Forum giełdowe spółki GETIN

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
dosyć mam tego koszmaru.jutro kupuje WORK SERVICE. ~spekulant 1 2019-05-01 22:39
Nie jest za dobrze... ~Księgowy 7 2019-05-01 22:30
powrót na 10-11 groszy czyli na dno a potem zobaczymy co dalej ~fjufju 4 2019-05-01 22:30
mam średnią 1,10 zl - co byście zrobili ~corobic 13 2019-05-01 22:28
a gdzie staryznajomy ~Piotrek 9 2019-05-01 22:25
Geniusz Leszka trwa.... ~Miki 13 2019-05-01 21:11
Samiec alfa ~Ola 3 2019-05-01 21:02
GETIN POLSKI BANK PISOWSKI ~SWISS 2 2019-05-01 20:12
BoomBit Warto Kupić Redukcja 54% ~Maro 3 2019-05-01 19:44
Dobrze, że jutro od 7.00 czynna Biedronka..... ~franek 3 2019-05-01 19:25
wielka wtopa ~SWISS 2 2019-05-01 19:18
Szczerze ~Śmieć 10 2019-05-01 18:42
Jola też się ucieszy ~śmietłejs 5 2019-05-01 18:06
Jak 1 zł wytrzyma to będzie dobry znak ~Insider 2 2019-05-01 17:58
Jeszcze tylu naganiaczy nie było na spadki ~tadek79 8 2019-05-01 17:55
Wydrenowali kasę z banków-teraz BFG -będzie musiał spłacać > ~karol 3 2019-05-01 17:42
Macie okazje kupić tanio nie słuchać naganiaczy ~tadek79 6 2019-05-01 17:14
02.05.2019 ~Inwestor 6 2019-05-01 16:47
Żeby odbiło musiałoby być maks -300 mln ~Iop 11 2019-05-01 16:03
Zamieszanie ~RRRrrr 5 2019-05-01 15:43
UTRATA WYPŁACALNOŚCI -TO DLA BANKU KONIEC ! ~karol 3 2019-05-01 15:30
za miesiąc raport za 1 kwartał ~Piotrek 6 2019-05-01 15:25
inwestorzy wiedzieli jak jest wiec marschal grał na spadki ... ~getin 5 2019-05-01 15:17
będą teraz trudności z finansowaniem grupy LC ~słabiak 5 2019-05-01 14:58
Jak Wam jutro rafcyk albo staryznajomy puści pkc z rana ~śmietłejs 7 2019-05-01 14:44
UPADŁOŚĆ coraz bliżej ? ~xxx 5 2019-05-01 14:40
1 etap: wyparcie i zaprzeczenie ~Mac 6 2019-05-01 14:12
a będzie tak, plan na najbliższe lata drobnyinwestor 1 2019-05-01 14:01
Teraz będą najważniejsze wyniki za I kw. i I pólrocze ederle 4 2019-05-01 13:48
Holding na fixach, Leszek odsunięty od biznesu, grupa kryzys ~prorok 1 2019-05-01 13:40
[x]
GETIN -5,83% 0,40 2026-06-23 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.