Chyba więcej zarobi na shortowaniu swoich spółek niż na ich sprzedaży. Siedzi w szortach w Miami z braćmi w wierze więc polskie prawo go nie sięgnie. Ma wszystkie asy w ręku i może grać jak chce góra dół góra dół. To że Fundy tak shortuja też nie może być przypadkiem. Przecież kolega koledze pomoże i przepływ informacji jest.
Na chwilę obecną będzie testowanie dołków na 40gr. Wejście Darka na walor oznacza niechybnie że spadki dopiero przyjdą . Rafcyk uciekaj z papiera. Zyski zagranicy to może być lipa jak idea i jak getback.