|
Luka maklera73
|
~Insider
|
1
|
2019-04-01 11:09
|
|
Musi nastąpić oddzielenie ziarna od plew takie życie !!!
|
~tadek79
|
1
|
2019-04-01 11:06
|
|
A CO TO TAK WSZYSTKIE SPÓŁY LESZKA NA PYSK DZIŚ LECĄ?
|
~kali
|
8
|
2019-04-01 10:57
|
|
Liczne formacje i sygnały spadkowe się kumulują w strefie podaży
|
makler73
|
15
|
2019-04-01 10:27
|
|
dzisiaj to tylko prima aprilis
|
~oli
|
1
|
2019-04-01 10:26
|
|
Czarne Kruki,Spadająca Gwiazda,Dystrybucja - MASAKRA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
|
makler73
|
2
|
2019-04-01 10:25
|
|
Pusto do 2
|
~Technik-AT
|
1
|
2019-04-01 10:23
|
|
Symbian i Zibi ,zrobię tak że kurs spadnie jeszcze poniżej 2.Dla Was !
|
makler73
|
33
|
2019-04-01 10:22
|
|
KRUK idzie na 180 a Getin spada na 1,80
|
makler73
|
3
|
2019-04-01 10:19
|
|
nie ma juz pod co roznac
|
~adam
|
1
|
2019-04-01 10:17
|
|
Nastał poniedziałek którego się obawialiśmy
|
~lewy
|
7
|
2019-04-01 10:14
|
|
Po co teraz kupujecie jak leci na 1,80
|
makler73
|
3
|
2019-04-01 10:12
|
|
Maciuś,gdzie Twój odpał ? Buahahahahaha
|
makler73
|
2
|
2019-04-01 10:03
|
|
Zostaniecie ukarani
|
~Insider
|
15
|
2019-04-01 09:54
|
|
Po 13 zjazd na TPE, Kruku, CiGames i wielu innych
|
~AnalitykGPW
|
3
|
2019-04-01 09:24
|
|
Poprzednie gdy pisalem o spadku z 2,15 na 1,80 także się śmialiście
|
makler73
|
6
|
2019-04-01 09:20
|
|
Te 10000 to chyba makler73 wystawil
|
~Insider
|
1
|
2019-04-01 08:48
|
|
Ja myślę o Almie
|
~Ola
|
5
|
2019-04-01 08:31
|
|
Sprzedaj Getin,kupuj Kruka na przyszły tydzień
|
makler73
|
31
|
2019-04-01 08:16
|
|
Nie ma sygnałów zmiany trendu wzrostowego
|
pan_maciej_z_krakowa
|
6
|
2019-04-01 08:11
|
|
Nie należy mylić PRAWDY z opinią większości !!!
|
~Bn
|
1
|
2019-04-01 08:09
|
|
tylko dla fachowców
|
~zibi
|
7
|
2019-04-01 05:56
|
|
Nie ma sygnałów korekty względem Maćka.Buahahahaha
|
makler73
|
7
|
2019-04-01 05:55
|
|
Chłopcze co się nazwałeś maklerem... Ty se możesz blokować drzwirka....
|
~XYZ
|
4
|
2019-04-01 05:55
|
|
MAKRELA73 A JA CZEKAM NA TO JUTRZEJSZE BLOKOWANIE KURSU NA 2,04
|
~1234
|
8
|
2019-04-01 05:44
|
|
Kto w poniedziałek wysiada-sondaż
|
~AdwokatGiertycha
|
11
|
2019-03-31 23:02
|
|
Jutro trzepanie leszcza czas zacząć
|
~makler73
|
16
|
2019-03-31 22:57
|
|
Czy Wy nie macie co robić, żadnych obowiązków?
|
~Insider
|
1
|
2019-03-31 22:06
|
|
Tylko osoby które dorównują mi IQ wstają ok 3:00 rano lub wcześniej
|
~Ośmieszaczmaklera73
|
3
|
2019-03-31 21:51
|
|
Jutro zablokuję kurs na 2,02
|
~Ośmieszaczmaklera73
|
1
|
2019-03-31 21:36
|