Forum giełdowe spółki GETIN

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Kupiłeś Taurona to się ciesz to forum GTN ~Analityk_T 2 2019-04-05 22:02
MIŁEGO WEEKENDU ~Dobry_wujek 3 2019-04-05 21:29
ALE BY BYŁY J..GDYBY PADŁO INFO O PODPISANIU WSTĘPNEJ UMOWY Z INWESTOREM ~CIEKAWOSTKA 5 2019-04-05 21:06
Po poludniu Wam przywalą obroty i minus makler73 19 2019-04-05 19:39
UWAGA. Robimy zakłady kto wcześniej wstanie w sobotę: maklerek czy ~BUCHAMCHER 9 2019-04-05 18:52
Polećcie maklerowi dobrego psychiatre ~ml55 3 2019-04-05 18:08
Wypuścili logo połączonych banków ~DZIAL_MARKETINGU 4 2019-04-05 18:06
od Poniedziałku nowy program łazienkowe rewolucję! - prowadzący Makler73 ~zibi 3 2019-04-05 17:50
Dziś mija miesiąc od przesłuchania wariografem ~mecenas 2 2019-04-05 16:49
Leszek Cz. wziął urlop ~turysta 1 2019-04-05 16:18
Zero obrotu jak nie ma spadku.Wiadomo co będzie. makler73 10 2019-04-05 15:52
Wyprzedany na 6godz 4 i 1 godz wykresie bedzie rosl ~inwestor 4 2019-04-05 15:30
Makler73 wracaj na Altus póki kurs Ci znowu nie odjedzie.Tutaj masakra wemus 2 2019-04-05 15:24
Getin ~Krajcut 1 2019-04-05 14:41
Stary,jak tam zakupy po 1,87.? Znowu ubrali starego makler73 9 2019-04-05 14:06
Za rok o tej porze winniśmy zobaczyć kurs 6 zł :-) ~Inwestor 10 2019-04-05 14:03
Albo będzie gonitwa za zajaczkiem :) ~Grzesiek 9 2019-04-05 13:59
to koniec ~śmieć 7 2019-04-05 13:49
My, Kalesony inwestujemy w Getin ~KalesonyBogaWojny 2 2019-04-05 13:49
Artykuł w parkiecie z dzisiaj ~nowik 4 2019-04-05 12:35
Ja zarabiam na Altus a wy tracicie na Getin, śmiać mi się z was chce wemus 17 2019-04-05 12:28
Malejace obroty oraz wskazniki Ichimoku wskazuja na rychle wybicie ~Analityk-AT 7 2019-04-05 12:27
jeszcze dzis na plusie ???? ~ppp 2 2019-04-05 12:08
Nędzne trole i wróżbici odpuśćcie ~Xyz 6 2019-04-05 12:00
Ale popyt macie potężny,buahahahahaha makler73 2 2019-04-05 11:57
Na infoScan rakieta :) ~Tomi 1 2019-04-05 11:40
Makler piekna wtopa na tauronie mistrz jestes☺ ~Szef 8 2019-04-05 11:36
getin musi oddawać pieniądze !!!! 1.20 max ~hahaha 11 2019-04-05 11:30
A cóż to za soczysty straszak na 1,87, czyżby dziś chcieli na 2 zaatkowa ~Technik-AT 5 2019-04-05 11:22
GETIN - spokojnie 250K po 1,862 też moje ~zibi 4 2019-04-05 11:20
[x]
GETIN -5,83% 0,40 2026-06-23 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.