Forum giełdowe spółki HUB.TECH SA

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Na wykresie, orła cień, ha, ha ~As 7 2021-01-02 20:25
na wykresie nietoperza oko ~karol 1 2021-01-02 19:48
Do ilu urośniemy w pon.? ~Boruta 23 2021-01-02 19:25
Duplikaty IP ~Pablo 3 2021-01-02 15:00
Tutaj Joyfix się wysypywał i zwalił kurs o 70%, potrzebna rozwaga ~Grzegorz 7 2021-01-02 14:42
Dla nowych inwestorów przestrzegam nie tykac ~Ttt 7 2021-01-02 10:17
najpier musza sie zmierzyc z ogromna podaza przy 80-85 gr ~janborodo 5 2021-01-02 00:28
BORUTA-ZACHEM SA (31/2020) Zawarcie istotnych umów z Inventionbio S.A. ~Wiesko 12 2021-01-01 21:52
Bedzie ogień, rakieta Boruta kupił inventionbio ~Mario89 5 2021-01-01 21:09
Uwaga na forach namawiają na Borutę... ~Makler1973 7 2021-01-01 21:07
Przestańcie naganiać na innych forach ~xyz 4 2021-01-01 20:11
Czy warto jeszcze dokupić czy już raczej nie będzie dużych wzrostów?? ~Podejrzliwy 12 2021-01-01 19:06
Uciekać PKC z tego gniota ! ~Italo730 12 2021-01-01 19:02
Ale będzie jazda! ~P2C 3 2021-01-01 19:00
Ile dokupić i do jakiego poziomu? 90 groszy? ~Chetny 7 2021-01-01 17:00
amatorski trollu spadkowy - to nie ty decydujesz ~lipton 8 2021-01-01 12:09
Krótko i na temat ~Kam 6 2021-01-01 11:42
ESPI Czy to początek Joint VENTURE z amerykańskim Perdue Agribusiness? ~korniszon 14 2021-01-01 11:26
Kto objął akcje serii F ~dd 11 2021-01-01 00:28
Happy New Test Boruta ~Katerina 1 2021-01-01 00:00
Oj będziecie jeszcze płakać jak ci ostatnio co na hakach zawiśli ~Mario89 3 2020-12-31 22:38
Można prosić o info ??? Mieli 100% udziałów ??? ~Mario89 13 2020-12-31 22:34
Proszę o szczegółowe info o majątku inventionbio ~Mario89 64 2020-12-31 22:06
Czekam na falę zakupową frajerów,,, ~As 1 2020-12-31 21:59
z espi wynika, emisji nie bedzie UP UP UP !!!! ~janborodo 5 2020-12-31 18:12
ale w poniedzialek bedzie ogien ~dd4 15 2020-12-31 18:10
akcjonariat? ~nina 2 2020-12-31 15:26
Jaki jest kurs bo mi apka nie działa ~Gimnazjalista 6 2020-12-31 15:00
To co emisji nie ma? Skoro oddali część ~Obs 3 2020-12-31 15:00
Tu macie ludzi co za spółką stoją Śpij spokojnie. ~on12 5 2020-12-31 14:07
[x]
HUBTECH -0,45% 0,22 2026-06-26 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.