|
To co w czwartek zas jedziemy na 0,90
|
~Hillela
|
2
|
2019-05-01 06:54
|
|
Mała prośba
|
~Tomi
|
1
|
2019-05-01 06:50
|
|
WK na jedną akcję to 5 zł
|
~Bn
|
1
|
2019-05-01 06:49
|
|
Trzeba zadać sobie pytanie gdzie ta kasa wcieła, śmiało
|
~makler
|
1
|
2019-05-01 06:47
|
|
Są w końcu wyniki!!!! SUPER zyski!!! w czwartek+50
|
~nowy
|
17
|
2019-05-01 06:17
|
|
Lamborghini
|
~Cygon
|
1
|
2019-05-01 00:54
|
|
Cała prawda
|
~Ponury_Źniwiarz
|
1
|
2019-05-01 00:52
|
|
Strata efektem zdarzeń jednorazowych
|
~TwójWuj
|
1
|
2019-05-01 00:43
|
|
gdzie jesteś AT ?
|
~marek
|
1
|
2019-05-01 00:24
|
|
Szkoda że oddali tyle NBP.Zagranica łądnie ale idea ciazy Holdingowi
|
~ciulnikt
|
1
|
2019-05-01 00:17
|
|
raport jest http://biznes.pap.pl/espi/pl/reports/view/2,413206
|
~dan1
|
2
|
2019-05-01 00:16
|
|
Tak źle to nie wygląda. W holdingu siła
|
~Krut
|
1
|
2019-05-01 00:11
|
|
00.01 raportu brak dziękuję dobranoc
|
~TwójWuj
|
8
|
2019-05-01 00:10
|
|
zarobiłem na GPW ok. 32 mln, i wiem, że Getin
|
~Mordziński
|
22
|
2019-04-30 23:57
|
|
Straty Odrobicie na Vistal. Vistal jest przed wybiciem w kosmos.
|
wemus
|
2
|
2019-04-30 23:53
|
|
Maciek,pięknie ubrałeś na Getinach i wlazłeś do nory
|
makler73
|
12
|
2019-04-30 23:52
|
|
Ojjjj takiej rzeźni dawno nie było
|
~Inwestor
|
3
|
2019-04-30 23:36
|
|
Bez raportu zawiecha
|
~Din
|
2
|
2019-04-30 23:35
|
|
Czyżby to czyżyk..raportu brak
|
~TwójWuj
|
1
|
2019-04-30 23:29
|
|
w poniedzialek gora
|
~st
|
2
|
2019-04-30 23:27
|
|
Gdzie jest raport cwaniaczki
|
~TwójWuj
|
8
|
2019-04-30 23:26
|
|
a może spółka nie opublikuje raportu bo ma taki właśnie cel.
|
~dan1
|
1
|
2019-04-30 23:19
|
|
Szykujemy się na stratę powyżej 1 mld
|
~TwójWuj
|
2
|
2019-04-30 23:12
|
|
Dzisiaj raportu nie będzie zapraszam za tydzień muszą uzgodnić.
|
~grzesiek
|
3
|
2019-04-30 23:11
|
|
Rafcyk a nie uważasz,że tu coś nie gra?
|
ederle
|
23
|
2019-04-30 22:51
|
|
8 lutego zakończyły się wzrosty i jeszcze długa droga
|
~alkoholik
|
12
|
2019-04-30 22:48
|
|
Skoro NBP ma wynik na zero to co się dziwić bankom LC
|
ederle
|
1
|
2019-04-30 22:45
|
|
Piękny wieczór przed majowka
|
~Rex
|
1
|
2019-04-30 22:43
|
|
Getin -strata ponad 1mld zł
|
~po
|
8
|
2019-04-30 22:35
|
|
A czego się spodziewać ie cudu
|
~Rex
|
1
|
2019-04-30 22:34
|