|
Jutro zablokuję kurs na 2,03zł
|
~Ośmieszaczmaklera73
|
4
|
2019-03-31 21:33
|
|
Leszce pocieszajcie się do jutra.Obiecałem wojnę i będzie
|
makler73
|
6
|
2019-03-31 21:31
|
|
Zastanawiam się czy blokować przy 2,04 czy 2,10 ?
|
~Ośmieszaczmaklera73
|
3
|
2019-03-31 21:14
|
|
Widzi tu ktoś formacje opisane przez tego owsika na H1,H4 D1???
|
~Ośmieszaczmaklera73
|
2
|
2019-03-31 21:11
|
|
Kurs macie zablokowany na 2,04.Podziękujcie zibiemu...
|
makler73
|
5
|
2019-03-31 21:04
|
|
Jutro obrót ok 20mln, zł. Owsik będzie wojował z zibim, ale ubaw będzie
|
~Ośmieszaczmaklera73
|
1
|
2019-03-31 20:34
|
|
Srogi poniedziałek przed nami
|
~Zardzewialec
|
4
|
2019-03-31 20:19
|
|
Zadziwiajace szpece gieldy a mysla
|
~andrej
|
6
|
2019-03-31 20:04
|
|
Powolutku rośnie !!!
|
~Bn
|
3
|
2019-03-31 19:39
|
|
do pana macka z krakowa i do makler73
|
~marek
|
21
|
2019-03-31 19:26
|
|
Kto w poniedziałek kupuje
|
~Misiek
|
3
|
2019-03-31 19:06
|
|
Stało się to co przewidywałem.
|
~ZnanyAnalityk
|
8
|
2019-03-31 18:30
|
|
KRUK VS GETIN na H4
|
makler73
|
40
|
2019-03-31 14:25
|
|
Dajcie chłopakowi spokój
|
~ojciecMaklera73
|
13
|
2019-03-31 13:29
|
|
dlaczego forum bankiera jest tak ważne
|
~lbg
|
3
|
2019-03-31 13:17
|
|
Krótka opinia i ocena bieżącej sytuacji!
|
staryznajomy
|
9
|
2019-03-31 12:22
|
|
Teraz chłopiec makler...-owicz bredzi i ściemnia na kruku
|
~XYZ
|
9
|
2019-03-31 10:13
|
|
Wyniki badań wariografem w tym tygodniu
|
~mecenas
|
5
|
2019-03-31 08:40
|
|
getin dziwne zakupy ktoś zebrał wszystko od 1,57 do 1,60 150 tys
|
~rosomak
|
10
|
2019-03-31 00:42
|
|
Leszcz makler73 kupował CiGames po 1.09
|
~Hahhahahaha
|
16
|
2019-03-30 20:29
|
|
Leszek steruje koncertowo trzeba przyznać
|
~brawo
|
2
|
2019-03-30 19:12
|
|
do makler73
|
~inwestor
|
4
|
2019-03-30 18:27
|
|
Makler73 rządzi kursem
|
pan_maciej_z_krakowa
|
3
|
2019-03-30 13:25
|
|
Macie przykład na CIG ile warte są fundamenty.na dzisiejszej GPW
|
makler73
|
33
|
2019-03-30 10:31
|
|
CiGames z rekordową strata makler73 utopil
|
~Jdjjd
|
6
|
2019-03-30 10:13
|
|
Makler73 utopil na cigames
|
~Leszcz
|
5
|
2019-03-30 09:33
|
|
Będziecie cierpieć za leszcza zibiego
|
makler73
|
32
|
2019-03-30 09:20
|
|
Sprzedam Kruka za 180 i odkupię Getin za 1,80
|
makler73
|
1
|
2019-03-30 09:16
|
|
getin
|
~dlugi
|
1
|
2019-03-30 07:08
|
|
Sprzedałem dziś Getin i kupiłem Altusa
|
wemus
|
16
|
2019-03-30 00:03
|