Forum giełdowe spółki GETIN

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Na spokojnie... patrząc z boku ~Maolat 1 2019-04-30 18:07
Fundy musza odkupić akcje dzisiaj im nie poszlo ~tadek79 3 2019-04-30 18:01
1,38 / 4 = 0,34 zł_przyblizona stara cena czarna_owca 1 2019-04-30 17:56
no to mamy PEWNE 80 groszy na papierze !!!!!!! ~wdyche 3 2019-04-30 17:44
Inwestorze Wdyche może poczakaj na 1 gr hahahah ~Insider 1 2019-04-30 17:36
WYGLĄDA NA TO ŻE KILKU LEMINGOM GPW URATOWAŁA TYŁEK ~kolo 2 2019-04-30 17:26
No i dobrze ze nie puścili, może ochlona ~Hmm 3 2019-04-30 17:24
Pytanie do Maklera73...czy wg Ciebie to jest panika? ~Insider 5 2019-04-30 17:24
Wyniki naprawdę niedługo , sprzedawać teraz to błąd .. rafcyk 40 2019-04-30 17:13
jak kupic akcje przez alior ? ~Młody_inwestor 4 2019-04-30 17:12
Z 1,28 do 1,2 jak puszczą - stoi tylko 90 tys. czyli znów zawieszą ~lechu 2 2019-04-30 16:51
Akcjonariusze i kolarze w oczekiwaniu ~Insider 1 2019-04-30 16:49
ponizej 1 zl ~se 6 2019-04-30 16:49
Jestem pijany i wiecie co pomga ~Jaś 3 2019-04-30 16:40
Sprzedawać sprzedawać ! ~Ponury_Źniwiarz 3 2019-04-30 16:38
Do Makler 73 ~Ciekawy 1 2019-04-30 16:31
Obroty nie pozwalają ~TwójWuj 1 2019-04-30 16:31
NIE ROZUMIĘ tej paniki ~der 6 2019-04-30 16:27
dobrze ze nie puszczaja ~olo 1 2019-04-30 16:24
Płynność IdeaBanku nie zagrożona! staryznajomy 7 2019-04-30 16:20
Widać że wam leszcze TVP1 wypaliła resztę tego co mieliście między ~kolo 2 2019-04-30 16:06
Co raport roczny ze stajni LC to gorszy więc? ~Insider 1 2019-04-30 16:04
Dzieje się ~Baron 1 2019-04-30 16:03
Raport roczny ~wuj 1 2019-04-30 15:58
4 godziny bez handlu...nikt nic nie bierze o co chodzi ~Insider 5 2019-04-30 15:57
Dlatego przełożyli raport IDEA bank na 30.04 ~Bn 1 2019-04-30 15:57
Nie tykać makler73 2 2019-04-30 15:53
Spadam na CIGAMES, tutaj już tylko śmierć ~Symbian 2 2019-04-30 15:44
Rafcyk jak sądzisz...czemu nie spuścili od razu na 1,20 czy niżej? ~Insider 4 2019-04-30 15:43
DLACZEGO MAKLER 73 ZAMILKŁ? ~jacek 7 2019-04-30 15:41
[x]
GETIN -4,13% 0,43 2026-06-22 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.