|
Chyba analityk umarł i ręka na klawiturze leży
|
~Gamoń
|
3
|
2020-12-31 13:04
|
|
Czym się podniecać, wkłady niepieniężne i emisja po 10gr
|
~Darek
|
3
|
2020-12-31 12:35
|
|
Boruta przenosi aktywa będące jej własnością w 100% do ...
|
~uiop
|
9
|
2020-12-31 12:24
|
|
Nie podniecajcie się tak
|
~Jazgot
|
4
|
2020-12-31 11:38
|
|
Mario 89 jedz do Bydgoszczu i sprawdz
|
~karol
|
5
|
2020-12-31 10:56
|
|
Wzrost wartości akcji w 1 rok to 271,57%
|
~Diabelek
|
7
|
2020-12-31 10:47
|
|
Długi knot
|
korbatechnikat
|
18
|
2020-12-31 10:18
|
|
Elbrus wchodzi!?
|
~Pablo
|
1
|
2020-12-31 08:26
|
|
Obligacje
|
~mariusz223344
|
10
|
2020-12-31 07:42
|
|
Duzo naganiaczy na spadki od pon up
|
~Noruta
|
9
|
2020-12-31 07:33
|
|
Inwestor
|
~hr-aabia
|
3
|
2020-12-31 07:31
|
|
Jaki kupujący ma interes żeby się nie ujawniać ?
|
~Alibaba
|
4
|
2020-12-31 01:14
|
|
C/Z 88.45 Czy to jest tyle warte
|
~inwestormyśliciel
|
5
|
2020-12-30 23:45
|
|
Scenariusz na jutro
|
karllos7799
|
27
|
2020-12-30 21:17
|
|
Zawiodłem się na tym papierze - zobaczymy po nowym roku może odkupie
|
~Profesor
|
8
|
2020-12-30 20:32
|
|
ulica ubrana powrót na 60
|
~dd4
|
4
|
2020-12-30 20:02
|
|
nie wieszajcie psów na spółce tylko spokojnie czekajcie
|
~dante
|
7
|
2020-12-30 18:49
|
|
Kolejne ubranie leszcza... Ile tych akcji ma Boruta?? c/z 77 przy 0,70zł
|
~fff
|
5
|
2020-12-30 18:24
|
|
Życze wam aby boruta w przyszłym roku dała zarobić tyle co w tym :)
|
~Kiler
|
1
|
2020-12-30 17:56
|
|
Przejęcie wielkiej firmy a kurs wzrósł o 2%...
|
~Mario89
|
3
|
2020-12-30 17:51
|
|
po Nowym Roku może ktoś się ujawnić... Szczęścia i zdrowia życzę:)
|
~jastrząb
|
3
|
2020-12-30 17:50
|
|
JUTRO PETARDA!!!!
|
~Przemek
|
7
|
2020-12-30 17:45
|
|
Miało być cudownie - a wyszło tak jak zawsze ...
|
~Prezes
|
2
|
2020-12-30 17:43
|
|
ktoś celowo trzyma kurs
|
~bio
|
1
|
2020-12-30 17:32
|
|
Ale to smiec, wydmucha ze az milo, po takim info nie utrzymac wzrostu?
|
~Major
|
6
|
2020-12-30 17:16
|
|
widzieli jak wciągają? no właśnie w poniedziałek ostra jazda na północ
|
~poinformowany
|
4
|
2020-12-30 17:10
|
|
JUTRO KUPIĘ Z Bl ZA 50 GRONI LESZCZE!
|
~laki
|
6
|
2020-12-30 17:08
|
|
Kółkowiczew psują papier na tym forum
|
~Dozarządu
|
3
|
2020-12-30 17:04
|
|
Jutro 6 z przodu..Kończymy ubieranie i zrzut resztek
|
~Widłowy
|
5
|
2020-12-30 16:53
|
|
Gdzie siedzibę ma ta ogromna (warta prawie 200 mln) firma Inventionbio ?
|
~Marek
|
11
|
2020-12-30 16:52
|