Forum giełdowe spółki GETIN

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Umiejetne powolone zbieranie ~karol 10 2019-05-09 10:42
Jeszcze dzis 1.4x nowy1987 3 2019-05-09 10:35
KNF daje zielone swiatło do wrostu blokując krótką sprzedaz na getin,ID ~Analityk 6 2019-05-09 10:20
Dzisiaj 1,40 :) ~tadek79 20 2019-05-09 09:57
TKO 1,35 ~grubas 2 2019-05-09 09:16
1,24 i drugie kółko ~Technik-AT 8 2019-05-09 09:12
Zaraz odpalamy na zielono:D ~karol 1 2019-05-09 09:06
Kto miał sprzedać ten sprzedał... a fundy jeszcze muszą pozamykać shorty ~Szkielko_i_Oko 2 2019-05-09 08:39
Makler 73 wystawił 2 tyś PKC na open ~Din 1 2019-05-09 08:35
Do piątku będzie info ~widlowy 3 2019-05-09 07:59
Księgowy ty dudku pieczony ~KalesonyBogaWojny 3 2019-05-09 07:59
Wywiad z Jastrzebskim odnośnie IDA yoggi 11 2019-05-09 06:54
Co myślicie o dzisiejszej sesji? ~śmietłejs 4 2019-05-09 06:36
Spójrzcie na forum jak celebryta73 wrzuci post ile komentarzy ~Jankes 3 2019-05-09 05:44
Copperfield73 kupuje po cenie jakiej nie ma!!! Szacun !!!! ~Jankes 1 2019-05-08 22:32
Maciek,Rafcyk,Zibi,forumowi milionerzy zamilkli,he,he,he. makler73 32 2019-05-08 22:21
Prezent dla inwestora!! ~śmietłejs 3 2019-05-08 20:16
Gratuluję spółki w portfelu ! ~Księgowy 3 2019-05-08 19:51
WAŻNE:_______KTO MNIE LUBI I POPIERA ŁAPKA W GÓRĘ!!!!! ~Księgowy 12 2019-05-08 19:32
Panie Czarnecki zrób pan porządek w spółkach żebym mógł się porządnie wy ~Wiem 3 2019-05-08 19:31
Kiedy marshalle beda odkupywac akcje ? staryznajomy 7 2019-05-08 18:40
Ludzie zobaczcie CDA urosło 130% w ciągu sesji!!! ~bania 3 2019-05-08 18:15
Getin Bańka ~Goodsensitive 3 2019-05-08 17:04
Znowu mnie ubrali:( ~Tomi 4 2019-05-08 16:48
Makler73 kupił po cenie jakiej nie było i oddał tuż przed wybiciem ~Jankes 4 2019-05-08 16:10
dzieńdobry karolku jak tam getinek - nurkuje?? ~nikt 2 2019-05-08 16:04
Lepiej nie zarobić niź dać się ubrać.Zjazd pewny makler73 7 2019-05-08 15:56
Ale zwalają kurs pięknie ~tadek79 1 2019-05-08 15:27
Dużo osób oddaje około 1,29 dużo akcji się mieliło 1,20 ~tadek79 2 2019-05-08 15:26
Ładnie, ładnie ~Technik-AT 3 2019-05-08 15:11
[x]
GETIN -0,99% 0,40 2026-06-24 16:41:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.