Forum giełdowe spółki GETIN

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Dlaczego w ubiegłym roku nie było po wynikach takiego walnego? ~Fred 20 2019-05-02 23:55
Ogladaliscie Mad Maxa? ~Śmieć 1 2019-05-02 23:52
Ciekawe czy Leszek shortuje lapidenko 5 2019-05-02 23:30
IDEA = GETBACK ~alkoholik 10 2019-05-02 23:03
makler73, no to pojechałeś ~Dobry_wujek 2 2019-05-02 22:45
1,13 leszcze nie 1,22 makler73 6 2019-05-02 22:25
Rafcyk choć na wawel ~śmieć 3 2019-05-02 21:51
Czy ta panika jest uzasadniona ?? ~Darek 1 2019-05-02 21:37
Makler 73 kupił po 1.22 wiać Panowie ~Edek 14 2019-05-02 21:22
Get back, krezus, teraz czas na getiny.... ~realista 7 2019-05-02 21:20
Do 1.2 więcej nie ryzykuje ~TechnikAT 5 2019-05-02 21:18
Czy aż taka panika jest uzasadniona??? ~Darek 4 2019-05-02 21:16
na idea bank będzie odpał ~śmieć 2 2019-05-02 20:39
Ewentualna upadłość IB Polska, a IB Ukraina, Białoruś, Rumunia ~Ami 8 2019-05-02 20:34
proszę o wyjaśnienie jednej kwestii czarna_owca 1 2019-05-02 20:25
Getin kapitalizacja na dziś to 850mln. ~Alina 6 2019-05-02 20:11
Holding powinien .. rafcyk 17 2019-05-02 20:05
ustawiłem b.duże zlecenie kupna ale po 10 groszy ~misza 6 2019-05-02 19:58
Naganiacze nie zauważyli jednej istotnej rzeczy ~Fred 4 2019-05-02 19:47
WYNIKI za I kw 2019 ~abc 16 2019-05-02 19:33
A moze walne na koniec maja, bo maja nowego inwestora? ~olo 5 2019-05-02 19:21
Taka zwała, a to tylko odpisy ~Jan 9 2019-05-02 19:04
Kupiłem taniej niż zamierzałem :-) makler73 52 2019-05-02 19:03
GETIN=drugi GETBACK-widać czy nie widać? ~kleofas 6 2019-05-02 19:02
Kupiłeś Darek taniej niż się spodziewałeś ~makler2073 7 2019-05-02 18:56
BoomBit Gry zarabiają Kasiore ~Nati 1 2019-05-02 18:52
Do znajomych ~Krystio3 4 2019-05-02 18:50
Czy oni jeszcze mają na wynagrodzenia ~bezrobotny 5 2019-05-02 18:19
Niezrozumiały sprzeciw wobec pułapu ok. 60 groszy ~ten 2 2019-05-02 18:12
Jak tam Daruś, oddałeś ze stratą czy widzisz odwrócony młot? ~makler2073 2 2019-05-02 18:06
[x]
GETIN -2,02% 0,39 2026-06-26 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.