Forum giełdowe spółki GETIN

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
bez emocji ~Krut 6 2019-05-01 13:32
Grupa Getin ~Jin 4 2019-05-01 13:29
Idea, realne jest zakończenie procesu pozyskiwania inwestora w maju-czer ~olo 11 2019-05-01 13:16
W CO WY WIERZYCIE???W BANKRUTA??????????? ~INWESTOR 2 2019-05-01 13:05
Nie dziwi was zaniżanie wartości majątku tuż przed wejściem inwestora? ~kris 16 2019-05-01 13:01
ludzie czy Wy jesteście poważni????? ~zibi 9 2019-05-01 12:56
Szwindel - Made in LC ~alkoholik 1 2019-05-01 12:54
Getin za dużo nagonka na spadki, Work Service lepsze feng shui ~badyl 1 2019-05-01 12:19
Zagranica 122mln zł ~Emitent 18 2019-05-01 12:08
DO NAJLEPSZYCH INWERSORÓW ~Tomi 6 2019-05-01 11:44
praca jest źródłem bogactwa narodów. ~custer 1 2019-05-01 11:11
122 mln zysku z zagranicy. Realna kasa. Odpisy papierowa... ~Rossso 3 2019-05-01 10:54
Zagranica zarobila 122,1 mln do 57 mln w 2017 ~Info 9 2019-05-01 10:43
Wiecie co wam powiem? A niech sobie utonie. ~śmietłejs 1 2019-05-01 10:03
Przesiadka Na BoomBit ~Elwis 2 2019-05-01 10:00
Konsekwencje ~leszku 5 2019-05-01 09:49
Do drobnych ~Drobny 4 2019-05-01 09:44
STRATA GETINU - 688 MLN zł - SKONSOLIDOWANY 1mld 809 MLN zł. ~karol 2 2019-05-01 09:37
Getin Holding C/Wk=261/960= 0.27 ~Akcjonariusz 1 2019-05-01 09:31
Kiedy 3 fala? ~Anty 1 2019-05-01 08:38
To był short funda z wykorzystaniem złego info ~Jankes 10 2019-05-01 08:34
My name is Luka luka 1 zł ~Insider 2 2019-05-01 08:32
Jak mozna na bankach stracic tyle ~Hillela 5 2019-05-01 08:31
STRATA 1 MLD 809 mln zł-UPADŁOŚĆ- MOGIŁA ! ~karol 17 2019-05-01 08:31
Getin - czas na wieloletnią hossę ~hossa 2 2019-05-01 08:13
Wyniki na re test dołka ~Edek 1 2019-05-01 08:02
Panie i Panowie co ma być to i będzie...mamy długi weekend :-) ~Insider 9 2019-05-01 07:40
odpisy są tak jak sie spodziewałem 122mln zł zysku z zagranicy !!!! ~grzesiek 9 2019-05-01 07:34
Jutro będzie jazda i tratowamie ~ok 1 2019-05-01 07:31
W czwartek - 10% zamknięcie +20% ~Cash 1 2019-05-01 07:28
[x]
GETIN -7,81% 0,40 2026-06-23 13:20:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.