|
Widzę kolkowicze szaleja wymyślają kolejne kruki, wnony, krzyże
|
staryznajomy
|
2
|
2019-05-09 17:43
|
|
Klasyczna dystrybucja jutro skoki
|
~Horngacher
|
2
|
2019-05-09 17:21
|
|
Tauron73 uwarzaj na taurona obecnie na plusie ale swieca i spadek 1zł
|
~karol
|
2
|
2019-05-09 16:47
|
|
gdyby chcieli sprzedać ustawialiby takie batony na S
|
~spokojny
|
3
|
2019-05-09 16:37
|
|
karolku ty wiesz co oznacza dzisiaj spadek
|
~nikt
|
2
|
2019-05-09 16:35
|
|
Marshall odkupuj i oddawaj akcje
|
~Janusz
|
5
|
2019-05-09 16:02
|
|
Sprzedam petrola po 36500zł za szt i getback 8,9zł szt pisac chetni
|
~nikt
|
5
|
2019-05-09 16:01
|
|
nikt tniesz strate z serinusa co brałes po 1,6zł czy usredniasz bo leci
|
~karol
|
2
|
2019-05-09 16:00
|
|
Znów lecimy w dół
|
~Wzdyszoł
|
4
|
2019-05-09 15:37
|
|
Jeszcze dwa kółeczka i zjazd poniżej złotówki
|
~ZnanyAnalityk
|
6
|
2019-05-09 15:24
|
|
Noble i idea na czerwono zaraz pałowanie
|
~makler77
|
3
|
2019-05-09 15:09
|
|
Nikt chłopaki z petrola pytaja kiedy wrócisz im kase?naganiałes i co?
|
~karol
|
2
|
2019-05-09 15:09
|
|
nikt a PBG sprzedałes co po 28 gr brałes czy usredniasz?
|
~karol
|
4
|
2019-05-09 14:32
|
|
nikt kasa juz na koncie z dywidendy z petrola i gebacka?:D czy nie?:D
|
~karol
|
3
|
2019-05-09 14:32
|
|
Gdzie jest nikt z petrola i tauron73?:D wyja dzis czy co?
|
~karol
|
5
|
2019-05-09 14:25
|
|
Tauron73 i nikt znów dzis beda wyli ze rosnie czyli kolejny dzien up:D
|
~karol
|
4
|
2019-05-09 14:24
|
|
dzieńdobry karolku jak tam getinek - nurkuje??
|
~nikt
|
2
|
2019-05-09 14:21
|
|
ktos nieudolnie szarpie po 50-80k
|
~kk
|
4
|
2019-05-09 14:14
|
|
TO ZNOWU JA.WIDZE ZIELONE LAKI.TRZYMAC SIE.UP
|
~Mustafa
|
8
|
2019-05-09 14:02
|
|
Czekam tylko na info maklera
|
~kokosowybaton
|
1
|
2019-05-09 13:40
|
|
Oddane,teraz czekam niżej.Idea już na czerwono
|
makler73
|
21
|
2019-05-09 13:36
|
|
Ostrzegałem rano przed wojną.Było słuchać.Krew na rynkach globalnych
|
makler73
|
26
|
2019-05-09 13:35
|
|
Co za osły im oddają
|
~tadek79
|
3
|
2019-05-09 13:33
|
|
RATING IdeaBank obniżony do CCC!!!
|
~CCC
|
15
|
2019-05-09 13:29
|
|
Makler73 oddał po 1.19 wczoraj
|
~Din
|
3
|
2019-05-09 13:26
|
|
GETIN
|
~marek
|
2
|
2019-05-09 13:17
|
|
Zbieranko trwa.
|
~Novation
|
3
|
2019-05-09 13:10
|
|
Spadki.Pięknie !
|
makler73
|
17
|
2019-05-09 13:08
|
|
prośba
|
~niekumaty
|
3
|
2019-05-09 12:07
|
|
Czytać....
|
~Novation
|
2
|
2019-05-09 11:45
|