Forum giełdowe spółki GETIN

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Luka maklera73 ~Insider 1 2019-04-01 11:09
Musi nastąpić oddzielenie ziarna od plew takie życie !!! ~tadek79 1 2019-04-01 11:06
A CO TO TAK WSZYSTKIE SPÓŁY LESZKA NA PYSK DZIŚ LECĄ? ~kali 8 2019-04-01 10:57
Liczne formacje i sygnały spadkowe się kumulują w strefie podaży makler73 15 2019-04-01 10:27
dzisiaj to tylko prima aprilis ~oli 1 2019-04-01 10:26
Czarne Kruki,Spadająca Gwiazda,Dystrybucja - MASAKRA !!!!!!!!!!!!!!!!!!! makler73 2 2019-04-01 10:25
Pusto do 2 ~Technik-AT 1 2019-04-01 10:23
Symbian i Zibi ,zrobię tak że kurs spadnie jeszcze poniżej 2.Dla Was ! makler73 33 2019-04-01 10:22
KRUK idzie na 180 a Getin spada na 1,80 makler73 3 2019-04-01 10:19
nie ma juz pod co roznac ~adam 1 2019-04-01 10:17
Nastał poniedziałek którego się obawialiśmy ~lewy 7 2019-04-01 10:14
Po co teraz kupujecie jak leci na 1,80 makler73 3 2019-04-01 10:12
Maciuś,gdzie Twój odpał ? Buahahahahaha makler73 2 2019-04-01 10:03
Zostaniecie ukarani ~Insider 15 2019-04-01 09:54
Po 13 zjazd na TPE, Kruku, CiGames i wielu innych ~AnalitykGPW 3 2019-04-01 09:24
Poprzednie gdy pisalem o spadku z 2,15 na 1,80 także się śmialiście makler73 6 2019-04-01 09:20
Te 10000 to chyba makler73 wystawil ~Insider 1 2019-04-01 08:48
Ja myślę o Almie ~Ola 5 2019-04-01 08:31
Sprzedaj Getin,kupuj Kruka na przyszły tydzień makler73 31 2019-04-01 08:16
Nie ma sygnałów zmiany trendu wzrostowego pan_maciej_z_krakowa 6 2019-04-01 08:11
Nie należy mylić PRAWDY z opinią większości !!! ~Bn 1 2019-04-01 08:09
tylko dla fachowców ~zibi 7 2019-04-01 05:56
Nie ma sygnałów korekty względem Maćka.Buahahahaha makler73 7 2019-04-01 05:55
Chłopcze co się nazwałeś maklerem... Ty se możesz blokować drzwirka.... ~XYZ 4 2019-04-01 05:55
MAKRELA73 A JA CZEKAM NA TO JUTRZEJSZE BLOKOWANIE KURSU NA 2,04 ~1234 8 2019-04-01 05:44
Kto w poniedziałek wysiada-sondaż ~AdwokatGiertycha 11 2019-03-31 23:02
Jutro trzepanie leszcza czas zacząć ~makler73 16 2019-03-31 22:57
Czy Wy nie macie co robić, żadnych obowiązków? ~Insider 1 2019-03-31 22:06
Tylko osoby które dorównują mi IQ wstają ok 3:00 rano lub wcześniej ~Ośmieszaczmaklera73 3 2019-03-31 21:51
Jutro zablokuję kurs na 2,02 ~Ośmieszaczmaklera73 1 2019-03-31 21:36
[x]
GETIN -0,75% 0,40 2026-06-25 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.