Najmocniej Państwa przepraszam, ale czy w bagażniku telefony komórkowe mają zasięg i czy pan Leszek jest tam sam, czy z wami ?
Musi tam być strasznie ciasno i duszno, tak razem siedzieć w KUPIE.
A SKORO MOWA O KUPIE, TO KUPA PLUS WASZE SIANO = DOLNE WIDŁY !!!
BUAHAHAHAAA!!! Księgowy przy was czuwa, płaczki !
Jutro przewiduję zawiechę na tydzień, jak nie na dwa !!!
Tym razem się spełni proroctwo!