Forum giełdowe spółki GETIN

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Widzę kolkowicze szaleja wymyślają kolejne kruki, wnony, krzyże staryznajomy 2 2019-05-09 17:43
Klasyczna dystrybucja jutro skoki ~Horngacher 2 2019-05-09 17:21
Tauron73 uwarzaj na taurona obecnie na plusie ale swieca i spadek 1zł ~karol 2 2019-05-09 16:47
gdyby chcieli sprzedać ustawialiby takie batony na S ~spokojny 3 2019-05-09 16:37
karolku ty wiesz co oznacza dzisiaj spadek ~nikt 2 2019-05-09 16:35
Marshall odkupuj i oddawaj akcje ~Janusz 5 2019-05-09 16:02
Sprzedam petrola po 36500zł za szt i getback 8,9zł szt pisac chetni ~nikt 5 2019-05-09 16:01
nikt tniesz strate z serinusa co brałes po 1,6zł czy usredniasz bo leci ~karol 2 2019-05-09 16:00
Znów lecimy w dół ~Wzdyszoł 4 2019-05-09 15:37
Jeszcze dwa kółeczka i zjazd poniżej złotówki ~ZnanyAnalityk 6 2019-05-09 15:24
Noble i idea na czerwono zaraz pałowanie ~makler77 3 2019-05-09 15:09
Nikt chłopaki z petrola pytaja kiedy wrócisz im kase?naganiałes i co? ~karol 2 2019-05-09 15:09
nikt a PBG sprzedałes co po 28 gr brałes czy usredniasz? ~karol 4 2019-05-09 14:32
nikt kasa juz na koncie z dywidendy z petrola i gebacka?:D czy nie?:D ~karol 3 2019-05-09 14:32
Gdzie jest nikt z petrola i tauron73?:D wyja dzis czy co? ~karol 5 2019-05-09 14:25
Tauron73 i nikt znów dzis beda wyli ze rosnie czyli kolejny dzien up:D ~karol 4 2019-05-09 14:24
dzieńdobry karolku jak tam getinek - nurkuje?? ~nikt 2 2019-05-09 14:21
ktos nieudolnie szarpie po 50-80k ~kk 4 2019-05-09 14:14
TO ZNOWU JA.WIDZE ZIELONE LAKI.TRZYMAC SIE.UP ~Mustafa 8 2019-05-09 14:02
Czekam tylko na info maklera ~kokosowybaton 1 2019-05-09 13:40
Oddane,teraz czekam niżej.Idea już na czerwono makler73 21 2019-05-09 13:36
Ostrzegałem rano przed wojną.Było słuchać.Krew na rynkach globalnych makler73 26 2019-05-09 13:35
Co za osły im oddają ~tadek79 3 2019-05-09 13:33
RATING IdeaBank obniżony do CCC!!! ~CCC 15 2019-05-09 13:29
Makler73 oddał po 1.19 wczoraj ~Din 3 2019-05-09 13:26
GETIN ~marek 2 2019-05-09 13:17
Zbieranko trwa. ~Novation 3 2019-05-09 13:10
Spadki.Pięknie ! makler73 17 2019-05-09 13:08
prośba ~niekumaty 3 2019-05-09 12:07
Czytać.... ~Novation 2 2019-05-09 11:45
[x]
GETIN -5,83% 0,40 2026-06-23 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.