcy-biotonowcy 1 2011-08-09 11:55
PEWNIE FUNDUSZE SPRZEDAJĄ CO SIE POCHOWAŁY W GNIOCIE I UMARZAJĄ ........ ~IRENEUSZ 1 2011-08-09 10:29
0,10 zł ~nairam 2 2011-08-09 09:52
MAŁO CZASU DZIS MIAŁEM DL A WAS ALE DO 0,10 ZBLIZYCIE SIE SZYBCIEJ NIŻ.. ~IRENEUSZ 2 2011-08-09 09:40
im niższy kurs tym wyższe odszkodowanie zapłaci prezes krol ~maciek 1 2011-08-08 20:11
NA SZEROKIM IDZIE ODBICIE A WY ZOSTAJECIE Z REKĄ W NOCNIKU BO KTO ...... ~IRENEUSZ 4 2011-08-08 17:42
NIE MACIE CO PANIKOWAĆ KIEDYŚ PEWNE ZA ZETA SPRZEDACIE TERAZ UŚREDNIAC ~IRENEUSZ 1 2011-08-08 08:57
pozew przeciwko I.Król za manipulacje informacjami ~gem 6 2011-08-07 09:58
IRENEUSZ już przestał spamować ? ~JoseMourinho 1 2011-08-06 17:29
Panie Król chętnie panu dostarcze sznur do użytku własnego. ~xxx 2 2011-08-06 16:31
[x]
IDEON 3,67% 0,01 2018-05-18 02:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.