ta sama stajnia, napompowany balon zachwalany przez białe kołnierzyki wchodzi na giełdę po wielokrotnie zawyżonej cenie, jazda bez trzymanki w dół, opowieści o inwestorach w środku okazuje się, że nie ma niczego,
Nawet Taxe care wykazywany w raportach, że warty ponad 400 mln zł w finale warty 0zł.
W sprawie KNF powiem tyle ... nie żal mi LC i dla sprawiedliwości powinien siedzieć tam gdzie przewodniczący KNF.
Co czeka akcjonariuszy? zapewne testowanie dna, jeśli zostanie obronione być może kolejna podbitka ale nie ta wysoka jak ostatnia. Obecnie fundy grają na spadki więc z nimi się nie wygra.
Ale jedna rzecz przeraża ... obecna panika jest większa ni ż ta w listopadzie, gdyby nie zawieszenie notowań byłby pogromw jedną sesje.