Większość pisze,że pije te angielskie,trujące ,najgorsze w świecie alkohole.Sa znane w świecie,bo Anglia miała kolonie i dlatego zrobiła przez wieki reklamę. A to świństwo jakich mało. Rozumiem tych ,którzy piją nasz swojski ,dobrze zrobiony bimberek,ale nie ma to jak polski dobry spirytus z herbatką-jak nasi dziadkowie i ojcowie pijali. Samo zdrowie- 2/3 herbatki i 1/3 spirytusu. Oczywiście herbatka słodzona.Naprawdę smaczne.Pozdrówka w Nowym Roku .U nas w górach jest cudowne słoneczko i takie zaświeci juz w poniedziałek dla naszej spółki królowej 2021