|
Na wykresie, orła cień, ha, ha
|
~As
|
7
|
2021-01-02 20:25
|
|
na wykresie nietoperza oko
|
~karol
|
1
|
2021-01-02 19:48
|
|
Do ilu urośniemy w pon.?
|
~Boruta
|
23
|
2021-01-02 19:25
|
|
Duplikaty IP
|
~Pablo
|
3
|
2021-01-02 15:00
|
|
Tutaj Joyfix się wysypywał i zwalił kurs o 70%, potrzebna rozwaga
|
~Grzegorz
|
7
|
2021-01-02 14:42
|
|
Dla nowych inwestorów przestrzegam nie tykac
|
~Ttt
|
7
|
2021-01-02 10:17
|
|
najpier musza sie zmierzyc z ogromna podaza przy 80-85 gr
|
~janborodo
|
5
|
2021-01-02 00:28
|
|
BORUTA-ZACHEM SA (31/2020) Zawarcie istotnych umów z Inventionbio S.A.
|
~Wiesko
|
12
|
2021-01-01 21:52
|
|
Bedzie ogień, rakieta Boruta kupił inventionbio
|
~Mario89
|
5
|
2021-01-01 21:09
|
|
Uwaga na forach namawiają na Borutę...
|
~Makler1973
|
7
|
2021-01-01 21:07
|
|
Przestańcie naganiać na innych forach
|
~xyz
|
4
|
2021-01-01 20:11
|
|
Czy warto jeszcze dokupić czy już raczej nie będzie dużych wzrostów??
|
~Podejrzliwy
|
12
|
2021-01-01 19:06
|
|
Uciekać PKC z tego gniota !
|
~Italo730
|
12
|
2021-01-01 19:02
|
|
Ale będzie jazda!
|
~P2C
|
3
|
2021-01-01 19:00
|
|
Ile dokupić i do jakiego poziomu? 90 groszy?
|
~Chetny
|
7
|
2021-01-01 17:00
|
|
amatorski trollu spadkowy - to nie ty decydujesz
|
~lipton
|
8
|
2021-01-01 12:09
|
|
Krótko i na temat
|
~Kam
|
6
|
2021-01-01 11:42
|
|
ESPI Czy to początek Joint VENTURE z amerykańskim Perdue Agribusiness?
|
~korniszon
|
14
|
2021-01-01 11:26
|
|
Kto objął akcje serii F
|
~dd
|
11
|
2021-01-01 00:28
|
|
Happy New Test Boruta
|
~Katerina
|
1
|
2021-01-01 00:00
|
|
Oj będziecie jeszcze płakać jak ci ostatnio co na hakach zawiśli
|
~Mario89
|
3
|
2020-12-31 22:38
|
|
Można prosić o info ??? Mieli 100% udziałów ???
|
~Mario89
|
13
|
2020-12-31 22:34
|
|
Proszę o szczegółowe info o majątku inventionbio
|
~Mario89
|
64
|
2020-12-31 22:06
|
|
Czekam na falę zakupową frajerów,,,
|
~As
|
1
|
2020-12-31 21:59
|
|
z espi wynika, emisji nie bedzie UP UP UP !!!!
|
~janborodo
|
5
|
2020-12-31 18:12
|
|
ale w poniedzialek bedzie ogien
|
~dd4
|
15
|
2020-12-31 18:10
|
|
akcjonariat?
|
~nina
|
2
|
2020-12-31 15:26
|
|
Jaki jest kurs bo mi apka nie działa
|
~Gimnazjalista
|
6
|
2020-12-31 15:00
|
|
To co emisji nie ma? Skoro oddali część
|
~Obs
|
3
|
2020-12-31 15:00
|
|
Tu macie ludzi co za spółką stoją Śpij spokojnie.
|
~on12
|
5
|
2020-12-31 14:07
|