Forum giełdowe spółki HUB.TECH SA

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Chyba analityk umarł i ręka na klawiturze leży ~Gamoń 3 2020-12-31 13:04
Czym się podniecać, wkłady niepieniężne i emisja po 10gr ~Darek 3 2020-12-31 12:35
Boruta przenosi aktywa będące jej własnością w 100% do ... ~uiop 9 2020-12-31 12:24
Nie podniecajcie się tak ~Jazgot 4 2020-12-31 11:38
Mario 89 jedz do Bydgoszczu i sprawdz ~karol 5 2020-12-31 10:56
Wzrost wartości akcji w 1 rok to 271,57% ~Diabelek 7 2020-12-31 10:47
Długi knot korbatechnikat 18 2020-12-31 10:18
Elbrus wchodzi!? ~Pablo 1 2020-12-31 08:26
Obligacje ~mariusz223344 10 2020-12-31 07:42
Duzo naganiaczy na spadki od pon up ~Noruta 9 2020-12-31 07:33
Inwestor ~hr-aabia 3 2020-12-31 07:31
Jaki kupujący ma interes żeby się nie ujawniać ? ~Alibaba 4 2020-12-31 01:14
C/Z 88.45 Czy to jest tyle warte ~inwestormyśliciel 5 2020-12-30 23:45
Scenariusz na jutro karllos7799 27 2020-12-30 21:17
Zawiodłem się na tym papierze - zobaczymy po nowym roku może odkupie ~Profesor 8 2020-12-30 20:32
ulica ubrana powrót na 60 ~dd4 4 2020-12-30 20:02
nie wieszajcie psów na spółce tylko spokojnie czekajcie ~dante 7 2020-12-30 18:49
Kolejne ubranie leszcza... Ile tych akcji ma Boruta?? c/z 77 przy 0,70zł ~fff 5 2020-12-30 18:24
Życze wam aby boruta w przyszłym roku dała zarobić tyle co w tym :) ~Kiler 1 2020-12-30 17:56
Przejęcie wielkiej firmy a kurs wzrósł o 2%... ~Mario89 3 2020-12-30 17:51
po Nowym Roku może ktoś się ujawnić... Szczęścia i zdrowia życzę:) ~jastrząb 3 2020-12-30 17:50
JUTRO PETARDA!!!! ~Przemek 7 2020-12-30 17:45
Miało być cudownie - a wyszło tak jak zawsze ... ~Prezes 2 2020-12-30 17:43
ktoś celowo trzyma kurs ~bio 1 2020-12-30 17:32
Ale to smiec, wydmucha ze az milo, po takim info nie utrzymac wzrostu? ~Major 6 2020-12-30 17:16
widzieli jak wciągają? no właśnie w poniedziałek ostra jazda na północ ~poinformowany 4 2020-12-30 17:10
JUTRO KUPIĘ Z Bl ZA 50 GRONI LESZCZE! ~laki 6 2020-12-30 17:08
Kółkowiczew psują papier na tym forum ~Dozarządu 3 2020-12-30 17:04
Jutro 6 z przodu..Kończymy ubieranie i zrzut resztek ~Widłowy 5 2020-12-30 16:53
Gdzie siedzibę ma ta ogromna (warta prawie 200 mln) firma Inventionbio ? ~Marek 11 2020-12-30 16:52
[x]
HUBTECH -0,45% 0,22 2026-06-26 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.