|
INWESTYCJE.PL InventionBio ma umowę na 18,9 mln zł dofinansowania z NCBR
|
~lipton
|
6
|
2021-01-04 08:37
|
|
No nie wiem, kiepsko to wygląda, bo
|
~konrad
|
14
|
2021-01-03 20:19
|
|
Obiektywnie o Borucie! Wejdź, przeczytaj i ZADECYDUJ czy warto w to iść
|
~Obserwator
|
87
|
2021-01-03 20:01
|
|
...Cisza w eterze...
|
~Menge
|
5
|
2021-01-03 19:55
|
|
Dlaczego up?
|
~OtworzOczy
|
14
|
2021-01-03 19:36
|
|
Coś drgnęło
|
panszwejk
|
8
|
2021-01-03 18:45
|
|
W InventionBio znika 3.952.515 zł
|
oloch
|
3
|
2021-01-03 18:38
|
|
BANKIER InventionBio otrzyma dofinansowanie NCBiR na kwotę 18,9 mln zł
|
~korniszon
|
7
|
2021-01-03 18:35
|
|
przecież to żyła złota
|
~bio
|
5
|
2021-01-03 18:35
|
|
Szczęśliwego Nowego 2021- już 4 stycznia zaczynamy nowy rozdział HubTech
|
~Wiesko
|
21
|
2021-01-03 18:19
|
|
Projekt InventionBio otrzyma dofinansowanie NCBiR na kwotę 18,9 mln zł
|
~korniszon
|
7
|
2021-01-03 18:10
|
|
1zł momencik
|
~warren
|
4
|
2021-01-03 18:00
|
|
Nowa umowa z InventionBio
|
~Jaro13
|
5
|
2021-01-03 17:56
|
|
Żarty się skończyły ..
|
~Wiesko
|
10
|
2021-01-03 17:42
|
|
Realnie za 1 akcję serii F wychodzi 0,9338 zł
|
oloch
|
22
|
2021-01-03 17:18
|
|
Jutro spodziewam się podwójnych górnych wideł
|
~Boruta
|
4
|
2021-01-03 17:17
|
|
Espi i przejęciu.
|
~Kar
|
5
|
2021-01-03 17:15
|
|
PRZEJECIE INVENTIONBIO I POCZĄTEK JOINT VENTURE Z AMERYKANAMI?
|
~korniszon
|
6
|
2021-01-03 17:14
|
|
Za dużo tu naganiaczy coś tu jest nie tak?
|
~Nenene
|
2
|
2021-01-03 16:20
|
|
Od kogo boruta kupił inventionbio ? Na co emisja
|
~Mario89
|
17
|
2021-01-03 16:16
|
|
wow
|
~podwrazeniem
|
7
|
2021-01-03 13:58
|
|
Patrząc na arkusz zleceń to już jutro 1 zł
|
karllos7799
|
5
|
2021-01-03 13:47
|
|
Subskrypcja prywatna -ofertę nabycia jej akcji konkretnej osobie.
|
~marek
|
4
|
2021-01-03 13:24
|
|
Onlybio.life ma zielone światło na użytkowanie Centrum Badawczo-Rozwojow
|
~korniszon
|
11
|
2021-01-03 13:20
|
|
Czy pojawi się zysk z okazyjnego nabycia INVENTIONBIO..
|
~yodyod
|
22
|
2021-01-03 12:53
|
|
Hub.Tech
|
~gomez
|
1
|
2021-01-03 11:47
|
|
Czy tu wejdzie duży inwestor!?
|
~Niecierpliwy
|
13
|
2021-01-03 06:58
|
|
Pasza z soją GMO może być stosowana tylko do końca stycznia 2021 r.
|
panszwejk
|
9
|
2021-01-03 00:04
|
|
Dobra ja opuszczam pokład tego forum
|
~Mario89
|
6
|
2021-01-02 23:45
|
|
2021 rekomendacje
|
~Lokko
|
5
|
2021-01-02 23:20
|