Forum giełdowe spółki GETIN

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
To co w czwartek zas jedziemy na 0,90 ~Hillela 2 2019-05-01 06:54
Mała prośba ~Tomi 1 2019-05-01 06:50
WK na jedną akcję to 5 zł ~Bn 1 2019-05-01 06:49
Trzeba zadać sobie pytanie gdzie ta kasa wcieła, śmiało ~makler 1 2019-05-01 06:47
Są w końcu wyniki!!!! SUPER zyski!!! w czwartek+50 ~nowy 17 2019-05-01 06:17
Lamborghini ~Cygon 1 2019-05-01 00:54
Cała prawda ~Ponury_Źniwiarz 1 2019-05-01 00:52
Strata efektem zdarzeń jednorazowych ~TwójWuj 1 2019-05-01 00:43
gdzie jesteś AT ? ~marek 1 2019-05-01 00:24
Szkoda że oddali tyle NBP.Zagranica łądnie ale idea ciazy Holdingowi ~ciulnikt 1 2019-05-01 00:17
raport jest http://biznes.pap.pl/espi/pl/reports/view/2,413206 ~dan1 2 2019-05-01 00:16
Tak źle to nie wygląda. W holdingu siła ~Krut 1 2019-05-01 00:11
00.01 raportu brak dziękuję dobranoc ~TwójWuj 8 2019-05-01 00:10
zarobiłem na GPW ok. 32 mln, i wiem, że Getin ~Mordziński 22 2019-04-30 23:57
Straty Odrobicie na Vistal. Vistal jest przed wybiciem w kosmos. wemus 2 2019-04-30 23:53
Maciek,pięknie ubrałeś na Getinach i wlazłeś do nory makler73 12 2019-04-30 23:52
Ojjjj takiej rzeźni dawno nie było ~Inwestor 3 2019-04-30 23:36
Bez raportu zawiecha ~Din 2 2019-04-30 23:35
Czyżby to czyżyk..raportu brak ~TwójWuj 1 2019-04-30 23:29
w poniedzialek gora ~st 2 2019-04-30 23:27
Gdzie jest raport cwaniaczki ~TwójWuj 8 2019-04-30 23:26
a może spółka nie opublikuje raportu bo ma taki właśnie cel. ~dan1 1 2019-04-30 23:19
Szykujemy się na stratę powyżej 1 mld ~TwójWuj 2 2019-04-30 23:12
Dzisiaj raportu nie będzie zapraszam za tydzień muszą uzgodnić. ~grzesiek 3 2019-04-30 23:11
Rafcyk a nie uważasz,że tu coś nie gra? ederle 23 2019-04-30 22:51
8 lutego zakończyły się wzrosty i jeszcze długa droga ~alkoholik 12 2019-04-30 22:48
Skoro NBP ma wynik na zero to co się dziwić bankom LC ederle 1 2019-04-30 22:45
Piękny wieczór przed majowka ~Rex 1 2019-04-30 22:43
Getin -strata ponad 1mld zł ~po 8 2019-04-30 22:35
A czego się spodziewać ie cudu ~Rex 1 2019-04-30 22:34
[x]
GETIN -4,13% 0,43 2026-06-22 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.