|
Spokojnie, jest wsparcie na 1,11 jak ostatnio
|
~tak
|
2
|
2019-05-07 13:54
|
|
No i lipa, inwestora nie będzie, kłopoty wracają
|
~mi
|
2
|
2019-05-07 13:50
|
|
jakie na tym forum są wpisy to masakra
|
~zibi
|
3
|
2019-05-07 13:48
|
|
schodzimy na 0,8 zł
|
~kosek
|
6
|
2019-05-07 13:43
|
|
1.16 widelki dolne. Miejmy nadzieje ze nie dojdzie
|
~Get
|
2
|
2019-05-07 13:40
|
|
Idea juz wisi na dolnych!!
|
~Dolne
|
1
|
2019-05-07 13:34
|
|
totalnie yntelygentne byznesy
|
~blik
|
1
|
2019-05-07 13:34
|
|
UWAGA ludzie przrzucaja srodki na KRUKA!!
|
~Kruk
|
1
|
2019-05-07 13:34
|
|
WIDZĘ WYSYP MENDZE SPÓŁDZIELNI NAGANIAJACYCH NA SPADKI
|
~kolo
|
2
|
2019-05-07 13:28
|
|
wracamy na 1,11
|
~aparat
|
3
|
2019-05-07 13:20
|
|
karol, karooollll!!! - ratuj getinka bo nurkuje!!!
|
~nikt
|
6
|
2019-05-07 13:19
|
|
Ubrani wczoraj ---WYSTĄP !! schodzimy na 0,8 zł
|
~Księgowy
|
3
|
2019-05-07 13:15
|
|
Spokojnie zaraz będzie podbitka
|
~Adamus
|
1
|
2019-05-07 13:01
|
|
Getin wyjdzie z tego zamieszania obronną ręką
|
~analityk_rynkowy
|
3
|
2019-05-07 12:59
|
|
Kupiłem więc trzymać się bo przynoszę pecha
|
~Mustafa
|
4
|
2019-05-07 12:56
|
|
NAJLEPIEJ WAM POLSKIE LESZCZE WYCHODZI TRATOWANIE SIĘ NAWET
|
~OBCY
|
2
|
2019-05-07 12:42
|
|
KLASYCZNE ODCIĘCIE LESZCZY TYPU makler73 OD AKCJI !
|
~bbb
|
2
|
2019-05-07 12:42
|
|
1.28 nie przebite, czyli ...
|
~Kreslaz
|
2
|
2019-05-07 12:35
|
|
TU ZJAZD ?? z górki na pazurki-----wyprzedaż---- znowu płacz
|
~Tomek
|
1
|
2019-05-07 12:34
|
|
A gdzie as biznesu?
|
~Alex
|
1
|
2019-05-07 12:31
|
|
Sprzedałem
|
~młody
|
1
|
2019-05-07 12:31
|
|
JUŻ SIĘ GROSZOŁAPY CZAJĄ ABY KOLEJNY RAZ NAS OSKUBAĆ Z AKCJI
|
~kolo
|
4
|
2019-05-07 12:27
|
|
Daruś bierz kruka słyszysz Daruś bierz kruka
|
~tadek79
|
10
|
2019-05-07 12:22
|
|
KRUK - sygnal kupna od 175. Zasieg 250
|
~Kruk
|
2
|
2019-05-07 12:12
|
|
Zaś mota promocja
|
~andzia
|
2
|
2019-05-07 11:53
|
|
ZNÓW LESZCZYKI POSZŁY STOP LOSSY A WY JE DALEJ USTAWIACIE
|
~kolo
|
2
|
2019-05-07 11:51
|
|
DYSTRYBUCJA na całego.Ubrani po 1,33
|
makler73
|
5
|
2019-05-07 11:34
|
|
myślicie że Czarnecki nie znajdzie kasy?
|
~spekulant777
|
4
|
2019-05-07 10:56
|
|
MISIU, nie doczekasz się na te swoje 1,35
|
makler73
|
12
|
2019-05-07 10:52
|
|
Makler jesteś już na kółku?
|
~Jarecki
|
2
|
2019-05-07 10:48
|