|
bez emocji
|
~Krut
|
6
|
2019-05-01 13:32
|
|
Grupa Getin
|
~Jin
|
4
|
2019-05-01 13:29
|
|
Idea, realne jest zakończenie procesu pozyskiwania inwestora w maju-czer
|
~olo
|
11
|
2019-05-01 13:16
|
|
W CO WY WIERZYCIE???W BANKRUTA???????????
|
~INWESTOR
|
2
|
2019-05-01 13:05
|
|
Nie dziwi was zaniżanie wartości majątku tuż przed wejściem inwestora?
|
~kris
|
16
|
2019-05-01 13:01
|
|
ludzie czy Wy jesteście poważni?????
|
~zibi
|
9
|
2019-05-01 12:56
|
|
Szwindel - Made in LC
|
~alkoholik
|
1
|
2019-05-01 12:54
|
|
Getin za dużo nagonka na spadki, Work Service lepsze feng shui
|
~badyl
|
1
|
2019-05-01 12:19
|
|
Zagranica 122mln zł
|
~Emitent
|
18
|
2019-05-01 12:08
|
|
DO NAJLEPSZYCH INWERSORÓW
|
~Tomi
|
6
|
2019-05-01 11:44
|
|
praca jest źródłem bogactwa narodów.
|
~custer
|
1
|
2019-05-01 11:11
|
|
122 mln zysku z zagranicy. Realna kasa. Odpisy papierowa...
|
~Rossso
|
3
|
2019-05-01 10:54
|
|
Zagranica zarobila 122,1 mln do 57 mln w 2017
|
~Info
|
9
|
2019-05-01 10:43
|
|
Wiecie co wam powiem? A niech sobie utonie.
|
~śmietłejs
|
1
|
2019-05-01 10:03
|
|
Przesiadka Na BoomBit
|
~Elwis
|
2
|
2019-05-01 10:00
|
|
Konsekwencje
|
~leszku
|
5
|
2019-05-01 09:49
|
|
Do drobnych
|
~Drobny
|
4
|
2019-05-01 09:44
|
|
STRATA GETINU - 688 MLN zł - SKONSOLIDOWANY 1mld 809 MLN zł.
|
~karol
|
2
|
2019-05-01 09:37
|
|
Getin Holding C/Wk=261/960= 0.27
|
~Akcjonariusz
|
1
|
2019-05-01 09:31
|
|
Kiedy 3 fala?
|
~Anty
|
1
|
2019-05-01 08:38
|
|
To był short funda z wykorzystaniem złego info
|
~Jankes
|
10
|
2019-05-01 08:34
|
|
My name is Luka luka 1 zł
|
~Insider
|
2
|
2019-05-01 08:32
|
|
Jak mozna na bankach stracic tyle
|
~Hillela
|
5
|
2019-05-01 08:31
|
|
STRATA 1 MLD 809 mln zł-UPADŁOŚĆ- MOGIŁA !
|
~karol
|
17
|
2019-05-01 08:31
|
|
Getin - czas na wieloletnią hossę
|
~hossa
|
2
|
2019-05-01 08:13
|
|
Wyniki na re test dołka
|
~Edek
|
1
|
2019-05-01 08:02
|
|
Panie i Panowie co ma być to i będzie...mamy długi weekend :-)
|
~Insider
|
9
|
2019-05-01 07:40
|
|
odpisy są tak jak sie spodziewałem 122mln zł zysku z zagranicy !!!!
|
~grzesiek
|
9
|
2019-05-01 07:34
|
|
Jutro będzie jazda i tratowamie
|
~ok
|
1
|
2019-05-01 07:31
|
|
W czwartek - 10% zamknięcie +20%
|
~Cash
|
1
|
2019-05-01 07:28
|