|
Zaraz zielono i do góry misiaczki :D
|
~karol
|
3
|
2019-05-07 10:37
|
|
No to kupujemy :D 10tys znów wpłyneło :D
|
~karol
|
4
|
2019-05-07 10:30
|
|
ZA CHWILE ZALAMPI CZERWONE SWIATŁO NA OPAMIETANIE LESZCZA
|
~Login
|
5
|
2019-05-07 10:11
|
|
Uwaga wysypali 500tys akcji!
|
~Czerwono
|
1
|
2019-05-07 10:11
|
|
JESSSSSSST CERWONE ZACZYNAMY SLIZGAWICE NA SANECZKACH HIHIHH
|
~Login
|
1
|
2019-05-07 10:09
|
|
karol ratuj getinka
|
~nikt
|
1
|
2019-05-07 10:07
|
|
Leszcze naganiaja na tekst parkiet a go nie czytali haha
|
staryznajomy
|
3
|
2019-05-07 10:04
|
|
A dziś Parkiet dla odmiany o braku inwestora i kłopotach
|
~Technik-AT
|
9
|
2019-05-07 09:58
|
|
Getin sprzedany po 1,30 .Żeby potem nie było !
|
makler73
|
42
|
2019-05-07 09:57
|
|
Magia odpisów
|
~Jan
|
4
|
2019-05-07 09:55
|
|
nikt to jeszcze 90 gr i bedziesz na 0 w serinusie link jak po 1,6 zł :D
|
~karol
|
2
|
2019-05-07 09:51
|
|
nikt sprzedałęs juz petrola,getbacka,cubeitg i polimexa bo mdlejemy:D
|
~karol
|
7
|
2019-05-07 09:49
|
|
jak tem serinus karolku?? - pluł○eś bardzo
|
~nikt
|
2
|
2019-05-07 09:35
|
|
karol widzisz piękną gromnicę na godzinowym??
|
~nikt
|
5
|
2019-05-07 09:34
|
|
Zapalmy dzis swieczke dla nikta i taurona73 za ich wtopy:D
|
~karol
|
1
|
2019-05-07 09:32
|
|
a kto to tak sypie w pospiechu??? przeciez to perełka jest hihi
|
~Login
|
2
|
2019-05-07 09:29
|
|
Nikt dzis znow zly idziemy na 2zl hihi
|
~Karol
|
2
|
2019-05-07 09:25
|
|
25,2 miliarda zł aktywów w 2018 Getin Holding
|
~spokojny
|
4
|
2019-05-07 09:15
|
|
FAJNIE WAS TU UBIERAJA--- ktos chyba sypie--a leszczyk kupuje bo liczy
|
~Login
|
1
|
2019-05-07 09:11
|
|
Wg parkietu szanse na znalezienie inwestora są małe
|
symbian
|
6
|
2019-05-07 09:00
|
|
JEST NOWY INWESTOR W SPÓŁCE ----!!!!!!!!
|
~GETIN
|
1
|
2019-05-07 08:46
|
|
Wojna !!! Trump uderzy w tym tygodniu.Prawdopodobnie w piątek.
|
makler73
|
15
|
2019-05-07 08:45
|
|
No to teraz po odreagowaniu pora na efekt SMA15 i 45.Krzyż Śmierci
|
makler73
|
29
|
2019-05-07 08:36
|
|
Rafcyk to zwykly naganiacz
|
~Scream
|
7
|
2019-05-07 08:36
|
|
Wycena Getin Holding
|
rafcyk
|
40
|
2019-05-07 08:28
|
|
Delegacja Chin wybiera się do USA.Wall Street odrobiła większość
|
~spokojny
|
1
|
2019-05-07 07:54
|
|
w dwa dni spodków 8 milinów sztuk przewalono a dziś 6 milionów
|
~Jan
|
7
|
2019-05-07 07:47
|
|
Kupowanie obligacji bankruta > ? Idea bank info :)
|
~grzesiek
|
2
|
2019-05-06 23:09
|
|
Merytoryczna ważna informacja
|
~zibi
|
23
|
2019-05-06 21:09
|
|
Dziwi mnie wzrost Idea .,
|
rafcyk
|
18
|
2019-05-06 19:55
|