|
Na spokojnie... patrząc z boku
|
~Maolat
|
1
|
2019-04-30 18:07
|
|
Fundy musza odkupić akcje dzisiaj im nie poszlo
|
~tadek79
|
3
|
2019-04-30 18:01
|
|
1,38 / 4 = 0,34 zł_przyblizona stara cena
|
czarna_owca
|
1
|
2019-04-30 17:56
|
|
no to mamy PEWNE 80 groszy na papierze !!!!!!!
|
~wdyche
|
3
|
2019-04-30 17:44
|
|
Inwestorze Wdyche może poczakaj na 1 gr hahahah
|
~Insider
|
1
|
2019-04-30 17:36
|
|
WYGLĄDA NA TO ŻE KILKU LEMINGOM GPW URATOWAŁA TYŁEK
|
~kolo
|
2
|
2019-04-30 17:26
|
|
No i dobrze ze nie puścili, może ochlona
|
~Hmm
|
3
|
2019-04-30 17:24
|
|
Pytanie do Maklera73...czy wg Ciebie to jest panika?
|
~Insider
|
5
|
2019-04-30 17:24
|
|
Wyniki naprawdę niedługo , sprzedawać teraz to błąd ..
|
rafcyk
|
40
|
2019-04-30 17:13
|
|
jak kupic akcje przez alior ?
|
~Młody_inwestor
|
4
|
2019-04-30 17:12
|
|
Z 1,28 do 1,2 jak puszczą - stoi tylko 90 tys. czyli znów zawieszą
|
~lechu
|
2
|
2019-04-30 16:51
|
|
Akcjonariusze i kolarze w oczekiwaniu
|
~Insider
|
1
|
2019-04-30 16:49
|
|
ponizej 1 zl
|
~se
|
6
|
2019-04-30 16:49
|
|
Jestem pijany i wiecie co pomga
|
~Jaś
|
3
|
2019-04-30 16:40
|
|
Sprzedawać sprzedawać !
|
~Ponury_Źniwiarz
|
3
|
2019-04-30 16:38
|
|
Do Makler 73
|
~Ciekawy
|
1
|
2019-04-30 16:31
|
|
Obroty nie pozwalają
|
~TwójWuj
|
1
|
2019-04-30 16:31
|
|
NIE ROZUMIĘ tej paniki
|
~der
|
6
|
2019-04-30 16:27
|
|
dobrze ze nie puszczaja
|
~olo
|
1
|
2019-04-30 16:24
|
|
Płynność IdeaBanku nie zagrożona!
|
staryznajomy
|
7
|
2019-04-30 16:20
|
|
Widać że wam leszcze TVP1 wypaliła resztę tego co mieliście między
|
~kolo
|
2
|
2019-04-30 16:06
|
|
Co raport roczny ze stajni LC to gorszy więc?
|
~Insider
|
1
|
2019-04-30 16:04
|
|
Dzieje się
|
~Baron
|
1
|
2019-04-30 16:03
|
|
Raport roczny
|
~wuj
|
1
|
2019-04-30 15:58
|
|
4 godziny bez handlu...nikt nic nie bierze o co chodzi
|
~Insider
|
5
|
2019-04-30 15:57
|
|
Dlatego przełożyli raport IDEA bank na 30.04
|
~Bn
|
1
|
2019-04-30 15:57
|
|
Nie tykać
|
makler73
|
2
|
2019-04-30 15:53
|
|
Spadam na CIGAMES, tutaj już tylko śmierć
|
~Symbian
|
2
|
2019-04-30 15:44
|
|
Rafcyk jak sądzisz...czemu nie spuścili od razu na 1,20 czy niżej?
|
~Insider
|
4
|
2019-04-30 15:43
|
|
DLACZEGO MAKLER 73 ZAMILKŁ?
|
~jacek
|
7
|
2019-04-30 15:41
|