|
Kupiłeś Taurona to się ciesz to forum GTN
|
~Analityk_T
|
2
|
2019-04-05 22:02
|
|
MIŁEGO WEEKENDU
|
~Dobry_wujek
|
3
|
2019-04-05 21:29
|
|
ALE BY BYŁY J..GDYBY PADŁO INFO O PODPISANIU WSTĘPNEJ UMOWY Z INWESTOREM
|
~CIEKAWOSTKA
|
5
|
2019-04-05 21:06
|
|
Po poludniu Wam przywalą obroty i minus
|
makler73
|
19
|
2019-04-05 19:39
|
|
UWAGA. Robimy zakłady kto wcześniej wstanie w sobotę: maklerek czy
|
~BUCHAMCHER
|
9
|
2019-04-05 18:52
|
|
Polećcie maklerowi dobrego psychiatre
|
~ml55
|
3
|
2019-04-05 18:08
|
|
Wypuścili logo połączonych banków
|
~DZIAL_MARKETINGU
|
4
|
2019-04-05 18:06
|
|
od Poniedziałku nowy program łazienkowe rewolucję! - prowadzący Makler73
|
~zibi
|
3
|
2019-04-05 17:50
|
|
Dziś mija miesiąc od przesłuchania wariografem
|
~mecenas
|
2
|
2019-04-05 16:49
|
|
Leszek Cz. wziął urlop
|
~turysta
|
1
|
2019-04-05 16:18
|
|
Zero obrotu jak nie ma spadku.Wiadomo co będzie.
|
makler73
|
10
|
2019-04-05 15:52
|
|
Wyprzedany na 6godz 4 i 1 godz wykresie bedzie rosl
|
~inwestor
|
4
|
2019-04-05 15:30
|
|
Makler73 wracaj na Altus póki kurs Ci znowu nie odjedzie.Tutaj masakra
|
wemus
|
2
|
2019-04-05 15:24
|
|
Getin
|
~Krajcut
|
1
|
2019-04-05 14:41
|
|
Stary,jak tam zakupy po 1,87.? Znowu ubrali starego
|
makler73
|
9
|
2019-04-05 14:06
|
|
Za rok o tej porze winniśmy zobaczyć kurs 6 zł :-)
|
~Inwestor
|
10
|
2019-04-05 14:03
|
|
Albo będzie gonitwa za zajaczkiem :)
|
~Grzesiek
|
9
|
2019-04-05 13:59
|
|
to koniec
|
~śmieć
|
7
|
2019-04-05 13:49
|
|
My, Kalesony inwestujemy w Getin
|
~KalesonyBogaWojny
|
2
|
2019-04-05 13:49
|
|
Artykuł w parkiecie z dzisiaj
|
~nowik
|
4
|
2019-04-05 12:35
|
|
Ja zarabiam na Altus a wy tracicie na Getin, śmiać mi się z was chce
|
wemus
|
17
|
2019-04-05 12:28
|
|
Malejace obroty oraz wskazniki Ichimoku wskazuja na rychle wybicie
|
~Analityk-AT
|
7
|
2019-04-05 12:27
|
|
jeszcze dzis na plusie ????
|
~ppp
|
2
|
2019-04-05 12:08
|
|
Nędzne trole i wróżbici odpuśćcie
|
~Xyz
|
6
|
2019-04-05 12:00
|
|
Ale popyt macie potężny,buahahahahaha
|
makler73
|
2
|
2019-04-05 11:57
|
|
Na infoScan rakieta :)
|
~Tomi
|
1
|
2019-04-05 11:40
|
|
Makler piekna wtopa na tauronie mistrz jestes☺
|
~Szef
|
8
|
2019-04-05 11:36
|
|
getin musi oddawać pieniądze !!!! 1.20 max
|
~hahaha
|
11
|
2019-04-05 11:30
|
|
A cóż to za soczysty straszak na 1,87, czyżby dziś chcieli na 2 zaatkowa
|
~Technik-AT
|
5
|
2019-04-05 11:22
|
|
GETIN - spokojnie 250K po 1,862 też moje
|
~zibi
|
4
|
2019-04-05 11:20
|