Forum giełdowe spółki GETIN

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Stało się coś niesamowitego- Ursus nas prześcignął ~ursusowskie 1 2019-05-10 14:33
To kolarze dziś nie pojeździli :-) ~Insider 2 2019-05-10 14:19
kto to oddaje i kto kupuje? ~Novation 4 2019-05-10 13:42
Jest sygnał sprzedaży MACD na H1 !!! makler73 3 2019-05-10 13:35
krótka sprzedaż zniknie dzisiaj ? czy jeszcze nie ? ~grzesiek 2 2019-05-10 13:29
Nawet już podbitek nie ma. 2 grosze i koniec. makler73 1 2019-05-10 12:57
jak ma jebnac to jebnie niebawem bo USA sie dalacza ~grzesiek 2 2019-05-10 12:44
Za chwilkę MACD na H1 wygeneruje sprzedaż. makler73 7 2019-05-10 12:35
Obstawiam +15% a wy? Teleturniej ~Mustafa 1 2019-05-10 12:13
Bez zrzutu nie ma podbitki. makler73 8 2019-05-10 12:09
WIDZE ZIELONE ŁAKI.RUSZAM UP. ~Mustafa 3 2019-05-10 11:36
dlaczego nie bierzecie na co czekacie?chcecie kupić drożej? ~marek 6 2019-05-10 11:32
Makler73 ~Licealista 6 2019-05-10 11:24
Makler73 żądamy żebyś się określił czy wierzysz w inwestora ~włókniste_parzące 1 2019-05-10 10:51
NOBLE minus 2%.Za chwilę sypną i na Holdingu makler73 6 2019-05-10 10:08
Pakupki idut ... ~wołodia 3 2019-05-10 09:46
Patrzcie na A/D jaka dystrybucja.Ubieraja nawet na 1,30 makler73 35 2019-05-10 09:37
Chiński Indeks SCI rośnie 3% ~spokojny 1 2019-05-10 08:54
W Londynie strzelają szampany ~Mike 5 2019-05-10 08:32
Zobaczymy jak zareagują rynki w Europie po akcji Trumpa.Wolna !!! makler73 3 2019-05-10 08:26
Dziś down ~Din 2 2019-05-10 07:39
JUTRO UP ~Argento 2 2019-05-09 23:39
Technik,widzę że także zauważyłeś :-) makler73 13 2019-05-09 22:01
Dziś globalna premiera najnowszej gry BoomBit – Idle Coffee Corp ~Dylan 5 2019-05-09 21:05
Może się odkleimy wreszcie od Idea .. rafcyk 13 2019-05-09 20:58
Czy z okazji urodzin Leszka 9 maja ~KumpelGrubego 3 2019-05-09 19:35
Wy jako udziałowiec Idea też powinniście mnie oddać 300tyś zł ~Ksiengowy 1 2019-05-09 19:30
Jutro open 1.2 ~Edek 9 2019-05-09 19:01
Fundusz trzyma do kurs do 29.maja do raportu wówczas zwała i odkupi ~inwestor 1 2019-05-09 18:15
Widzę kolkowicze szaleja wymyślają kolejne kruki, wnony, krzyże staryznajomy 2 2019-05-09 17:43
[x]
GETIN -4,79% 0,45 2026-06-19 17:04:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.