Forum giełdowe spółki GETIN

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Heyterki z TITANICA będą pływać tylko do 23.59 ~kamil 3 2019-04-30 22:28
najważniejszy to plan naprawczy Banku. Oby ten plan był realizowany ~dan1 4 2019-04-30 22:24
Zysk banku NBP za 2018 rok "0" zł...odpisy,rezerwy..taka jest moda ~Insider 2 2019-04-30 22:23
Ja pierdziu ~OK 3 2019-04-30 22:05
I jak tam milionerzy ? Kiedy odpał ? makler73 16 2019-04-30 21:55
900 mln zysku!!! podają ~aparat 7 2019-04-30 21:53
Leszcz się bawi w lipne wyniki i jak to leszczy bawi makler73 3 2019-04-30 21:51
Brawo Getin hura!!!!! ~you 6 2019-04-30 21:46
Przejęcie banków ~Licealista 10 2019-04-30 21:44
zaczyna się kryzys instytucji finansowych w Polsce ~śmietłejs 5 2019-04-30 21:41
czekamy na wynilki ~witek 11 2019-04-30 21:18
ja tam siedze na działce oije browary smaże boczek i karkowke i ~Jolo 2 2019-04-30 21:05
Na bumechu też w nocy publikowali... ~Krut 2 2019-04-30 20:53
Jerzy Pruski: Idea Bank ma plan B ~lolek 1 2019-04-30 20:15
Po wynikach zjazd dalej ~Insider 2 2019-04-30 20:04
Najlepsze dla nas , sprzedaż Idea jakiemuś inwestorowi rafcyk 6 2019-04-30 19:43
Jak makler73 ładował to i Tauron po 2.09 to musiało walnąć ~Edek 1 2019-04-30 19:42
Tauron IQ zysk 500 mln zł :) ~Bn 1 2019-04-30 19:40
O której wyniki? ~Anty 5 2019-04-30 19:39
Rafcyk...spróbowali ostatnio z obligacjami ederle 3 2019-04-30 19:29
Śnił mi się Getin Holding ~alkoholik 1 2019-04-30 19:02
Będzie inwestor w IdeaBankPolska?!!! ~Info 12 2019-04-30 18:59
posiadaczy czeka ARMAGEDON-wyrazy współczucia składam ~wdyche 2 2019-04-30 18:55
Gdyby było tak źle to po co trzymali kurs? ~Insider 5 2019-04-30 18:41
To było tak oczywiste że aż śmiać się chce makler73 5 2019-04-30 18:18
Wynik ~leszku 1 2019-04-30 18:18
PYTANIE DO SPECJALISTÓW ~Tomi 9 2019-04-30 18:15
To nie koniec pałowania... nawet nie chcieli puścić notowań... ~www 5 2019-04-30 18:13
Dzisiaj miał być raport GTH ~Ola 2 2019-04-30 18:12
Co z tymi wynikami ??? ~Xyz 1 2019-04-30 18:09
[x]
GETIN -4,13% 0,43 2026-06-22 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.