|
Marshall zamknął pozycje na S
|
staryznajomy
|
7
|
2019-05-08 15:09
|
|
Makler73 pisał o spadkach a Technik o domknieciu luki-NIE KUPUJE .
|
~mac
|
3
|
2019-05-08 15:07
|
|
Odkupić po IPO Getback i obligi to może uratują skórę swoich banków z
|
~takje
|
1
|
2019-05-08 15:03
|
|
zakupione 2,6 mln akcji po 1,04 groszy
|
~Chlopak_staregoznajo
|
10
|
2019-05-08 15:00
|
|
Moje pragnienie by wzrosło ponad 3,0
|
~mitogra
|
3
|
2019-05-08 14:35
|
|
A co tu sie wyprawia, Wyszlam na 2h i taka mila niespodzianka
|
~olo
|
3
|
2019-05-08 14:34
|
|
Odcinamy maklerów73 i inne łajzy od akcji :) To już ten moment....
|
~bbb
|
6
|
2019-05-08 14:32
|
|
Podziękowania
|
~obżarty
|
1
|
2019-05-08 14:29
|
|
WIDZE ZIELONE LAKI. ZA CHWILE WAM ODDAM PO 1.50
|
~Mustafa
|
7
|
2019-05-08 14:29
|
|
Nie kupicie.
|
~Goodsensitive
|
2
|
2019-05-08 14:28
|
|
Marshall zamknął pozycję na NOBLU
|
~śmieć
|
2
|
2019-05-08 14:19
|
|
ludzie kupujta bo karol wam wszystko wykupi po taniości
|
~nikt
|
3
|
2019-05-08 13:55
|
|
Open Finance.
|
h3rlitz
|
1
|
2019-05-08 13:54
|
|
A tu ciach Leszek w przerwie na kawę chapnal 130 tys!
|
~śmietłejs
|
1
|
2019-05-08 13:26
|
|
Takie super fundamenty i nikt nie chce brać za 1,20,he,he,he
|
makler73
|
10
|
2019-05-08 13:20
|
|
I kółeczko,:-)
|
makler73
|
21
|
2019-05-08 12:58
|
|
Moje marzenie żeby spadło do 20 gr a potem poszło na 2 zl
|
~You
|
5
|
2019-05-08 12:34
|
|
Co to znaczy zamknąć leszcza bo Daruś tak pisze?
|
~tadek79
|
3
|
2019-05-08 12:08
|
|
UWAGA BO MAKLER73 DZISIAJ PO 1,1750 KUPIŁ JAK TAKIEJ TRANSAKCJI NIE BYŁO
|
~Jankes
|
9
|
2019-05-08 12:08
|
|
Leszek, Leszku gdzie jesteś pomóż Leszku :)
|
~tadek79
|
3
|
2019-05-08 12:01
|
|
Dzisiaj zieleń :)
|
~tadek79
|
7
|
2019-05-08 11:54
|
|
jeszcze półtorej godzinki
|
~baxx
|
3
|
2019-05-08 11:52
|
|
OSTRZEGAŁEM-PRZESTRZEGAŁEM was a wy co!!!!!!!!!!!!!
|
~BANKRUT
|
6
|
2019-05-08 11:35
|
|
Obawa przed 3 wojną światową Dołuje kurs
|
~dracula
|
4
|
2019-05-08 11:30
|
|
DAWAC TO NA GORNE WIDŁY
|
~mustafa
|
3
|
2019-05-08 10:18
|
|
makler73
|
~jur
|
4
|
2019-05-08 10:14
|
|
czy karol został już obsłużony?
|
~nikt
|
1
|
2019-05-08 09:50
|
|
Pytanie do analityków.
|
~Piszczyk
|
3
|
2019-05-08 09:49
|
|
Siły rynkowe
|
~Leo
|
3
|
2019-05-08 09:45
|
|
tu będzie jak w biedronce
|
~baxx
|
1
|
2019-05-08 09:33
|