Forum giełdowe spółki HUB.TECH SA

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
INWESTYCJE.PL InventionBio ma umowę na 18,9 mln zł dofinansowania z NCBR ~lipton 6 2021-01-04 08:37
No nie wiem, kiepsko to wygląda, bo ~konrad 14 2021-01-03 20:19
Obiektywnie o Borucie! Wejdź, przeczytaj i ZADECYDUJ czy warto w to iść ~Obserwator 87 2021-01-03 20:01
...Cisza w eterze... ~Menge 5 2021-01-03 19:55
Dlaczego up? ~OtworzOczy 14 2021-01-03 19:36
Coś drgnęło panszwejk 8 2021-01-03 18:45
W InventionBio znika 3.952.515 zł oloch 3 2021-01-03 18:38
BANKIER InventionBio otrzyma dofinansowanie NCBiR na kwotę 18,9 mln zł ~korniszon 7 2021-01-03 18:35
przecież to żyła złota ~bio 5 2021-01-03 18:35
Szczęśliwego Nowego 2021- już 4 stycznia zaczynamy nowy rozdział HubTech ~Wiesko 21 2021-01-03 18:19
Projekt InventionBio otrzyma dofinansowanie NCBiR na kwotę 18,9 mln zł ~korniszon 7 2021-01-03 18:10
1zł momencik ~warren 4 2021-01-03 18:00
Nowa umowa z InventionBio ~Jaro13 5 2021-01-03 17:56
Żarty się skończyły .. ~Wiesko 10 2021-01-03 17:42
Realnie za 1 akcję serii F wychodzi 0,9338 zł oloch 22 2021-01-03 17:18
Jutro spodziewam się podwójnych górnych wideł ~Boruta 4 2021-01-03 17:17
Espi i przejęciu. ~Kar 5 2021-01-03 17:15
PRZEJECIE INVENTIONBIO I POCZĄTEK JOINT VENTURE Z AMERYKANAMI? ~korniszon 6 2021-01-03 17:14
Za dużo tu naganiaczy coś tu jest nie tak? ~Nenene 2 2021-01-03 16:20
Od kogo boruta kupił inventionbio ? Na co emisja ~Mario89 17 2021-01-03 16:16
wow ~podwrazeniem 7 2021-01-03 13:58
Patrząc na arkusz zleceń to już jutro 1 zł karllos7799 5 2021-01-03 13:47
Subskrypcja prywatna -ofertę nabycia jej akcji konkretnej osobie. ~marek 4 2021-01-03 13:24
Onlybio.life ma zielone światło na użytkowanie Centrum Badawczo-Rozwojow ~korniszon 11 2021-01-03 13:20
Czy pojawi się zysk z okazyjnego nabycia INVENTIONBIO.. ~yodyod 22 2021-01-03 12:53
Hub.Tech ~gomez 1 2021-01-03 11:47
Czy tu wejdzie duży inwestor!? ~Niecierpliwy 13 2021-01-03 06:58
Pasza z soją GMO może być stosowana tylko do końca stycznia 2021 r. panszwejk 9 2021-01-03 00:04
Dobra ja opuszczam pokład tego forum ~Mario89 6 2021-01-02 23:45
2021 rekomendacje ~Lokko 5 2021-01-02 23:20
[x]
HUBTECH -0,45% 0,22 2026-06-26 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.