Widzieliście nowy typ ObserwaoRa?
P2chill, sprawdza się. Dobrze ,że w środę kupiłem mały pakiet.
Liczę, że tak jak na innych spółkach, które polecał z zarobkiem po pareset procent i tam będzie podobnie.
Gdyby nie CDR, to faktycznie debiut pewnie skończyłby się 5x wyżej, więc dyskonto niesamowite, a w połowie stycznia wypuszczają demo bardzo oczekiwanego symulatora, na 100% będzie pompka.